Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Biodra- w drugą stronę ;0

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Biodra- w drugą stronę ;0

    Postprzez LaPanteraRosa » 21 Sierpień 2012, o 22:44

    Witam. Jestem nowa na forum. Mam na imię Marta mam 19 lat. Założyłam konto na tym forum, ponieważ mam dość nietypowy problem: Czy są jakieś ćwiczenia na poszerzenie miednicy bądź obudowanie ją tak aby mięśnie sprawiły aby wyglądała na szerszą? Moje wymiary to 100-65-97 przy wadze 59 kilo , ale moje biodra niestety nie tworzą kształtu klepsydry,jakby się mogło wydawać po wymiarach tylko dzięki wyćwiczonym odstającym pośladkom mam tyle w obwodzie. Mój problem wygląda następująco: w górnej części bioder jest wszystko ok póżniej jest wgłębienie i dalej większe uda co spowodowane jest noszeniem za małej bielizny w okresie gdy ważyłam koło 80 kg ;/. Mam jakby ubytek tłuszczu w tym miejscu (przynajmniej tak to wygląda) z powodu ucisku neirówno w niego obrastałam (jakby to nie brzmiało ;) to moja teoria możliwe, że błędna). Różnicy nie ma dużej, ale po tych wszystkich ćwiczeniach i diecie gdy doprowadziłam się do wagi, która mnie zadowala czuję straszny zawód i myślę już nawet o operacji plastycznej... chociaz juz jest lepiej i jakoś wyglądam w obcisłych sukienkach ;)) Bardzo proszę o pomoc czy istnieje coś co mi pomoże i jednakowo nie zmniejszy talii, bo cały czas nad nią pracuję.
    P.S. Jak nie tu to proszę przenieść do odpowiedniego działu i przepraszam za żalenie się :D
    Było 78 kg. 100-87-121
    Jest 59 kg 100-65-97
    Będzie 55 kg 100- 59-96

    Wszystko jest możliwe :)
    LaPanteraRosa
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Sierpień 2012, o 22:21

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Biodra- w drugą stronę ;0

    Postprzez playandwin24 » 22 Sierpień 2012, o 11:56

    Czekaj... chcesz mieć szersze biodra? :)

    Szersze biodra a uda smuklejsze? Dobrze zrozumiałem? :Worek:

    A jak tam Twoja rodzina miały kobiety podobne problemy tzn taką budowę bioder, Twoja mama, babcia? :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Biodra- w drugą stronę ;0

    Postprzez LaPanteraRosa » 23 Sierpień 2012, o 13:32

    Raczej wszystkie kobiety w mojej rodzinie mają ciągłą linię bioder , nie mają jakiś wgłębień ani "niedoróek" tylko ja taka wybrakowana jestem :(. Nie- uda mają zostać , tyłek ma zostać tylko szerokosć bioder ma się zwiększyć. Chcę wizualnie/rzeczywiście poszerzyć miejsce gdzie jest miednica. Samo to miejsce od szczytu kości miedniczych do początku ud. Jedynie z tym miejscem jest problem. Tak jakby w tym miejscu tłuszcz się umiejscawiał w mniejszej ilości. To jest gdzies 3 cm z długości ciała. Czy w ogóle da się z tym miejscem coś zrobić? Wybudować mięśnie w tym miejscu?
    Było 78 kg. 100-87-121
    Jest 59 kg 100-65-97
    Będzie 55 kg 100- 59-96

    Wszystko jest możliwe :)
    LaPanteraRosa
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Sierpień 2012, o 22:21

    Biodra- w drugą stronę ;0

    Postprzez playandwin24 » 23 Sierpień 2012, o 14:03

    No chyba nie bardzo ;) Bo robiąc ćwiczenia na bok ud, powiedzmy unoszenie nogi bokiem do góry (na odwodziciele)

    Pracuje Ci troszeczkę ta część uda ale nie tak aby jakoś nie wiadomo jak Ci biodra urosły na szerokość a wszelkie ćwiczenia związane z tą częścią ciała angażować będą pośladki a te podobno już wyglądaj super i lepiej aby nie rosły bardziej... ;)

    Pozostaje Ci zaakceptować siebie taką jaką jesteś :* ;)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Biodra- w drugą stronę ;0

    Postprzez LaPanteraRosa » 23 Sierpień 2012, o 19:05

    pozostaje mi tylko operacja plastyczna :D dzieki za odp. Jeśli ktoś jeszcze miałby jakiś pomysł to proszę o pomoc :)
    Było 78 kg. 100-87-121
    Jest 59 kg 100-65-97
    Będzie 55 kg 100- 59-96

    Wszystko jest możliwe :)
    LaPanteraRosa
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Sierpień 2012, o 22:21

    Biodra- w drugą stronę ;0

    Postprzez o2market_pl » 29 Sierpień 2012, o 13:11

    Może lepiej skup się na nogach,wtedy łatwiej będzie doradzić odpowiednie ćwiczenia na tą część ciała:) W kwestii bioder nie mam akurat żądnych pomysłów...
    o2market_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 6 Sierpień 2012, o 10:02
    Pochwały: 1
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 05 1980


    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron