Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • POMOCY!!!

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    POMOCY!!!

    Postprzez JUSIA » 17 Lipiec 2012, o 08:05

    Witam.Otóż mam problem nie mały.Po ciąży przytyłam 34kg i teraz czas się ogarnąć,więc postawiłam krok do przodu wykupiłam karnet na siłownię,ale tu się dowiaduję,że na początku jest to trening aerobowy.Niestety wcześniej nie miałam problemu z wagą i potrzeby korzystania z siłowni dlatego jestem zielona między ludźmi tam ćwiczącymi.Trener mi proponuje dwa razy ćwiczyć w tygodniu i to po 30min.szybki marsz...Proszę doradźcie mi co mam zrobić i jak aby pozbyć się tych zwałów tłuszczu.Na czym ćwiczyć i jak po ile.Z góry dziękuję. :Wstyd:
    JUSIA
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 16 Lipiec 2012, o 18:49
    Miejscowość: Szczecin
    Miasto: SZCZECIN
    Data urodzenia: 16 08 1981

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    POMOCY!!!

    Postprzez Kwachu » 17 Lipiec 2012, o 10:44

    Na siłowni wykonuj trening siłowy, czyli poproś trenera o rozpisanie treningu pod kątem redukcji, albo szukaj u nas w dziale trening

    Poza tym wykonuj szybkie marsze jak zaleca trener tylko niech trwają dłużej nawet do godzinę i wykonuj go najlepiej na dworze(polu) bez sensu kisić się w dusznej sali.

    Co do jadłospisu(przykładowo):
    6.45 odzywka białkowy(20g)/filiżanka kawy(bez cukry bez mleka)
    7.15 Aeroby (około 60minut)
    8.30 3 jaja/chude mięso plus porcja warzyw(seler/szpinak itd) sos na bazie jogurtu/kefiru plus całość polewasz oliwą z oliwek ub mała garść orzechów
    11.00 odzywka białkowa z woda (20g)
    12.00 Mięso chude plus warzywa do tego porcja orzechów bądź oliwy
    14.30 odzywka białkowa z woda (20g)
    15,30 Puszka tuńczyka, ryz basmati bądź makaron z mąki durum (twarda) plus warzywa
    TRENING SIŁOWY
    18.45 odzywka po treningowa z wodą (30g)
    20.00 Mięso chude plus warzywa do tego porcja orzechów bądź oliwy
    22. Odzywka białkowa( 20g)

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    POMOCY!!!

    Postprzez o2market_pl » 29 Sierpień 2012, o 13:12

    Pamiętaj,że oprócz samych ćwiczeń oraz ich systematycznym wykonywaniu, liczy się dieta która również będzie podstawa do tego aby stracić na wadze. Daj znać za jakiś czas czy są efekty.
    o2market_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 6 Sierpień 2012, o 10:02
    Pochwały: 1
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 05 1980

    Re: POMOCY!!!

    Postprzez sowka » 1 Wrzesień 2012, o 13:44

    Wiesz, tak sobie myślę, że ta siłownia do nie do końca najlepszy pomysł no chyba, że masz nad sobą osobistego trenera, który stoi za Tobą i kontroluje wykonywanie odpowiednich ćwiczeń itp. Pomyśl np. o aqua aerobiku albo np spinningu to na początek pozwoliłoby Ci sie bardziej zmobilizować do wysiłku - jeżeli coś robisz w grupie to nie ma mowy o obijaniu, wylewasz siódme poty ale walczysz - wstyd byłoby się poddać - super mobilizacja. Poprawisz kondycję, ten marsz też ok. ale potrafisz dać z siebie wszystko jeśli robisz to sama.... ;)
    Jak już spróbujesz to zobaczysz po jakimś czasie, że świetna sprawa i nawet jeśli nie od razu będą efekty to cierpliwości, systematycznie 3-4 razy w tygodniu i daję Ci pół roku na powrót do formy. Te kilogramy zbierałaś przynajmniej 9 miesięcy więc teraz też kilka miesięcy potrzeba by to zredukować i to wcale nie głodząc się. Dieta rozsądna, wartościowa ale nie zbyt kaloryczna i zobaczysz wrócisz do swojejo rozmiaru sprzed..... :)
    (ja urodziłam czwórkę dzieci, tylko, że w ciąży przybierałam 15 kg)
    Życzę powodzenia!
    sowka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 28 Sierpień 2012, o 17:26
    Pochwały: 5

    POMOCY!!!

    Postprzez o2market_pl » 24 Wrzesień 2012, o 14:28

    Minęło już trochę czasu,wiec może napiszesz czy znalazłaś dla siebie odpowiednią dietę oraz na jaki zestaw ćwiczeń,treningów się zdecydowałaś? Czekamy na Twoją odpowiedź.
    o2market_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 6 Sierpień 2012, o 10:02
    Pochwały: 1
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 05 1980

    POMOCY!!!

    Postprzez Sportowybazar_pl » 26 Październik 2012, o 14:23

    Czytając same wątki na forum można znaleźć wiele ciekawych i praktycznych informacji w kwestii zarówno odchudzania jak i diety. Tak czy inaczej czekamy na odpowiedź,chyba że temat całkowicie umarł.
    Sportowybazar_pl
    Starszy kapral
     
    Posty: 75
    Rejestracja: 8 Wrzesień 2012, o 19:17
    Pochwały: 2
    Miasto: Częstochowa
    Data urodzenia: 02 02 1983


    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron