Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Domowe Sposoby na Cellulit

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Domowe Sposoby na Cellulit

    Postprzez Marurka » 8 Styczeń 2010, o 18:29

    * kilka razy w tygodniu peeling ze zwykłej soli kuchennej z dodatkiem oliwki- rewelacyjnie wygładza skórę - sól kuchenna złuszcza naskórek i ujędrnia skórę, pomaga pozbyć się toksyn, poprawia krążenie krwi, dodatek oliwki działa łagodząco- lub też zastosować peeling z kawy mielonej z dodatkiem oliwy z oliwek

    * nacieranie ciała cytryną i owinięcie go w folię- cytryna to odpowiednik kwasów owocowych zawartych w kosmetykach wygładzających naskórek

    * raz w tygodniu błoto z kawy rozpuszczalnej, kakao, cynamon, i balsam ( owinąć ciało w folię na 30 minut)- zawarta w nich kofeina i teobromina pomaga spalać tkankę tłuszczową( jest to odpowiednik stosowanych w gabinetach masek czekoladowych na ciało), cynamon natomiast rozgrzewa ułatwiając wnikanie składników i przyspiesza krążenie krwi, balsam działa łagodząco i stanowi bazę poślizgową dla tej mikstury

    * pić codziennie dużo zielonej herbaty i wody przegotowanej z cytryną - co pozwala na wydostanie się toksyn z organizmu

    * kąpiele w letniej wodzie z dodatkiem olejków eterycznych np.: pomarańcza, rozmaryn, cytryna

    Cellulit - pomarańczowa skórka
    Awatar użytkownika
    Marurka
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 175
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 18:18
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 0- 0-1984

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Domowe Sposoby na Cellulit

    Postprzez KowalX » 2 Luty 2010, o 02:17

    Chcesz to podam Ci sposób na cellulit ,który działa na 100% i albo usuwa ,albo bardzo go zmniejsza i chyba nawet nie trzeba ćwiczyć.Te wszystkie zabawy są zbędne łącznie z wątpliwie działającymi kremami ;)
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: Domowe Sposoby na Cellulit

    Postprzez Marurka » 2 Luty 2010, o 20:47

    Ale jago nie mam i nie grozi mi zeby mieć :) Ale napisz co wiesz ciekawego to zawsze ktos skorzysta :)
    Awatar użytkownika
    Marurka
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 175
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 18:18
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 0- 0-1984

    Re: Domowe Sposoby na Cellulit

    Postprzez KowalX » 2 Luty 2010, o 21:09

    Cała magia polega uwaga na zmniejszeniu spożycia kwasów tłuszczowych nasyconych i to wszystko ;)
    Usuwamy mięso poza drobiem i spożywamy go bez skóry,wywalamy nabiał oraz potrawy smażone i to wszystko.Prosto i skutecznie :)
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: Domowe Sposoby na Cellulit

    Postprzez thegame » 2 Luty 2010, o 22:32

    Dlaczego właśnie nasycone?
    Voice666
    Awatar użytkownika
    thegame
    Chorąży
     
    Posty: 1203
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 09:21
    Pochwały: 40

    Domowe Sposoby na Cellulit

    Postprzez mondek32 » 21 Marzec 2017, o 19:35

    Ja próbowałam domowych sposobów i owszem - jakiś efekt był, ale nigdy mnie nie satysfakcjonował. Przekonałam się do suplementu i postanowiłam tym zakończyć walkę z cellulitem. Znajoma poleciła mi NoCelle - o naturalnym składzie - preparat, który skutecznie poprawie jędrność skóry, zwalcza cellulit i zapobiega jego nawrotom. Już po jednym opakowaniu stan moich nóg bardzo się poprawił ;) A nie był to jakiś kolosalny wydatek ;) Wiec polecam spróbować, jeśli chcecie "dobić" cellulit do końca ;)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Domowe Sposoby na Cellulit

    Postprzez marynika » 24 Marzec 2017, o 12:45

    Z tym cellulitem to jest walka z wiatrakami moim zdaniem. Jak sie ma tylko nieznaczny to moim zdaniem szkoda zachodu. A na duzy to raczej tylko zabiegi pomagają.
    marynika
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 31 Styczeń 2017, o 13:54

    Domowe Sposoby na Cellulit

    Postprzez roki32 » 31 Marzec 2017, o 09:02

    Zabiegi mi nie pomogły, ale już NoCell tak. Też nie wierzyłam, że jeszcze kiedyś założę bikini :| Cellulit miałam straszny. Dwa tygodnie kuracji z NoCell i coś się ruszyło. A teraz jest tylko lepiej i lepiej. Skóra jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza, fajniejsza w dotyku. Cellulit znika. A do tego ustąpiły u mnie obrzęki spowodowane zatrzymywaniem wody. Także co jak co, ale NoCell mogę polecić.
    roki32
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 31 Marzec 2017, o 09:00

    Domowe Sposoby na Cellulit

    Postprzez Ogier102 » 5 Maj 2017, o 13:26

    Gdy ma się cellulit trzeba próbować wszystkiego, najlepiej naraz. Kremy, domowe sposoby, jak ma się kasę to zabiegi w salonach kosmetycznych no i dieta i ćwiczenia. Moja dziewczyna, gdy się odchudzała, cellulit sam znikł, po prostu zdrowo żyła.
    Ogier102
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 15 Kwiecień 2017, o 04:47
    Miejscowość: Piła
    Data urodzenia: 17 01 1986

    Domowe Sposoby na Cellulit

    Postprzez mirek43 » 13 Czerwiec 2017, o 08:39

    a jakie to są te sposoby

    _________________________________
    chwilówka nowy sącz
    mirek43
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 13 Czerwiec 2017, o 08:38

    Następna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron