Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Sprawy techniczne
  • Rekrutacja moderatorów

    Miejsce przeznaczone do wyrażania własnych opinii, sugestii, propozycji itp. na temat naszego forum kulturystycznego. Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informację odnośnie funkcjonowania forum.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez Kwachu » 2 Grudzień 2012, o 20:20

    kazik - prawda jest taka że forum rozwijało się bardzo dobrze tylko, nie było postępu z twojej strony, gdzie firmy sponsorujące forum. Dlaczego nie pisałeś do firm od sprzętu siłowego/ odzywek/sklepów z odzywkami - tu jest tyle ludzi że na pewno by wypaliło i chętnych by nie brakowało :) Ja mogę wrócić na mod jak się coś zmieni :)

    Pozdro
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez Kwachu » 2 Grudzień 2012, o 21:02

    Zresztą wykasuj również z statusu doradcy wszystkich oprócz Lorda i Tomasz M bo inni nie pojawiają się już kawał czasu :)

    robo powinien być na moderatora albo na doradce :) :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez TomaszM » 3 Grudzień 2012, o 08:03

    Kwachu napisał:kazik - prawda jest taka że forum rozwijało się bardzo dobrze tylko, nie było postępu z twojej strony, gdzie firmy sponsorujące forum. Dlaczego nie pisałeś do firm od sprzętu siłowego/ odzywek/sklepów z odzywkami - tu jest tyle ludzi że na pewno by wypaliło i chętnych by nie brakowało :)

    To zdecydowany fakt - tym bardziej, że mamy dużą "przepustowość" na forum i firmy by spokojnie mogły sponsorować odzywki/nagrody na konkursy itd.

    Kwachu napisał:Ja mogę wrócić na mod jak się coś zmieni :)

    W to ja nie wątpie :D Kwachu jak poczuje reklame na forum x, konkurs na forum y to pędzi 300km/h / tylko potem lubi bardzo szybko uciekać...
    wybacz, ale musiałem :) :)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez kazik. » 3 Grudzień 2012, o 16:21

    Nie zamierzam szukać sponsorów na siłę.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez TomaszM » 3 Grudzień 2012, o 16:30

    buda do psa nie przyjdzie :)
    to pies musi do budy przyjść :)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez Kwachu » 3 Grudzień 2012, o 20:35

    TomaszM - skoro jest taka możliwość to dlaczego nie korzystać, DT był prowadzony :)
    kazik.- dlatego forum stoi w miejscu a raczej się cofa, a sponsor na forum obu strona korzyść :]
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez playandwin24 » 3 Grudzień 2012, o 21:06

    I może coś My dostaniemy... :]

    Od razu inaczej by się pracowało... ;)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez TomaszM » 12 Grudzień 2012, o 12:48

    Kazik jak sprawa wygląda z linkami do sklepów z suplementami/allegro, blokować zamieniać na *** czy jak ?


    Druga sprawa:
    kazik. napisał:Nie zamierzam szukać sponsorów na siłę.

    To nie szukanie na siłę sponsorów, a stworzenie najprostszego pisma, przedstawienie odpowiednich informacji o forum co i jak i wysłanie ich do potencjalnych firm :)

    Chwila roboty (bo tylko powiela się pismo, a zmienia nagłówek) a korzyści wielkie.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Re: Rekrutacja moderatorów

    Postprzez kazik. » 12 Grudzień 2012, o 12:57

    TomaszM napisał:Kazik jak sprawa wygląda z linkami do sklepów z suplementami/allegro, blokować zamieniać na *** czy jak ?


    Druga sprawa:
    kazik. napisał:Nie zamierzam szukać sponsorów na siłę.

    To nie szukanie na siłę sponsorów, a stworzenie najprostszego pisma, przedstawienie odpowiednich informacji o forum co i jak i wysłanie ich do potencjalnych firm :)

    Chwila roboty (bo tylko powiela się pismo, a zmienia nagłówek) a korzyści wielkie.

    -mozecie mi podawac nazwy sklepow ktore sie reklamuja a ja ustawie zeby automatycznie sie robily znaki ***, obecnie tylko gksuple moze wklejac

    -a druga sprawa, jesli chodzi o te sklepy to nie wiem czy beda chetni bo sam widzisz ze dosc malo ludzi pisze na forum, jesli oni zaloza swoj wlasny dzial na forum i nie beda tam mieli ruchu to samo zrezygnuja, nie beda zadowoleni. Ale pomysle cos o tym w okresie swiatecznym jak bede mial wiecej czasu to poszukam chetnych.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Rekrutacja moderatorów

    Postprzez Terrormachine » 12 Grudzień 2012, o 17:36

    To i ja dam swoją kandydaturę . Co prawda nie mam 100 postów jeszcze ,ale siedze na forum długo ,w roli wolnego słuchacza . Mieliście obsadzony dział suplementy więc nie pisałem bo nie było sensu :)

    1. Wiek: 20
    2. Dział w którym chcesz zostać moderatorem: Suplementy i Odżywki
    3. Staż treningowy: Ponad 3 lata ,bez przerw
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem i co zmienisz w swoim dziale: Mam sporo wolnego czasu także mogę poświęcić na modowanie . Co bym zmienił ? Dodanie działu Ranking Odzywek i recenzje o suplementach, nie tylko daje możliwość czytania opinii ale także sporo osób z sieci szukając opinii trafia na forum . Mam nie tylko wiedzę teoretyczną ale także spore doświadczenie praktyczne w stosowaniu odżywek ,także mam rozeznanie na rynku
    5. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Jeżeli tak to jakie? : Nie mam .
    Awatar użytkownika
    Terrormachine
    Starszy kapral
     
    Posty: 88
    Rejestracja: 17 Grudzień 2011, o 19:56
    Miasto: Poznań

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sprawy techniczne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron