Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wesele

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Wesele

    Postprzez Devil93 » 15 Kwiecień 2021, o 15:24

    Wesela co prawda nie czas, ale tak sobie myślę, że może uda nam się coś fajnego już teraz obmyślić, a potem będziemy już tylko umawiać na dany termin. Dlatego dajcie proszę znać, co powiecie na to, żeby zrobić podziękowania dla rodziców takie wypasione? Macie jakieś wskazówki, co tak naprawdę się opłaca, a co nie?
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Wesele

    Postprzez GosikS » 17 Kwiecień 2021, o 12:32

    Wybór podarunków dla rodziców rzeczywiście nie jest prostą sprawą.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Wesele

    Postprzez jurasekl22 » 24 Maj 2021, o 12:42

    Moim zdaniem warto mieć na swoim przyjęciu profesjonalnego barman na wesele zamawiajcie ich usługi ale pamiętajcie by pytać wcześniej co dokładnie oferują jakie drinki wykonują jak wygląda ich bar. Od tego wszystkiego zależy jaką maja cenę. Warto wziąć profesjonalistów.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Wesele

    Postprzez Niuniaaa » 1 Lipiec 2021, o 16:31

    Dobrze trzeba się również zastanowić nad wyborem sali- bo od tego zaczyna się cała udana organizacja. Moją uwagę przykuł przykładowo Pałac Bogaczów, który wyprawia też różne imprezy okolicznościowe zielona góra z tego co zauważyłam sporo osób poleca to miejsce. Ale się nie dziwię, bo ma w sobie urok.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Wesele

    Postprzez GosikS » 20 Lipiec 2022, o 08:19

    Teraz mi jeszcze przyszło do głowy - często zdarzają się pytania o atrakcje na wesele, dlatego od siebie mogę podsunąć pomysł z pokazem fajerwerków lub innych materiałów pirotechnicznych. Teraz jest sporo hurtowni w internecie, według mnie ten sklep z fajerwerkami https://hurtownia-fajerwerki.pl jest godny zaufania, gwarancja jakości i bezpieczeństwa. A jeśli ktoś się boi fajewerków, to oni mają także ogromny wybór gadżetów imprezowych, na przykład wyrzutnie konfetti czy generatory sztucznego dymu.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Wesele

    Postprzez jurasekl22 » 17 Marzec 2023, o 12:51

    W temacie weselnym mogę polecić świetnego DJ - DJ mazowieckie . Byłam gościem weselnym i przyznaję, że dawno się tak dobrze nie bawiłam. Fantastyczne prowadzenie, idealnie podkręca atmosferę. Muza dobrana do gości.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron