Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Kurs na instruktora fitness

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez houk » 4 Maj 2014, o 13:09

    Hej :) Chciałabym zdobyć kwalifikacje na instruktora fitness i znalazłam świetną ofertę na pakis.pl czyli Polska Akademia Kultury i Sportu. Oferują tam kursy on line i są bardzo tanie ok. 800 zł. W związku z tym mam pytanie: Czy może ktoś z Was skorzystał z tej oferty? Czy warto?
    houk
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 4 Maj 2014, o 13:03
    Miasto: Bochnia
    Data urodzenia: 28 06 1995

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez martysszzak » 13 Maj 2014, o 16:32

    martysszzak
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 16
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 17:37

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez barbieb » 23 Maj 2014, o 06:40

    Nie korzystałam nigdy z ich kursów czy szkoleń, ponieważ nie miałam ku temu żadnych aspiracji. Aczkolwiek słyszałam już od paru osób, że pracują tam kompetentni ludzie, więc warto spróbować.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez houk » 23 Maj 2014, o 18:23

    Dziękuję bardzo za opinie, jeżeli ktoś jeszcze wiedziałby coś na temat tego kursu to proszę pisać :)
    houk
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 4 Maj 2014, o 13:03
    Miasto: Bochnia
    Data urodzenia: 28 06 1995

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez jotek » 4 Czerwiec 2014, o 11:13

    Przepraszam, że dam wyraz memu wielkiemu zdziwieniu, wręcz niedowierzaniu. Jak można zostać instruktorem fitness online?!? Ja gdybym się dowiedział, że któryś trener ma takie papiery, to bym się chyba nie zdecydował na jego pomoc...
    fitness łódź
    jotek
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2014, o 11:05
    Miejscowość: Lublin

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez matecca57 » 17 Czerwiec 2014, o 16:36

    Każdy się martwi.. ale jak trzeba Ci pomóc to udaj się do dobrego psychologa, nawet Ci pomoże.. http://www.maturitas.pl
    matecca57
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 18:31

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez barbieb » 27 Czerwiec 2014, o 11:37

    Teraz praktycznie wszystko można zrobić online ;). I na tych kursach fitness raczej mówi się więcej o aspektach medycznych, więc jest to do zrobienia.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez Morrowy » 14 Lipiec 2014, o 14:30

    Nie korzystałem, ale z doświadczenia wiem, że co tanie to drogie i czasami warto dorzucić parę złoty i mieć pewność, że płacimy za jakość - wiadomo, zdarzają się wyjątki, że można utopić kasę ale w większości wypadków to się jednak sprawdza.
    Morrowy
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 14 Lipiec 2014, o 14:20

    Re: Kurs na instruktora fitness

    Postprzez constantine13 » 27 Lipiec 2014, o 10:23

    i jak zrobiłeś ten kurs ? jakie wrażenia ?
    constantine13
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 27 Lipiec 2014, o 10:21
    Miasto: Zduńska Wola

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez Alicjaa » 25 Sierpień 2014, o 21:06

    Zrobiłam kurs na stronie PAKiS.pl i wszystko przebiegło zgodnie z zapewnieniami na stronie. Sporo się nauczyłam i dokumenty przyszły 2 dni po zaliczonym kursie. Sprawdziłam i faktycznie dokumenty są takie jak po normalnym kursie np. w Warszawie.
    Alicjaa
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 25 Sierpień 2014, o 21:04

    Następna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron