Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • POMOC indywidualna trening + dieta

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    POMOC indywidualna trening + dieta

    Postprzez rafal803 » 6 Sierpień 2014, o 23:17

    Witam serdecznie :) Mam kilka pytan odnośnie jak mam cwiczyc oraz jaka diete przyjac alby widac bylo jakies efekty cwiczenia na silowni. Moja sytuacja wygląda następująco jestem osoba mloda w wieku 26 lat budowa ciala typowa ektomorficzna. 77kg masy ciała, 175cm wzrostu, dlugie rece, dlugie nogi, bardzo szybka przemiana materii. Teraz pytanka odnośnie silowni:

    Przy takie budowie ciala jaka taktykę ćwiczeń obrać? Duze ciężary a mniejsza ilość powtórzeń? Ponieważ do tej pory podchodziłem do tego tak ile dam rade tyle podniose. Typowo na klatke na serie cwiczylem 50-60kg na serie po 8 powtórzeń. Wszystkie ćwiczenia hantlami oscylowały w granicach 8-10kg(sztuka). Chcialbym przybrac na masie okolo 5-8 kg i pozniej to wyrzeźbić. Na dzien dzisiejszy jakies tam delikatne efekty cwiczen widac na ciele ale nie sa to zaskakujace efekty . (delikatne kosteczki na brzuchu itp) (przytyc przytylem moze 1-2 kg) . Ćwicze okolo 3-4 miesiac po 2-3 razy w tyg. (okolo1,5h trening + 20 min sauny). Prace mam niestety taka ze 6 dni w tyg jestem w ciaglym ruchu - 10 h dziennie do tego dochodzi jazda do i z pracy rowerem okolo 10km razem. Wiec jakies kalorie ciagle sa spalane.


    Z dieta chcialem isc w kierunku 4-5 posilkow dziennie ... kupuje sobie do pracy 3 szt. banan + jedno mleko czekloadowe + 7 bułek z jakas szynka, serem itp + zawsze jakis wafelek, czasami salatka warzywna . Gdy wracam kolo 17:30 do domu to dopiero jest jakis wiekszy posilek obiad z 2 dan - kurczaki, makarony itp nastepnie trening i po treningu znow jakis wiekszy posilek. Nie jeżdżę do zadnych Mcdonaldow nie pije wodki wiec staram sie unikac tego typu rzeczy.

    Prosze doradźcie mi co robie zle co dobrze. czego powinienem unikać itp itd. Z gory bardzo dziekuje ;)
    rafal803
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 6 Sierpień 2014, o 23:16
    Miasto: Poznań

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron