Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • W co inwestować

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    W co inwestować

    Postprzez sniegu123 » 1 Lipiec 2014, o 15:49

    Jak wiemy teraz ciężko znaleźć dobrą lokatę na której można zarobić. Może macie jakieś propozycje w co teraz zainwestować?

    Ze swojej strony mogę polecić inwestycję w sport. Jest taka strona http://www.nwsport.pl na której znajdziecie od groma informacji na temat danego zdarzenia sportowego oraz sugerowany typ, który jak większość można obstawić i zarobić. Śledzę stronę od dłuższego czasu i mogę powiedzieć, że wychodzą na przysłowiowy + na obstawianiu. NWsport łączy ze sobą branże bukmacherską i sportową.
    sniegu123
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 1 Lipiec 2014, o 15:41

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    W co inwestować

    Postprzez jacekfx@o2.pl » 3 Lipiec 2014, o 22:53

    no ciekawe , mam nadwyżke finansowa i szukam sposobu na pomnożenie.
    jacekfx@o2.pl
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 3 Lipiec 2014, o 22:45

    W co inwestować

    Postprzez Santk » 26 Lipiec 2014, o 16:52

    Sposobów jest masa, można zacząć inwestować w nieruchomości przy większych kwotach, kupno mieszkania w ośrodku akademickim to czysty interes. Tak naprawdę studenci sami spłacają kredyt, a my mamy czysty zysk. Z tym, że tutaj akurat bym się przyjrzał takim inwestycją jak http://www.pcg.pl/ czyli bardziej prestiżowe i nowoczesne miejsca osiedla.

    Drugi moim zdaniem bardzo fajny sposób i ten już przeznaczony do osób, które niekoniecznie muszą mieć bardzo duże kwoty, wystarczy kilkadziesiąt złotych miesięcznie to monety kolekcjonerskie, ewentualnie od czas do czasu sztabki złota. NIe trzeba się na tym w sumie znać, wystarczy kupić z pewnego źródła i trzymać jak będzie potrzeba to sprzedaż z zyskiem. Mennica Staropolska (należy do Grupy Silesia 2000 jeśli ktoś się orientuje więc pewne miejsce) w której ja kupuje już od wielu lat jest nie tylko pewnym miejscem, ale ma na stronie sporo informacji i poradników odnośnie tego jak inwestować - warto sobie znaleźć i przejrzeć. W każdym razie jak sam już dawno zrezygnowałem z lokat i staram się wszystko co wiem, że nie będzie mi potrzebne w najblizszym czasie inwestować w monety.
    Santk
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 23 Lipiec 2014, o 13:46
    Data urodzenia: 19 07 1988

    W co inwestować

    Postprzez rodrigo » 31 Lipiec 2014, o 12:28

    Teraz mamy dużo Fajnych ofert lokatowych 5% w skali roku to wcale nie tak mało a przynajmniej pieniądze nie leżą...
    Oczywiście można inwestować w fundusze ale zysk nie jest pewny w przeciwieństwie do lokat.
    Sami sprawdźcie jakie oferty są teraz dostępne http://www.zarabiajnalokaciebankowej.com.pl. Ja inwestowałem w ideabank bo dali mi 5% w skali roku na 3 miesiące :)
    rodrigo
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 31 Lipiec 2014, o 12:25

    Re: W co inwestować

    Postprzez Kafel » 18 Sierpień 2014, o 14:03

    Jak ktoś lubi inwestować w dochodowe biznesy, to mam jeden na oku. Otóż jest to allcool.pl. Nie wiem, czy słyszeliście o czymś takim jak crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe, ale na takie zasadzie się to opiera. Inwestor wykłada pieniądze, a w zamian dostaje udziały w spółce. Biznes się rozkręca i dzięki temu może partycypować w przyszłych zyskach. ;)
    Kafel
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 22 Maj 2012, o 14:13

    W co inwestować

    Postprzez barbieb » 20 Sierpień 2014, o 07:18

    Bardzo opłacalnym sposobem na inwestowanie są papiery dłużne: zarówno skarbowe jak i przedsiębiorstw. Dla przybliżenia tematu polecam poczytać artykuł o tym jak kupić obligacje korporacyjne. Przyznam, że już trochę w tym 'siedzę' i z doświadczenia wiem, że przy mądrym i spokojnym inwestowaniu można na tym wiele zyskać.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Re: W co inwestować

    Postprzez Mainn » 6 Wrzesień 2014, o 10:33

    Mam fajny pomysł, ale nie wiem czy to wypali, chciałbym zainwestować w odlewnie metali kolorowych. Nie wiem, czy to dobry pomysł, co myślicie? dostałbym jakieś dofinansowanie?
    Mainn
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 6 Wrzesień 2014, o 10:32

    W co inwestować

    Postprzez Weiss » 8 Wrzesień 2014, o 15:02

    Ja planuję w przyszłym roku zainwestować w firmę produkującą taśmy samoprzylepne. Jak myślicie czy taki biznes ma szansę powodzenia?
    Weiss
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 8 Wrzesień 2014, o 15:01

    W co inwestować

    Postprzez Czasowniczka » 14 Styczeń 2015, o 11:46

    A ja tam zainwestowałabym w jakiegoś dobrego bloga. Potrafię i lubię pisać, więc po głowie chodzi mi moja prywatna przestrzeń w internecie, w której będę sama sobie królową. Muszę tylko zwrócić się do kogoś, bo tworzenie stron, to dla mnie czarna magia, a chciałabym, aby wszystko wyglądało idealnie.
    Czasowniczka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 39
    Rejestracja: 28 Luty 2014, o 16:20

    W co inwestować

    Postprzez klem0025 » 11 Luty 2015, o 20:08

    My z mężem myślimy o kupnie jakiegoś mieszkania i potem podnajmowaniu go. Już nawet skontaktowaliśmy się z biurem nieruchomości http://www.tyszkiewicz.pl/ i czekamy na propozycje odnośnie tego co możemy kupić. Mielibyśmy mieszkanie i pieniądze co miesiąc z wynajmowania, także ta kasa zainwestowana w jego kupno by na nas pracowała.
    klem0025
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 11 Luty 2015, o 20:04
    Miasto: Łódź
    Data urodzenia: 15 05 1970

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron