Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Postprzez compelling » 6 Sierpień 2014, o 11:16

    Mam problemy z kręgosłupem i jestem zmuszona, a raczej chcę dla własnego zdrowia kupić piłkę do ćwiczeń. Jednak nie mam pojęcia, jaką wybrać. Interesuje mnie coś z tej gamy: http://www.sissel.com.pl/category/zdrow ... enie-pilki . Czy średnica piłki ma znaczenie?
    compelling
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 5 Sierpień 2014, o 20:06

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Postprzez mattom » 14 Sierpień 2014, o 10:25

    Ja używam takiej w domu zamiast ławeczki przy ćwiczeniu hantlami i pod tym kontem dopasowałem średnicę. Sprawdź jakie ćwiczenie będziesz wykonywać i zmierz sobie jak piłka najlepiej się nada.
    Awatar użytkownika
    mattom
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 14 Sierpień 2014, o 08:34
    Miejscowość: Wrocław
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 28 09 1986

    Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Postprzez barbieb » 20 Sierpień 2014, o 07:20

    W sumie mogę poradzić to samo co mattom - przy czym wydaję mi się, że jeśli to ma być piłeczka do ćwiczeń na kręgosłup to lepsza będzie ciut większa. Poza tym trzeba ją dostosować do swojego wzrostu i wagi.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Postprzez Mayyya » 27 Sierpień 2014, o 09:41

    Proponuję podejść do tematu troszkę inaczej - do zalet piłki szwajcarskiej nie trzeba nikogo przekonywać, ale żeby zmaksymalizować jej działanie trzeba dopasować jej wielkość nie tylko do swojej postury ale też do rodzaju ćwiczeń jakie będziemy wykonywać. Moja rada - udać się na 1-2 zajęcia do trenera personalnego, z pewnością dobierze odpowiednie parametry i przygotuje odpowiedni zestaw ćwiczeń. Warto mieć na uwadze, że jeśli ktoś ma problemy z kręgosłupem trzeba szczególnie ostrożnie wybierać ćwiczenia, bo można sobie zaszkodzić.
    Mayyya
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 14 Lipiec 2014, o 12:25
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 16 01 1989

    Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Postprzez Morrowy » 3 Wrzesień 2014, o 14:26

    A co sądzicie o piłce bosu do trzymania równowagi? Ja własnie widziałem ten przyrząd i zastanawiam się nad zakupem. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
    Morrowy
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 14 Lipiec 2014, o 14:20

    Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Postprzez Czasowniczka » 31 Styczeń 2015, o 10:00

    Och tak...piłka do ćwiczeń to super sprawa.
    Czasowniczka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 39
    Rejestracja: 28 Luty 2014, o 16:20

    Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Postprzez klamka » 5 Luty 2015, o 12:39

    Ja też ćwiczę z piłką. Kupiłam zwykłą, odpowiednią dla mojego wzrostu w decathlonie.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Postprzez kowalskalucy » 5 Luty 2015, o 15:04

    Jakie są najlepsze wymiary do piłki do ćwiczeń?
    Do takiej piłki na której się siada i ćwiczy. Mniej więcej taka aby nogi ledwo dotykały ziemi.
    Podajcie rozmiary w cm.

    -------------------
    mechanika pojazdowa cennik warszawa - wymiana oleju
    kowalskalucy
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 5 Luty 2015, o 15:02

    Re: Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Postprzez barbieb » 6 Luty 2015, o 17:29

    klamka napisał:Ja też ćwiczę z piłką. Kupiłam zwykłą, odpowiednią dla mojego wzrostu w decathlonie.


    W decathlonie zawsze się wszystko znajdzie, uwielbiam ten sklep!
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Re: Piłka do ćwiczeń - jaka?

    Postprzez Demir » 13 Luty 2015, o 11:00

    Ja właśnie muszę kupić jakąś piłkę, bo muszę wziąć się za odchudzanie. Idę właśnie do dietetyka, który powie mi jaka dieta odchudzająca jest dla mnie najlepsza i zaczynam ćwiczyć i się odchudzać. Mam nadzieję że będą efekty
    Demir
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 13 Luty 2015, o 10:58

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron