Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Kurs na instruktora fitness

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez Kamila3city » 26 Sierpień 2014, o 07:35

    Trenuje fitness od 10 lat i tez robilam kurs na PAKiS.pl. Kurs byl dla mnie wystarczajacy (wysokiej klasy materialy szkoleniowe przygotowane przez specjalistow), przede wszystkim pozwolil mi udokumentowac moja wiedze. Pracodawca tez nie mial zadnych zastrzezen do tego szkolenia.
    Kamila3city
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 26 Sierpień 2014, o 07:26

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez jotek » 28 Sierpień 2014, o 13:16

    Wow. I udało ci się znaleźć prace po takim kursie?

    --------
    fitness Łódź
    jotek
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2014, o 11:05
    Miejscowość: Lublin

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez Jarek_28 » 28 Sierpień 2014, o 13:41

    wątpię :) naciągacze na kasę
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez barbieb » 22 Wrzesień 2014, o 17:24

    Czemu tak uważasz? Nie twierdzę, że nie masz racji ale mógłbyś jakoś uargumentować swoją wypowiedzieć ;).
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Re: Kurs na instruktora fitness

    Postprzez Jarek_28 » 24 Wrzesień 2014, o 01:38

    barbieb napisał:Czemu tak uważasz? Nie twierdzę, że nie masz racji ale mógłbyś jakoś uargumentować swoją wypowiedzieć ;).

    Trzeba nadmienić że instruktor fitness a trener personalny to zupełnie dwie inne tematyki, najczęściej trener ogólny, zumba czy trening rehabilitacyjny są prowadzone przez odmienne osoby. Jak ktoś jest do wszystkiego to jest do niczego,, uważam że obowiązki instruktora fitness nie powinny wybiegać poza zajęcia treningowe, wtedy byłby w stanie pojąć na kursach plus na kilku kursach douczających tematykę fitnessu. Pozdrawiam :*

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez hulkies » 24 Wrzesień 2014, o 21:37

    Sory, ale trochę odświeżę temat. Czy ktoś miał do czynienia z kierunkiem: instruktor fitness, w szkole policealnej? Jeśłi tak, to jakie wrażenia? :)
    hulkies
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2014, o 21:32
    Miasto: rz-ów
    Data urodzenia: 05 08 1995

    Re: Kurs na instruktora fitness

    Postprzez Alicjaa » 7 Październik 2014, o 10:53

    jotek napisał:Wow. I udało ci się znaleźć prace po takim kursie?

    --------
    fitness Łódź


    Warunkiem mojego pracodawcy było zrobienie kursu specjalistycznego, więc na takowy poszłam. Dokumenty po tym kursie były wystarczające i jak się później okazało (po zweryfikowaniu) wydane zgodnie z literą prawa.
    Alicjaa
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 25 Sierpień 2014, o 21:04

    Kurs na instruktora fitness

    Postprzez robertmu » 21 Styczeń 2015, o 20:29

    coś mi się wydaje że te kursy to jedna wielka lipa. W regulaminie pkt V. CELE SERWISU I WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG w pkt. 10.Wszelkie tytuły nadawane po zakończeniu Kursu on line są tytułami Portalu. Posługiwanie się tym tytułem poza Portalem następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która to czyni.

    11.Ewentualne tytuły instruktora czy trenera nadawana przez Portal, po pomyślnym zakończeniu Kursu on line nie stanowią tytułu instruktora sportu w rozumieniu art. 41 ust. 1 ustawy z 25 czerwca 2010 roku o sporcie. CZYLi LIPA i KIT
    robertmu
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 21 Styczeń 2015, o 20:18

    Re: Kurs na instruktora fitness

    Postprzez Alicjaa » 25 Styczeń 2015, o 20:35

    Jeżeli ktoś ma choć trochę siedzi w sporcie i zna prawo sportowe to kuma o co chodzi w regulaminie... proste. Jednak dla osób, które nie potrafią wygooglować/wyszukać to nie ma problemu, wytłumaczę:

    V. CELE SERWISU I WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG w pkt. 10.Wszelkie tytuły nadawane po zakończeniu Kursu on line są tytułami Portalu. Posługiwanie się tym tytułem poza Portalem następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która to czyni.
    Wyjaśnienie: Ktoś po kursie prowadzi zajęcia na których dziecko łamie sobie rękę, to portal nie ponosi odpowiedzialności za to zdarzenie. Pakis jednak ubezpiecza swoich absolwentów polisami PZU, dzięki czemu ryzyko i tak jest minimalne.

    11.Ewentualne tytuły instruktora czy trenera nadawana przez Portal, po pomyślnym zakończeniu Kursu on line nie stanowią tytułu instruktora sportu w rozumieniu art. 41 ust. 1 ustawy z 25 czerwca 2010 roku o sporcie.
    Wyjaśnienie: Na podstawie tego rozporządzenia wydawanie tytułów to ściema i kit, dlatego teraz tytuły (tak jak na stronie pakis i kilku innych) są wydawane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 kwietnia 2010 r.

    Proponuję nie wprowadzać ludzi w błąd pisząc bzdury w stylu "coś mi się wydaje". Chyba, ze ktoś tak jak ja kończył 5 lat pt.: "prawo" :)
    Pozdrawiam
    Alicjaa
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 25 Sierpień 2014, o 21:04

    Re: Kurs na instruktora fitness

    Postprzez yhyhym » 28 Kwiecień 2015, o 14:43

    Alicjaa napisał:Jeżeli ktoś ma choć trochę siedzi w sporcie i zna prawo sportowe to kuma o co chodzi w regulaminie... proste. Jednak dla osób, które nie potrafią wygooglować/wyszukać to nie ma problemu, wytłumaczę:

    V. CELE SERWISU I WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG w pkt. 10.Wszelkie tytuły nadawane po zakończeniu Kursu on line są tytułami Portalu. Posługiwanie się tym tytułem poza Portalem następuje wyłącznie na ryzyko osoby, która to czyni.
    Wyjaśnienie: Ktoś po kursie prowadzi zajęcia na których dziecko łamie sobie rękę, to portal nie ponosi odpowiedzialności za to zdarzenie. Pakis jednak ubezpiecza swoich absolwentów polisami PZU, dzięki czemu ryzyko i tak jest minimalne.

    11.Ewentualne tytuły instruktora czy trenera nadawana przez Portal, po pomyślnym zakończeniu Kursu on line nie stanowią tytułu instruktora sportu w rozumieniu art. 41 ust. 1 ustawy z 25 czerwca 2010 roku o sporcie.
    Wyjaśnienie: Na podstawie tego rozporządzenia wydawanie tytułów to ściema i kit, dlatego teraz tytuły (tak jak na stronie pakis i kilku innych) są wydawane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 kwietnia 2010 r.

    Proponuję nie wprowadzać ludzi w błąd pisząc bzdury w stylu "coś mi się wydaje". Chyba, ze ktoś tak jak ja kończył 5 lat pt.: "prawo" :)
    Pozdrawiam


    "Prawnicy i prawniczki" ja za to radzę przejrzeć ustawę o sporcie i nie wprowadzać w błąd, że zniknął stamtąd zawód instruktora sportu. Jawna ściema, wystawianie dokumentów według wzorów na instruktorów i trenerów i kłamanie w żywe oczy, że to ich własne tytuły instruktorskie. To może wprowadzać w błąd i ludzie mogą poczuć się oszukani. Ta informacja z regulaminu powinna być na głównej stronie z pogrubieniem na czerwono. Człowiek szuka uprawnień zawodowych a dostaje ich wyimaginowany tytuł instruktorski. Coś tu jest nie tak.
    yhyhym
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 28 Kwiecień 2015, o 14:33
    Miasto: Chicago

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.