Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Mecze przez Internet

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Mecze przez Internet

    Postprzez Bott800 » 4 Listopad 2015, o 23:14

    Cześć. Zastanawiam się oglądać mecze polskiej ekstraklasy przez Internet. Możecie coś doradzić w tej kwestii? Jakaś ekstraklasa live jest np. tutaj. Jest to według Was warte uwagi?
    I choć myślisz, że cały świat leży u twoich stóp, on może powstać i cię stratować.
    Awatar użytkownika
    Bott800
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 27 Październik 2015, o 23:24

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mecze przez Internet

    Postprzez libby2 » 26 Listopad 2015, o 13:38

    Wpisujesz w google frazę "mecze online" i wyskoczy Ci masa stron, na których można oglądać. Ekstraklasę także :)
    Książki, które świat nazywa niemoralnymi, to są właśnie te, które światu wykazują jego własną hańbę.
    Awatar użytkownika
    libby2
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 22 Listopad 2015, o 15:32

    Re: Mecze przez Internet

    Postprzez ruelious » 26 Listopad 2015, o 18:17

    poszukaj różnych stronek gdzie możesz obejrzeć, ja sam osobiście nie lubię oglądać przez internet.
    __________
    sól kamienna spożywcza
    ruelious
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 9 Listopad 2015, o 14:23

    Mecze przez Internet

    Postprzez Santk » 4 Grudzień 2016, o 16:25

    Ja w sumie nie mam za bardzo czasu na oglądanie meczy chociaż wiem, że jest kilka dobrych stremów dostępnych od ręki, z drugiej strony bardzo dużo czasu poświęcam wieczorami na analizowanie wyników czy to polskiej ekstraklasy czy innych wydarzeń. Nie wiem czy kojarzycie portal http://www.kibice.net/ warto sobie dopisać do ulubionych bo szybko aktualizowane tabele i sporo ciekawych artykułów nie tylko o samych meczach, kto lubi piłkę sporo, dla siebie znajdzie.
    Santk
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 23 Lipiec 2014, o 13:46
    Data urodzenia: 19 07 1988

    Mecze przez Internet

    Postprzez Garburi » 24 Styczeń 2018, o 09:58

    Fajna sprawa z tymi stronami co podajecie, a powiedzcie mi czy wiedzieliście, że mecze można obstawiać również przez internet. Gdzieś mi ostatnio mignęła taka strona https://betonline.net.pl/ i byłem trochę zaskoczony. Nie wiedziałem, że istnieje taka możliwość, a wy?
    Garburi
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 11 Sierpień 2017, o 22:33

    Mecze przez Internet

    Postprzez jurasekl22 » 12 Styczeń 2020, o 20:04

    Od siebie mogę wam polecić w kwestii obstawiania meczy online abyście zajrzeli na tę stronę https://win-bet.pl  . Znajdziecie tutaj bardzo dużo ciekawych informacji odnośnie bonusów jakie oferują storny bukmacherskie i wydaje mi się, że z większości z nich na prawdę warto jest skorzystać, jeśli ten temat was interesuje
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Mecze przez Internet

    Postprzez Perpetum » 13 Styczeń 2020, o 13:00

    Mecze online to super sprawa... sam oglądam mecze prawie nałogowo.....
    Perpetum
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 13 Sierpień 2013, o 09:38

    Mecze przez Internet

    Postprzez Devil93 » 27 Sierpień 2020, o 15:44

    A no w sumie czasem oglądam, nawet myślałem, po przeczytaniu tego wpisu https://www.aplikacjebukmacherskie.pl/b ... kmacherzy/ , czy nie warto iść w ustawki, obstawianie, ale nie mam pojęcia, jak mi to wyjdzie i koniec końców może się okazać, że przecież mam do tego rękę... Ale najpierw mocniej się zapoznam z systemem, żeby nie oszukać sam siebie.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Mecze przez Internet

    Postprzez Devil93 » 23 Kwiecień 2021, o 08:18

    W sumie nie ma tego złego, jeśli możemy ogólnie sięgać po taką rozrywkę, choć popularne stały się także jednak możliwe zakłady bukmacherskie. Wiem, że to nie jest takie łatwe, a jednak jestem przekonana, że część z was się tym interesuje. Jeśli tak, zapraszam do Typeo https://typeo.pl/typ/podbeskidzie-biels ... ch-poznan/ na obstawianie!
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Mecze przez Internet

    Postprzez Devil93 » 12 Styczeń 2022, o 14:42

    Dzięki, to się przyda.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron