Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Trener personalny.

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Trener personalny.

    Postprzez Santk » 18 Lipiec 2016, o 12:56

    Pytanie do znawców tematu, czy jak zrobię tego typu kurs - http://www.fit-academy.pl/kurs-trenera- ... go-gdansk/ czy mogę już normalnie pracować jako instruktor na siłowni? Czy muszę robić coś jeszcze? Wiem, że trzeba się kształcić i rozwijać cały czas, ale mi chodzi czy takie minimum wystarczy czy nie? Może ktoś podpowiedzieć?
    Santk
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 23 Lipiec 2014, o 13:46
    Data urodzenia: 19 07 1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Trener personalny.

    Postprzez BePe32` » 21 Lipiec 2016, o 08:27

    Jeżeli informują, że po kursie otrzymujesz uprawnienia to tak raczej musi być.
    Kurs kursem, ale nic nie da Ci tyle, co praktyka i doświadczenie
    Awatar użytkownika
    BePe32`
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 17 Maj 2016, o 13:39
    Miejscowość: Łódź
    Miasto: Łódź
    Data urodzenia: 14 09 1986

    Trener personalny.

    Postprzez AustraliaStudy » 30 Wrzesień 2016, o 08:32

    Przede wszystkim trzeba połączyć wiedzę teoretyczną czyli metodologie pracy z doswiadczeniem i własnym samorozwojem.

    Kursy w Polsce jak najbardziej są wartosciowe, jednak ja chciałbym polecić Ci możliwosć wyjazdu do Australii na kurs Fitness, gdzie ludzie są bardzo dobrze uswiadomieni w kwestii zdrowego trybu życia, a fakt, że przez większosć częsć roku swieci tu słońce i duże miasta zlokalizowane są przy wielu plażach sprawia, że każdy chce tu dobrze wyglądać. Także możliwosci nauki i rozwoju są naprawdę duże.

    Za podjęcie kursu otrzymujesz też wizę na czas kursu, aby zdobyć międzynarodowe doswiadczenie.
    Jestes trenerem Fitness lub chciałbys nim zostać?

    Zapraszam do kontaktu, aby uzyskać informacje, co zrobić, aby studiować Fitness lub Sport Development w Australii.

    WWW: http://marketing.australiastudy.pl/studia-w-australii-fitness/
    E-mail: adrian@australiastudy.net.au
    AustraliaStudy
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2016, o 08:22
    Miasto: SYDNEY

    Trener personalny.

    Postprzez marika90 » 13 Październik 2016, o 10:53

    Hej! Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią i treningami :) Myślicie, że lepiej jest trenować pod okiem profesjonalisty? Słyszałam wiele pozytywnego na temat: http://bodyfactory-trener.pl/ - ćwiczenia zostają dobrane indywidualnie i ponoć rezultaty widać po regularnych ćwiczeniach. Trener wymagający, ale też wyrozumiały :) Czekam na Wasze opinie.
    marika90
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 23 Lipiec 2016, o 08:52
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 13 05 1990

    Trener personalny.

    Postprzez ale.kow » 10 Listopad 2016, o 20:31

    Ja natomiast ze swojej strony polecę http://arturciepluch.pl/ , jeżeli chodzi o Wrocław.
    Na pewno warto zajrzeć, zwłaszcza, jeżeli jesteś początkujący. Pomoc trenera na początku drogi związanej z treningami i dietą to niezastąpiona pomoc oraz doskonałe wprowadzenie pod okiem profesjonalisty.
    To przede wszystkim dbałość o uzyskanie wymarzonych efektów przy jednoczesnej dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie.
    ale.kow
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 10 Listopad 2016, o 20:26


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron