Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Sztuki walki

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Sztuki walki

    Postprzez ruskabania2 » 8 Grudzień 2013, o 19:58

    kick boxing :D
    ruskabania2
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 8 Grudzień 2013, o 19:55

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Sztuki walki

    Postprzez parka » 16 Grudzień 2013, o 18:26

    czy dla kobiety krav maga będzie za ciężka?
    http://youtu.be/XRAaAMq0lGg
    parka
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 16 Grudzień 2013, o 18:23
    Data urodzenia: 06 05 1986

    Sztuki walki

    Postprzez Dementor » 9 Kwiecień 2014, o 19:44

    Zapraszam do dyskusji na temat walki: Mamed Khalidov vs Maiquel Falcao
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Sztuki walki

    Postprzez JanekW » 4 Grudzień 2015, o 09:14

    Jakie sztuki walki byście polecali gdy chcę nabrać szybkości i gibkości? Ćwiczę na siłowni bardziej dla zdrowia niż dla masy mięśniowej ale zauważyłem, że mimo rozciągania mięśni przed i po treningu mam wrażenie że robię się klocowaty. Chciałbym dodatkowo chodzić na sztuki walki żeby "nabrać lekkości".
    Awatar użytkownika
    JanekW
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 19 Listopad 2015, o 15:03
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 16 05 1977

    Sztuki walki

    Postprzez nowackaDor » 20 Kwiecień 2016, o 08:58

    Hej pisze z pytanie o sztuki walki często wybierane przez kobiety? Jest jakaś konkretna grupa, która jest modna wśród płci pięknej?
    nowackaDor
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 8 Kwiecień 2016, o 11:38
    Data urodzenia: 18 02 1987

    Sztuki walki

    Postprzez StrongKeep » 20 Kwiecień 2016, o 13:21

    raczej chyba nie ma, znam kobiety co ćwiczą naprawdę różne sztuki walki. Teraz jest ogólnie boom bo mamy mistrzynię w UFC - Asię Jędrzejczyk, która tam leje rywalki jak chce. Sporo kobiet chce być jak ona i się zapisują
    Awatar użytkownika
    StrongKeep
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 20 Kwiecień 2016, o 13:19
    Miasto: Limanowa
    Data urodzenia: 03 03 1976

    Sztuki walki

    Postprzez KalisTHENIk » 2 Lipiec 2016, o 16:36

    Ja jestem ciekawe kiedy skończy się ten cały boom, moda i trend na mma. Ciekawe co będzie następne?
    KalisTHENIk
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2016, o 07:25
    Miasto: Toruń
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Sztuki walki

    Postprzez Hant11el » 7 Lipiec 2016, o 15:18

    a czemu ma sie skonczyc? nie zapowiada sie. MMA ma w Polsce swoich wiernych fanow. Zreszta jest to cale KSW. Troche to smieszna organizacja. Ostatnio przekrecili Karoglu, a potem go wywalili z organizacji. Akurat to dobrze zrobili, bo koles wszedl przy nieofgicjalnym hymnie ... Panstwa Islamskiego. To w ogole nie do pomyslenia, ze nikt wczesniej sie nie kapnal. Wracajac do tematu. KSW ma sie w naszym kraju bardzo dobrze i raczej nie nalezy spodziewac sie, aby w najblizszych latach mialo to ulec zmianie. Raczej kibicow bedzie przybywac. To jednak bardziej widowiskowy sport niz chociazby boks. Poza tym jest dobrze promowany. Jest taki program Panczer i tam mowia o boksie i o KSW. Takze nowych kibicow nie powinno brakowac. Ja mysle, ze boks bedzie mial coraz mniej
    Hant11el
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 7 Lipiec 2016, o 15:08
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 05 07 1987

    Sztuki walki

    Postprzez biss8183 » 1 Listopad 2016, o 17:40

    Ja jestem ciekawy najnowszej gali KSW (3. grudnia). Tutaj macie opisane gdzie można wykupić dostęp http://blogosfera-ksw.pl/ksw-37-online-czy-ppv/ Tanio nie jest, ale myślę, że warto się wykosztować :)
    Książki to także świat, i to świat, który człowiek sobie wybiera, a nie na który przychodzi.
    Awatar użytkownika
    biss8183
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 19 Październik 2016, o 09:41

    Sztuki walki

    Postprzez sefo » 21 Czerwiec 2017, o 13:35

    Tajski boks lub po prostu boks, ważne, żeby dobrze wybrać trenera i szkołę. Chyba najlepsza jest Akademia Walki w Wawie.
    sefo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 21 Kwiecień 2016, o 23:31

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron