Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Markowe ciuchy?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Markowe ciuchy?

    Postprzez ptyzak » 21 Grudzień 2015, o 18:44

    Ja kupowałem w życiu już różne ciuchy i jakiejś dramatycznej różnicy pomiędzy markowymi a niemarkowymi ciuchami nie widzę.

    ________________________
    artykuly na meczeonline.com.pl
    ptyzak
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 21 Grudzień 2015, o 18:43

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Markowe ciuchy?

    Postprzez tetrus » 28 Grudzień 2015, o 14:36

    Może kupowałeś podróby markowych ciuchów i dlatego nie widziałeś różnicy. Weźmy np.koszulki, po jakim czasie rękawy lub koło szyji jest rozciągnięte? Róźnica jest zauważalna i zdecydowanie na korzyść tych markowych.
    tetrus
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2014, o 17:52

    Markowe ciuchy?

    Postprzez jon » 31 Październik 2016, o 13:59

    Wole kupić coś firmowego ale porządnego Gdize swoją drogą można znaleźć dobrej jakości męskie skórzane buty?
    Awatar użytkownika
    jon
    Starszy kapral
     
    Posty: 77
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 06:14

    Re: Markowe ciuchy?

    Postprzez zwar » 31 Październik 2016, o 15:01

    Zerknij sobie do sklepu Gomez:
    https://gomez.pl/pl/men/obuwie - jest tam bardzo duży wybór męskiego obuwia niezłych firm takich jak Tommy Hilfiger, Boss czy też Armani. Wbrew pozorom ceny nie są takie wysokie ( aktualnie jest tam zniżka 20% na ubrania z nowych kolekcji....).

    Sam również jestem zdania,że lepiej jest kupić coś lepszej jakości ponieważ tanie bardzo często oznacza drogie. Sam potrafię przyoszczędzić czasami na ubraniach, ale buty zawsze kupuję sobie najlepsze jakie tylko mogę. Juz kilka razy kupiłem tanie buty, które mi się rozpadły po sezonie.
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Re: Markowe ciuchy?

    Postprzez nass » 21 Listopad 2016, o 06:42

    Ja również wolę kupic sobie cos rzadziej ale dobrej jakości. Niż jakieś tanie ciuchy, które z czasem i tak trzeba będzie wymienić z uwagi na to,że są kiepskie....
    Tak samo sytuacja ma się w przypadku dodatków. Lepiej jest sprawić sobie zegarek jakiejś dobrej , sprawdzonej firmy niż jakiś tani model . Ostatnio kupiłem sobie zegarek od Hugo Bossa, konkretnie:
    http://zegarkihugoboss.pl/paris/

    I muszę przyznać, że jestem zadowolony. Jest bardzo dobrze wykonany i jakość jest zdecydowanie lepsza niż tanich zegarków.
    Awatar użytkownika
    nass
    Starszy kapral
     
    Posty: 85
    Rejestracja: 12 Styczeń 2016, o 10:49

    Re: Markowe ciuchy?

    Postprzez Klinek11 » 24 Listopad 2016, o 21:59

    Polecam wam ubrania firmy Under Armour! Tutaj można kupić - http://www.kulturystyczni.pl/, naprawde świetne ubrania!
    Klinek11
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 24 Listopad 2016, o 21:09

    Markowe ciuchy?

    Postprzez ollass885 » 1 Grudzień 2016, o 17:28

    Jeśli szukacie dobrej jakości markowych ciuchów to polecam sklep internetowy gdzie możecie w dzisiejszych czasach zamówić wysokiej jakości ubranka dla niemowląt ! Bardzo duży wybór i wiele atrakcyjnych promocji świątecznych, polecam każdemu !
    ollass885
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 27 Listopad 2016, o 20:34

    Markowe ciuchy?

    Postprzez TopWitaminy_pl » 6 Grudzień 2016, o 12:12

    Ja generalnie rzecz biorąc zawsze zamawiam odzież i nie tylko w dobrych sklepach internetowych co do których mam zaufania Poza tym dodatkowym plusem jest zawsze szeroki asortyment orz niższe ceny.
    TopWitaminy_pl
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 6 Grudzień 2016, o 12:08
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 02 07 1985

    Markowe ciuchy?

    Postprzez mondek32 » 8 Grudzień 2016, o 16:18

    Ja lubię sklep Treningowy.pl, ponieważ oprócz ciuchów mogę sobie zawsze dobrac jakieś akcesoria lub odżywki ;) Mają duży wybór marek, między innymi Under Armour czy Adidas :)
    Poza tym często uda mi się trafić na jakąś ciekawą promocję ;)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Markowe ciuchy?

    Postprzez monika356 » 26 Styczeń 2017, o 19:50

    Markowe ciuchy mogę znaleźć w http://longfashion.pl/. W zasadzie to wolę kupić coś markowego, ale z pewnością przez to kupuję rzadziej. Bardziej liczy się dla mnie jakość niż ilość.
    monika356
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 11 Styczeń 2017, o 20:37

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron