Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prezent dla chłopaka

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Prezent dla chłopaka

    Postprzez jon » 27 Lipiec 2016, o 08:49

    Proponowałbym sprezentować mu coś praktycznego. Zerknij sobie na tą stronę:
    http://www.megakoszulki.pl/bluzy-z-wlas ... em-grafika - jest tutaj możliwosc zaprojektowania bluzy z własną grafika. Chłopak zobaczy,że sie wysiliłaś bo chciałaś dla niego stworzyć bluzę zaprojektowaną samodzielnie. I jednocześnie będzie się cieszył,że nie jest to kolejny glupi gadżet który jedyne co będzie robił to zajmował miejsce na pólce i się kurzył.

    Sam lubię dostawać ubrania od swojej dziewczyny na prezent bo potem nie muszę chodzić po sklepach stacjonarnych i ich dla siebie kupować.
    Awatar użytkownika
    jon
    Starszy kapral
     
    Posty: 77
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 06:14

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez M.Nowag » 3 Sierpień 2016, o 15:04

    Jest mnóstwo sklepów w których znajdziesz coś co przypadnie mu do gustu. No właśnie, ale co mu przypadnie? Nam tutaj trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wydaje mi się, że Ty osobiście znasz go najlepiej i to Ty powinnaś wiedzieć co Twój chłopak chciałby dostać. Znajdź chwilę na szperanie w internecie pod kątem tego co on lubi i na pewno na coś wpadniesz. :D ;D :Worek:
    http://www.heban.net/centrum-docieplen-budynkow - docieplenia budynków kraków
    M.Nowag
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 3 Sierpień 2016, o 14:58

    Re: Prezent dla chłopaka

    Postprzez frutti34 » 3 Sierpień 2016, o 21:04

    Może grawerowana zapalniczka? Albo pióro?
    Złodziejowi, gdy czegoś nie ukradnie, wydaje się, że coś zgubił.
    Awatar użytkownika
    frutti34
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 31 Lipiec 2016, o 18:06

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez sefo » 30 Wrzesień 2016, o 06:04

    Wiesz co najlepiej coś takiego co zawsze sie pzrydaje. Jest kierowca? Jeśli tak to na pewno spodobają mu się ksmetyki samochodowe -total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html. kosmetyki dla niego tzn mam na mysli żel pod prysznic kremm do golenia sa takei oblaatne, a tu go zaskoczysz!
    sefo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 21 Kwiecień 2016, o 23:31

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez fanna » 25 Styczeń 2017, o 05:11

    Tak się zapytam czy ma prawko ? Bo teraz często spotykam na innych forach wątki gdzie ludzie polecają etui na dowód rejestracyjny. Podobno to fajna rzecz dla faceta. Taki dodatkowy gadżet :P a oni to lubią.
    fanna
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 25 Styczeń 2017, o 05:09
    Miasto: poznań
    Data urodzenia: 03 02 1982

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez Fitmaniacy.pl » 25 Styczeń 2017, o 10:02

    A czym dokładnie interesuje się Twój chłopak? Bo moim zdaniem warto po prostu trafić w jego gust i wybrać coś co sprawi radość, z doświadczenia wiem że faceci lubią praktyczne prezenty.
    Fitmaniacy.pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 19 Grudzień 2016, o 14:57

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez rosirasalka » 6 Luty 2017, o 17:51

    rosirasalka
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 28 Maj 2015, o 18:01

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez mondek32 » 15 Marzec 2017, o 16:25

    Mój chłopak nie lubi parktycznych, materialnych prezentów. Dlatego staram się zawsze postawić na coś w formie masażu, SPA, wyjazdu itp. W tym roku prawdopodobnie postawię na wspólny wyjazd do Białki Tatrańskiej :) Znajomy polecił mi znajdującą się tam Termę Bania. Jak popatrzyłam na ich stronę ( http://www.termabania.pl/ ) to aż sama się zachwyciłam. Więc podejrzewam, że mój chłopak jako pasjonat takich miejsc będzie zachwycony potrójnie ;) Mają naprawdę sporo atrakcji, kompleks saun i baseny termalne ;)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez viki99 » 5 Kwiecień 2017, o 17:18

    Hm a może dobrym pomysłem byłby zakup jakieś książki ? Jeśli Twój partner lubi czytać lub czymś szczególnie się interesuje wtedy możesz kupić mu jakiś poradnik czy album, to zawsze dobry pomysł na prezent. Tanie książki możesz znaleźć w tej księgarni http://bonito.pl/. Ja dużo czytam i przez to często kupuje i w tym miejscu znajdziesz najlepsze ceny :)
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez marika90 » 6 Kwiecień 2017, o 16:19

    To zależy czym się interesuje. Mój na przykład często biega za piłką i dlatego na urodziny kupiłam mu takie buty piłkarskie https://hurtowniasportowa.net/produkty/buty/pilka-nozna. Generalnie w tym sklepie możesz znależć spory wybór odzieży sportowej. Możę wybierzesz tam coś dla swojego partnera.
    marika90
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 23 Lipiec 2016, o 08:52
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 13 05 1990

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron