Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Najlepsze buty do biegania?

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez Olek9009 » 29 Kwiecień 2016, o 08:18

    ok, thx :)
    Olek9009
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 13 Kwiecień 2016, o 14:53
    Miasto: Wałcz
    Data urodzenia: 15 06 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez Fitmaniacy.pl » 25 Styczeń 2017, o 10:00

    Ja nie zwracam uwagi aż w takim stopniu na markę danego obuwia, bo grunt aby to właśnie mi się podobały i były przede wszystkim wygodne, dobrze stabilizowały stopę wraz z kostką podczas biegania. Znajoma ma Reeboki z których już 2 rok jest bardzo zadowolona, więc poszukaj ich modeli.
    Fitmaniacy.pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 19 Grudzień 2016, o 14:57

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez HankaMila » 30 Styczeń 2017, o 14:54

    a ja polecam te od firmy Regatta http://regatta.pl- mam kilka par butów tej marki i sprawują się ekstra :D
    HankaMila
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 14 Październik 2016, o 08:22
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 01 01 1974

    Re: Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez marika90 » 2 Luty 2017, o 18:59

    Poleciła mi znajoma dobry sklep z obuwiem sportowym i nie tylko, obecnie panują wyprzedaże, gdzie możesz znaleźc interesujacy model. Podsyłam linka dla ułatwienia http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegan ... c-115.html
    marika90
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 23 Lipiec 2016, o 08:52
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 13 05 1990

    Re: Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez zwar » 13 Marzec 2017, o 07:17

    Też ostatnio zamawiam buty przez internet O ile pantofle muszę przymierzyć. Czy rozmiar jest na pewno dobry. To z butami sportowymi nie ma takiego problemu . Szczególnie,że w sieci wszystko jest dobrze opisane i można sobie dokładnie wymierzyć rozmiar.
    Poza tym jest taniej. Jeśli kupuję sobie jakieś buty czy ciuchy to zawsze praktycznie szukam promocji . Z marek mogę polecic la coq sportif:
    http://www.7store.pl/le-coq-sportif

    Mają naprawdę porządne buty i ubrania sportowe.
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez ilona09 » 17 Maj 2017, o 19:56

    Ja się zastanawiam nad którymiś trampkami stąd https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-112.html. Byłyby świetne też do chodzenia na co dzień. Nadają się do biegania czy nie bardzo?
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez mirek43 » 13 Czerwiec 2017, o 08:40

    ja takich butów to nie znam

    _________________________________
    chwilówka nowy sącz
    mirek43
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 13 Czerwiec 2017, o 08:38

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez annstoch » 10 Październik 2017, o 14:52

    Według mnie te oryginalne Addidasa to super opcja.
    ---
    click to view source
    annstoch
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 7 Październik 2017, o 09:12

    Re: Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez viki99 » 12 Styczeń 2018, o 08:06

    Ja moją przygodę z bieganiem w sumie dopiero zaczęłam niedawno ale wiadomo, odpowiednie obuwie to podstawa bo wpływa przede wszystkim na komfort biegania i bezpieczeństwo. Zerknijcie sobie na ofertę sklepu https://yessport.pl/pol_m_DAMSKIE_Obuwie_Buty-do-biegania-567.html. Mają bardzo szeroki asortyment jeśli chodzi o buty do biegania zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dobre marki i ceny bardzo rozsądne. Znacie to miejsce ?
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Najlepsze buty do biegania?

    Postprzez spisiu22 » 24 Luty 2018, o 11:32

    Warto doradzić się w tej sprawie jakiegoś specjalisty... Wielu problemów można sobie dzięki temu zaoszczędzić...
    Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
    Awatar użytkownika
    spisiu22
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 9 Luty 2018, o 13:55

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron