Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Jak założyć ogród ?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jak założyć ogród ?

    Postprzez pettardda » 29 Październik 2016, o 12:31

    Jak najlepiej dbać o swój ogród, jak go zaprojektować, jakie dodatki go urozmaicą ? Wiele różnego rodzaju ciekawostek na ten temat znajdziecie na http://www.zakladamyogrody.com.pl profesjonalny blog ogrodniczy !
    pettardda
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 37
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:22

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jak założyć ogród ?

    Postprzez Dradi » 21 Listopad 2016, o 09:54

    postaw w ogrodzie place zabaw producent może je nawet zamontować na życzenie.
    Dradi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 21 Listopad 2016, o 09:52
    Data urodzenia: 02 08 1990

    Jak założyć ogród ?

    Postprzez mondek32 » 8 Marzec 2017, o 22:20

    Dużo przydatnych porad na temat zaaranżowania swojego przydomowego ogrodu znalazłam na http://archiwnetrze.pl/. Ciekawym pomysłem okazało się dla mnie założenie na świeżym powietrzu... kominka ;) Nie spotkałam się z tym wcześniej ;) Na stronie jest dużo więcej ciekawych i oryginalnych inspiracji, polecam sobie poczytać w wolnej chwili ;)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Jak założyć ogród ?

    Postprzez frutti34 » 30 Marzec 2017, o 12:50

    ja mam ogrod, ale niestety sąsiad ma gołębie. ochrona przed gołębiami jest tu niezędna. Ty też zobacz co ma Twój sąsiad:D
    Złodziejowi, gdy czegoś nie ukradnie, wydaje się, że coś zgubił.
    Awatar użytkownika
    frutti34
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 31 Lipiec 2016, o 18:06

    Jak założyć ogród ?

    Postprzez jacekbal » 30 Marzec 2017, o 12:55

    Oj z gołębiami to jest masakra. Jak zaczną latać i upodobają sobie nasz balkon, to wszystko zafajdane.
    jacekbal
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 2 Styczeń 2017, o 12:19
    Miasto: Dzierżoniów
    Data urodzenia: 04 03 1982

    Re: Jak założyć ogród ?

    Postprzez Komions » 30 Marzec 2017, o 15:09

    Korzystaj z poradników lub forów Castoramy. Tu jest trawa z rolki, dowiesz się jak się za to zabrać https://www.castorama.pl/forum/ogrod-pr ... a-z-rolki/ Tam na forum jest info o każdym elemencie ogrodu, poczytaj.
    Komions
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 4 Luty 2017, o 21:57

    Re: Jak założyć ogród ?

    Postprzez antolin » 31 Marzec 2017, o 01:39

    Ogród zakłada się powoli i sukcesywnie. Ja zatrudniłem do tego fachowców, nie miałem czasu na projektowanie. Jedyne czym się zająłem to kupiłem narzędzia do ogrodu i synowi zrobiłem mały plac zabaw
    antolin
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 44
    Rejestracja: 9 Wrzesień 2011, o 07:54

    Jak założyć ogród ?

    Postprzez Garburi » 17 Grudzień 2017, o 15:15

    Bardzo fajne porady odnośnie założenia ogrodu. Ja mogę wam tez podpowiedzieć, że według mnie nawozy takie jak te opisane tutaj https://evergreensolutions.pl/ , chyba najlepiej nadają sie do uprawy ogródka. Ktoś z was z nich korzysta?
    Garburi
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 11 Sierpień 2017, o 22:33

    Jak założyć ogród ?

    Postprzez Adamila021 » 15 Styczeń 2018, o 14:04

    Możesz skorzystać z usług oferujących wszystko w cenie czyli projekt plus wykonanie. Sama takie coś robiłam nie tak dawno i oprócz tego zamówiłam ogrodzenie z http://euro-fences.pl jako takie dopełnienie. Nie miałam wcześniej ogrodzonego tego kawałka działki więc wreszcie to zrobiłam
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Jak założyć ogród ?

    Postprzez jacekbal » 6 Luty 2018, o 10:37

    Zaglądnij do sklepu internetowego http://www.reasgarden.pl/ a wyposażenie i aranżacja ogrodu będzie wyjątkowa, funkcjonalna i tania ;)
    jacekbal
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 2 Styczeń 2017, o 12:19
    Miasto: Dzierżoniów
    Data urodzenia: 04 03 1982

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron