Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Olej rycynowy

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Olej rycynowy

    Postprzez dobredobrato » 2 Luty 2015, o 22:04

    Ciekawym sposobem jest olej rycynowy, jego działanie na człowieka jest bardzo ciekawą teorią, czytaliście o tym może, ostatnio widziałem na http://www.zdomowejapteczki.pl/a,wlasci ... owego.html ciekawie opisany artykuł.
    dobredobrato
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 18:31

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Olej rycynowy

    Postprzez klamka » 4 Luty 2015, o 15:24

    Czytałam, ze ten olej jest dobry między innymi na włosy i paznokcie. Innego zastosowania nie znam.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Olej rycynowy

    Postprzez wero01 » 3 Kwiecień 2017, o 12:06

    dobry jest też na trądzik, kiedyś zainspirowana pielęgnacją szukałam wiele sposobów na trądzik i znalazłam na: http://fryzury.pl/pielegnacja/olejek-rycynowy-nie-tylko-na-wlosy/, że działa zbawiennie na skórę ;) doniedawna moja skóra była bardzo problematyczna, teraz jest o niebo lepiej ;) pojedyczncze wypryski ;)
    wero01
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 11:27
    Miasto: warszawa
    Data urodzenia: 29 02 1984

    Olej rycynowy

    Postprzez zabol » 9 Październik 2017, o 21:05

    Słyszałem o tym olejku. Ale powiem Wam, że ja sądzę że dobre kosmetyki załatwiają wszystko jeżeli chodzi o pielęgnacje włosów. Wiele dobrego słyszałem o tych https://www.matrixprofessional.pl/ od fryzjera. Przeglądam ich ofertę i zastanawiam się właśnie nad czymś do pielęgnacji, bo włosy mi strasznie wychodzą i zaznaczę że nie jest to wina testosteronu, a jednak słabych włosów.
    zabol
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 23 Wrzesień 2017, o 22:00

    Olej rycynowy

    Postprzez bnnero » 13 Październik 2017, o 10:58

    Stosowałam na rzęsy, mega efekty daje :)
    bnnero
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 19:12

    Olej rycynowy

    Postprzez Ailis » 8 Marzec 2018, o 11:16

    Ja słyszałam o właściwościach oleju rycynowego i nieraz sama go używam. A czy ktoś miał może możliwość używania maski w płacie Mizon ? Ja je znalazłam ostatnio w drogerii online https://puderek.com.pl/109_mizon i zastanawiam się czy sa one lepsze niż te tradycyjne maseczki które się nakłada na twarz. Jakie macie opinie na ten temat ?
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Re: Olej rycynowy

    Postprzez Niuniaaa » 25 Kwiecień 2018, o 08:34

    bnnero napisał:Stosowałam na rzęsy, mega efekty daje :)

    Na rzęsy najlepiej stosować serum przykładowo takie- lashvolution https://www.apteka-melissa.pl/produkt/l ... 19995.html . Zobaczysz, że po 8-12 tygodniach kuracji będziesz mięć piękne, gęste rzęsy. Produkt ten poprawia kondycję słabych, wypadających i łamliwych rzęs. Poprzez dobre nawilżenie, stymulacje przyspiesza ich wzrost i sprawia, że stają się one mocniejsze.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron