Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prezent dla chłopaka

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Prezent dla chłopaka

    Postprzez ilona09 » 23 Kwiecień 2017, o 15:27

    Też myślałam o jakichś sportowych butach dla chłopaka i może by kupić mu któreś z tych butów http://czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-meski ... e-384.html?
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez viki99 » 27 Kwiecień 2017, o 08:29

    Jeśli Twój chłopak lubi słuchać muzyki i ma swoich ulubionych wykonawców to polecam sprawdzić ofertę tego serwisu http://www.ticketmaster.pl/. Możesz tam szybko i łatwo wyszukać interesujące Cię wydarzenie jak na przykład koncert i kupić bilet online. Moim zdaniem to fajna alternatywa dla propozycji, które otrzymałaś tu już wcześniej :)
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez viki99 » 23 Maj 2017, o 19:57

    My z narzeczonym wybieramy się do Jastrzębiej Góry do Primavera https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... iej-gorze/. Wybraliśmy początek czerwca, nie chcemy wypoczywać w sezonie z tłumami turystów na plaży. A tak czeka na sporo romantycznych chwil w SPA i nad morzem :) Ośrodek położony jest zaledwie 100 metrów od niego.
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez karol443 » 24 Maj 2017, o 18:30

    Myślisz nad zakupem nowego samochodu? W takim razie koniecznie odwiedź salon forda samochody z gwarancją, gdzie możesz kupić bardzo dobre samochody w niskich cenach. Oferta jest skierowana do osób które cenią sobie niezawodność w niewygórowanej cenie!
    karol443
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 23 Maj 2017, o 08:20

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez justisx » 14 Czerwiec 2017, o 20:16

    Ja planuję kupić mojemu chłopakowi takie buty https://www.czasnabuty.pl/firm-pol-1490 ... VERSE.html. Myślę, że się ucieszy bo bardzo lubi buty w tym stylu.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez sefo » 21 Czerwiec 2017, o 13:42

    Meble na prezent? To chyba droga impreza, no i trzeba skonsultować taki prezent z obdarowywanym, żeby nie było wtopy. a ja bym się nigdy nie zgodził, żeby mi dziewczyna meble kupowała. Sam zawsze umawiam fachowców i dogaduję z nimi projekt mebli na wymiar. Tak ostatnio znalazłem Roberta Ciężkowskiego i firmę Lamix, zrobili mi łazienkę.
    sefo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 21 Kwiecień 2016, o 23:31

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez Garburi » 19 Wrzesień 2017, o 19:07

    Meble to w ogóle bardzo dziwny prezent. Ja raczej kupując coś chłopakowi pomyślała bym o czymś takim jak woda toaletowa Trussardi czy inny kosmetyk dobrej marki. Ale żeby meble? To chyba już lekka przesada, meble to może sobie kupić chyba sam...
    Garburi
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 11 Sierpień 2017, o 22:33

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez kassa321 » 21 Wrzesień 2017, o 14:37

    Coś praktycznego, jak zegarek styknie !
    kassa321
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 20 Wrzesień 2017, o 15:40

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez Arowana14 » 27 Styczeń 2018, o 21:14

    Może jakieś fajne perfumy? Tutaj https://tagomago.pl/collections/dunhill sobie zerknijcie na markę DUNHILL. Kiedyś wąchałam ich zapachy w drogerii i pamiętam, że bardzo mi się podobały. No i perfumy to taki elegancki prezent. A zaraz walentynki, także trzeba myslec ;)
    Arowana14
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 12 Sierpień 2013, o 11:47

    Prezent dla chłopaka

    Postprzez Adamila021 » 6 Luty 2018, o 12:59

    A może mu coś upieczesz? To też bardzo fajny pomysł na prezent. Dekoracje możesz kupić na https://www.sklep.savpol.pl a pomysłów jest mnóstwo na internecie. Zawsze to lepsze niż kupić byle co żeby było
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron