Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Siłownia

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Siłownia

    Postprzez mon55 » 9 Maj 2017, o 10:09

    Witam
    kupiłam nowy dom od dewelopera, zaczynam wszystko urządzać w związku z tym zastanawiam się z jakimi kosztami muszę się liczyć aby urządzić niedużą siłownie?
    mon55
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 26 Kwiecień 2017, o 18:29
    Miasto: Nowa Ruda
    Data urodzenia: 01 07 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Siłownia

    Postprzez wysportowani23 » 11 Maj 2017, o 11:52

    Każdemu kto ma problem z podniesieniem poziomu swojego testosteronu polecam PAKIET TESTOSTERON na stronie www.igortreneronline.pl czyli trening i dieta i suplementacja ułożona specjalnie przez najskuteczniejszego trenera w Internecie aby zwiększyć w naturalny sposób testosteron. Stosuję od kilku tygodni, a już zauważyłem, że czuje się dużo pewniejszy siebie a dziewczyny patrzą się na mnie jakby troszkę inaczej ;) no powodzenie mam większe zdecydowanie.
    wysportowani23
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 40
    Rejestracja: 9 Maj 2017, o 19:37
    Miasto: łomza
    Data urodzenia: 29 08 1991

    Re: Siłownia

    Postprzez mon55 » 15 Maj 2017, o 13:48

    mon55 napisał:Witam
    kupiłam nowy dom od tego dewelopera https://osiedlesielanka.pl/kontakt/o-deweloperze , zaczynam wszystko urządzać w związku z tym zastanawiam się z jakimi kosztami muszę się liczyć aby urządzić niedużą siłownie?
    mon55
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 26 Kwiecień 2017, o 18:29
    Miasto: Nowa Ruda
    Data urodzenia: 01 07 1993

    Siłownia

    Postprzez płytka92 » 4 Wrzesień 2017, o 11:55

    To zależy, co chcesz tam umieścić. :) Tzn jakie sprzęty. Bo to chyba one są najdroższe.Dobra bieżnia jakaś na takie domowe użytkowanie to ok 2,5 tys. Rowerek ponad tysiąc. Sprzęty w sumie nie wiem. ;> Jakaś ławeczka sportowa, hantle itd - kolejny tysiąc. Maty. Lustro. No i nie zapominaj o podłodze, bo do siłowni musi być ona trwała, to nie mogą być zwykłe panele. Najlepsze będzie coś takiego - https://www.fortelock.pl/.

    Więc taki koszt to pojęcie względne. Wszystko zależy co rozumiesz pod "mała siłownia". ;)
    płytka92
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 28 Sierpień 2017, o 14:28
    Miasto: Gdańsk
    Data urodzenia: 10 10 1992

    Siłownia

    Postprzez Niuniaaa » 6 Kwiecień 2019, o 05:44

    Wybierając się na siłownię też trzeba do tego się odpowiednio przygotować. Wiadomo ile ze sobą trzeba wziąć rzeczy, także w torebce czy plecaku ciężko jest to wszystko pomieścić. Dlatego warto kupić sobie torbę fitnessową, która zapewni nam komfortowy transport tych rzeczy. Na stronie https://humanmedia.pl/jak-wybrac-torbe-na-fitness/ może dowiedzieć się jaka byłaby najlepsza.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Siłownia

    Postprzez jar3k » 13 Maj 2019, o 16:00

    Patrzac na zagadnienie z punktu finansowego to raczej kiepsko oplaca sie inwestowac w domowa silownie. Przeciez sprzet nie jest tani, a potrzeba go w ilosc uzaleznionej od tego jakie partie miesni chcemy cwiczyc. Do tego jeszcze dochodzi kupowanie coraz wiekszych odwaznikow bo przeciez nikt nie bedzie wieczenie wyciskal 2x20kg. Wez tez pod uwage fakt jak duzo wolnej przestrzeni potrzebujesz na takie pomieszczenie ala silownia. Napewno w blokach to nie przejdzie no chyba, ze chcesz zrobic cos na miare konceptu pokazanego w podziemnym kregu. Zorientuj sie lepiej jakie dobre silownie sa w Twojej okolicy. Jesli jestes z Łodzi i okolic to dobrym wyborem bedzie - https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/silownia oferujaca wszystko co potrzeba. Jedyne co Ciebie interesuje to zaplacic za karnet, tyle w temacie. Wchodzisz, robisz co trzeba i obserwujesz rezultaty w lustrze :)
    jar3k
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 23
    Rejestracja: 13 Czerwiec 2016, o 00:17

    Siłownia

    Postprzez jurasekl22 » 25 Maj 2019, o 23:25

    Słuchajcie a jaką diete najlejpiej jest wybrac jesli chdozi się na siłownie? Ja zastanawiam się nad taką https://www.lightbox.pl/wroclaw sieta pudełkową ponieważ nie bardzo mam czas gotować. Waszym zdaniem to będzie dobre rozwiązanie i sie sprawdzi?
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.