Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Bolące stawy łokci

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Bolące stawy łokci

    Postprzez azerek » 10 Marzec 2017, o 13:24

    Cześć

    Mam problem z bolącymi stawami głównie łokcie i to lewej ręki, tak samo nadgarstek lewej ręki boli i wydaje mi się ogólnie mniej ruchliwy, stawia opory, tak jakby było spuchnięte ale nie jest. Chcę kupić jakieś preparaty ale tego jest bardzo dużo, są dla seniorów i dla sportowców a rozbieżność cen też jest bardzo duża. Trafiłem na taki preparat http://www.wildmuscles.pl/pl/oferta/odz ... plex-90tab ma w składzie
    Siarczan Glukozaminy 2 KCl - 1950mg
    Hydrolizat kolagenu - 600mg
    Kwas hialuronowy - 50mg

    Optymalne to są dawki? Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze więcej znaczy lepiej, że czasami ważniejsza jest odpowiednia kompozycja kilku składników by były lepsze efekty. Podajcie jakieś swoje propozycje, bo na coś muszę się zdecydować, tak w cenie do 60-70 zł za miesięczną kurację.
    Awatar użytkownika
    azerek
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 15 Grudzień 2016, o 15:00
    Miasto: Szczecin

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Bolące stawy łokci

    Postprzez lotynka33 » 12 Marzec 2017, o 23:39

    Jeśli chcesz się dowiedzieć konkretów to udaj sie może do lekarza z tymi pytaniami?
    lotynka33
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 12 Marzec 2017, o 23:38

    Bolące stawy łokci

    Postprzez janek11e » 13 Marzec 2017, o 12:39

    To prawda, tylko lekarz tu pomoże.
    janek11e
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 13 Marzec 2017, o 09:36
    Data urodzenia: 03 03 1986

    Re: Bolące stawy łokci

    Postprzez łapka » 30 Maj 2017, o 08:10

    Na pewno pomoże lekarz i jakaś rehabilitacja, ja po kontuzji miałam magnetoterapię w Natural Medical, daje ona doskonałe efekty i szybką poprawę, leczy się tym sposobem również kontuzje u sportowców.
    łapka
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 22 Luty 2017, o 16:51

    Bolące stawy łokci

    Postprzez jurasekl22 » 10 Czerwiec 2019, o 14:26

    Ja z kolei mam problem z kostką i zastanawiam się co z tym zrobić. Wizytę u lekarza mam już umówiona, ale w razie czego myślę też o tym aby kupić sobie jakiś dobry stabilizator na kostkę NFZ łódź. Jeśli ktoś z was jest z tych okolic, będzie może w stanie podpowiedzieć mi gdzie mogę coś takiego kupić w dobrej cenie i od ręki?
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Bolące stawy łokci

    Postprzez jacekbal » 10 Lipiec 2019, o 11:36

    Zrób sobie USG, ja byłem tutaj https://www.rehavitae.pl/oferta/ortopedia.html jak bolało mnie kolano.
    jacekbal
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 2 Styczeń 2017, o 12:19
    Miasto: Dzierżoniów
    Data urodzenia: 04 03 1982

    Bolące stawy łokci

    Postprzez Alicja » 2 Wrzesień 2019, o 13:26

    Jeśli ból utrzymuje się już dłuższy czas, to według mnie koniecznie trzeba udać się do ortopedy. Ortopeda dokładnie zbada organizm i oceni sytuację. Na https://www.adrianstepinski.com/ znajdziecie więcej informacji.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Bolące stawy łokci

    Postprzez Biernat33 » 27 Październik 2019, o 15:45

    Na takie problemy najlepsza jest łódź akupunktura To skuteczna metoda na problemy zdrowotne takie z którymi medycyna akademicka nie umie sobie poradzic. Warto z niej skorzystac w dobrym i sprawdzonym gabinecie.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Bolące stawy łokci

    Postprzez Niuniaaa » 22 Maj 2021, o 07:35

    A ja właśnie muszę się wybrać do ortopedy https://www.neomedica.pl/oferta/specjal ... ortopedia/ , ponieważ też mam coś z ręką. Nie wiem czy to stawy, czy ma to związek z kośćmi - nie znam się... Ale ostatnio niestety upadłam centralnie na łokieć, a ból jak dotąd się utrzymuje.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Bolące stawy łokci

    Postprzez fitania » 1 Sierpień 2021, o 06:28

    Jeżeli szukacie dobrego specjalisty w Szczecinie to polecam udać się https://ortopedia.org.pl/ - mają tam wielu dobrych ortopedów. No i sprzęt mają też, a to ważne, bo całą diagnostykę można wykonać u nich na miejscu.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron