Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Konto osobiste a działaność gospodarcza

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Konto osobiste a działaność gospodarcza

    Postprzez Petrus » 24 Czerwiec 2017, o 16:53

    Zamierzam rozpocząć działalność gospodarczą. Niestety nie mam możliwości rejestracji firmy w miejscu zamieszkania, natomiast samą działalność będę wykonywał w domu (usługi internetowe on-line) Jak sprawdziłem ceny wynajmu zwykłego biura, to doliczając ZUS i podatki wyszło mi, że więcej dostanę na bezrobociu , dlatego zastanawiam się nad ofertą biura wirtualnego. Przykładowo za rok wynajęcia z obsługą korespondencji, jak policzyłem wyszło mi mniej niż za miesiąc wynajmu tradycyjnego biura, gdzie i tak bym nie przesiadywał. Jedynie nad czym się zastanawiam, to czy przy takim biurze w banku nie będę miał problemów. Zakładając konto on line, bank wysyła umowę kurierem. I tu pytanie, korespondencja jest odbierana, owszem, ale umowy za mnie nie podpiszą, zresztą sam bym na to się nie zgodził, by ktoś w moim imieniu podpisał umowę z bankiem. Na link https://www.mbank.pl/indywidualny/ nie widziałem żadnej wzmianki na ten temat, bo chyba powinna być gdyby było inaczej prawda? Bo czekać pół dnia na kuriera? Czy bank nie będzie miał zastrzeżeń, jeżeli umowa (adres firmy) jest inny niz miejsce gdzie kurier ma dotrzeć z umową? Bo jak na razie, widzę same plusy takiego rozwiązania jak opisałem. Tylko ten jeden minusik?
    Petrus
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2016, o 21:23
    Miasto: Wólka Mała
    Data urodzenia: 02 03 1982

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Konto osobiste a działaność gospodarcza

    Postprzez Ailis » 14 Czerwiec 2018, o 20:27

    Zdecydowanie kurier to dobra decyzja. Najlepszą ofertę ma db schenker kontakt https://www.brokerkurier.pl/kontakt-z-k ... b-schenker Według mnie świadczą najlepsze usługi kurierskie, i ceny mają atrakcyjne. U nich możecie liczyć na pełne bezpieczeństwo swoich paczek. Rzetelnie, terminowo i po prostu profesjonalnie realizują każde zlecenie. Polecam!
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Konto osobiste a działaność gospodarcza

    Postprzez jurasekl22 » 27 Luty 2019, o 16:36

    Powiem szczerze, że jeśli chodzi o wysyłkę kurierem to moim zdaniem też najlepiej jest korzystać z takich https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/kurier_48 brokerów kurierskich. Paczki można nadawać bez wychodzenia z domu, szybko i tanio
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Konto osobiste a działaność gospodarcza

    Postprzez Biernat33 » 14 Maj 2019, o 15:01

    Polecam Ci bardzo jesli chodzi o konsulting firmę CROWE https://www.crowe.com/pl/services/konsulting Oferują zintegrowane rozwiązania dla klientów z każdej branży wspierające wszystkie etapy rozwoju ich firmy. Ponadto ceny mają konkurencyjne , a także rozliczają się za efekt prac, a nie zaś za spędzony czas na projekcie. Swiadczą na prawde profesjonalne uslugi , bardzo milo nam sie razem współpracuje, Polecam skorzystac z ich porad
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.