Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Postprzez ierogola336a » 18 Listopad 2016, o 09:09

    Chciałam was zapytać jakie są wasze sposoby na to, żeby skutecznie walczyć z tłustą cerą?? Czy znacie jakieś kosmetyki, albo leki, które mają działanie przeciwłojotokowe. Bo od pewnego czasu moja skóra strasznie się przetłuszcza i świeci;/ I nie wiem, co mogę w tej sytuacji zrobić jak sobie z nią poradzić. Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna.

    ________________________
    depilacja laserowa gdańsk
    ierogola336a
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 16 Listopad 2016, o 13:55
    Data urodzenia: 10 08 1989

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Postprzez antolin » 25 Styczeń 2017, o 01:52

    no wiesz, do skóry tłustej są specjalne kosmetyki np. http://www.vichy.pl/typ-skory/skora-t%C ... s1030.aspx . musisz o nią zadbać, bo inaczej nigdy nie pozbędziesz się świecenia
    antolin
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 44
    Rejestracja: 9 Wrzesień 2011, o 07:54

    Re: jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Postprzez viki99 » 18 Kwiecień 2017, o 17:24

    Moim zdaniem zarówno tłusta cera jak i sucha czy mieszana wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Ja ze swojej strony proponuje wypróbować tą serię kosmetyków http://www.visplantis.pl/produkty/helix-vital-care/. Są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry a do tego działają wielowymiarowo. Wszystko co najważniejsze w jednym produkcie, dla mnie to najlepsze rozwiązanie.
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Postprzez mondek32 » 10 Lipiec 2017, o 19:57

    Jak byłam młodsza, stosowałam różnego rodzaju kremy matujące. Jednak teraz już niestety nastolatką nie jestem i zawsze szukam produktów, które działałyby zarówno nawilżająco i przeciwstarzeniowo, ale również i antybakteryjnie, ponieważ mimo wieku nadal mam tłustą cerę ze skłonnością do wyprysków. Ostatnio trafiłam na innowacyjną mgiełkę wodorową Biocera http://sklep.poradnia.pl/wodorowa-mgiel ... ocera.html, która właśnie w taki sposób działa. Chroni skórę przed starzeniem, a jednocześnie jest antybakteryjna. Ma co prawda dość wysoką cenę, ale według producenta, starcza aż na 2-3 lata używania, więc wychodzi bardzo ekonomicznie ;)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Postprzez fisdek » 11 Lipiec 2017, o 08:05

    Ja chodzę do dermatologa i stosuje specjalne kremy



    sejfy ogniotrwałe
    fisdek
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 11 Lipiec 2017, o 08:03

    jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Postprzez Garburi » 11 Sierpień 2017, o 22:35

    Ja również chodzę regularnie do dermatologa i stosuję specjalne maści. Jakiś czas temu okazało się, że w ofercie ma je tylko jedna apteka internetowa i muszę za każdym razem kupować tam. Ale to wcale nie jest takie złe ponieważ leki mam dostarczane do domu i nie muszę nigdzie wychodzić :)
    Garburi
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 11 Sierpień 2017, o 22:33

    jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Postprzez Ailis » 24 Kwiecień 2018, o 10:57

    Ja ostatnio szukałam dobrych kosmetyków do twarzy i trafiłam na ciekawe oferty produktów Himalaya. Czy ktoś może używał tych kosmetyków? Zastanawiam się nad kupnem kosmetyków Khaki... Ale nie wiem czy warto zakupić je? Czy są tak skuteczne jak o nich piszą . Proszę Was o opinię . Kosmetyki znalazłam w sklepie indyjskim Himalaya Herbs https://www.himalayaherbs.pl/, a są na naturalnych składnikach.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Postprzez Niuniaaa » 27 Październik 2018, o 15:25

    Ja zaś planuję zakupić krem rozświetlający, który nie będzie wysuszał mojej skóry i będzie posiadał dobry filtr ochronny. Dlatego znajoma poleciła mi krem na dzień SPF15 rozświetlający Ziaja Gdanskin , który można zakupić w sklepie malahit.pl. Właśnie go znalazła dokładnie już tutaj http://malahit.pl/?s=gdanskin&post_type=product i zauważyłam nawet, że jest 20% przeceniony i kosztuje 8,72 zł.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Postprzez ilona09 » 31 Styczeń 2019, o 11:16

    Warto regularnie stosować ten hydrolat https://www.bee.pl/mohani-hydrolat-z-cz ... 14966.html. Wyraźnie poprawia wygląd cery.
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    jak sobie radzić z tłustą cerą ??

    Postprzez jurasekl22 » 8 Kwiecień 2023, o 16:29

    Z jakich kosmetyków korzystacie w Waszym przypadku?

    Reklama : Gaslighting
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron