Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wyprawka dla dziecka.

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez Ailis » 19 Wrzesień 2021, o 16:34

    Siemanko. Jeśli chodzi o wyprawkę dla dziecka to każda z nas stara się ją robić w miarę rozsądnie. Ale ja z racji, że nie mogę już chodzić to robię taką wyprawkę online. Na szczęście znajoma podesłała mi tego linka https://nikitoys.pl/ dzięki któremu mam pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy dla dziecka i to po wiele taniej mnie to wychodzi niż kupowanie w sklepach stacjonarnych.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez fitania » 6 Październik 2021, o 10:06

    Warto też kupić zapas chusteczek nawilżanych. Powiem wam, że u nas naprawę super się sprawdzają. W razie potrzeby zostawię wam namiar na ranking https://wyczysc.pl/chusteczki-nawilzane-ranking/ dzięki czemu na pewno uda wam się wybrać dobrej jakości chusteczki.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez Alicja » 29 Listopad 2021, o 07:56

    W wyprawce przydaje się wiele rzeczy i to już w pierwszych dniach życia dziecka. Osobiście polecam między innymi Beciaszkowo - Kokony dla noworodka, które sprawdzają się rewelacyjnie.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez jurasekl22 » 2 Grudzień 2021, o 16:33

    Zobaczę na strony które polecacie. Ale mam na to jeszcze dużo czasu.

    _____________________________
    https://www.nowinytyskie.pl
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez Niuniaaa » 22 Maj 2022, o 12:12

    Na pewno warto byłoby wyróżnić firmę https://babyville.pl , która oferuje bardzo dobre produkty dla dziecka. Praktycznie tam znajdziecie wszystko, co będzie wam na start potrzebne. Warto przyjrzeć się ich ofercie, ponieważ mają tam obszerny i zróżnicowany wybór i spotkacie się tutaj z niewygórowanymi cenami.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Wyprawka dla dziecka.

    Postprzez fitania » 6 Lipiec 2023, o 09:32

    Niebawem chciałabym oduczyć syna korzystania z pampersów. Macie jakieś rady, jak się za to zabrać? Kiedyś czytałam, ze świetnie sprawdza się do tego nakładka na toaletę dla dzieci ale chętnie poznam też wasze zdanie, jeśli macie jakieś doświadczenie.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron