Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Psycholog Warszawa

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Psycholog Warszawa

    Postprzez martysszzak » 12 Maj 2014, o 19:56

    Ostatnio szukałam dobrego psychologa z Warszawy.. http://www.maturitas.pl/psycholog-warszawa/ znacie tą firmę, znajoma mi poleciła, bodajże rewelacyjny psycholog, pomógł już wielu osobom !
    martysszzak
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 16
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 17:37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Psycholog Warszawa

    Postprzez seomanniak » 13 Maj 2014, o 16:44

    http://www.libidoklub.pl/klub/
    seomanniak
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 17:45

    Psycholog Warszawa

    Postprzez onski » 15 Grudzień 2014, o 10:21

    Moim zdaniem najlepsi psychologowie pracują przy ulicy Gocławskiej, na Pradze. Tu jest strona tej poradni: http://psychoterapia-kielczyk.pl/. Znam kilka osób, które tam chodziły i większość sobie chwali. Choćby mój brat, który miał problemy z alkoholem. Teraz nie pije i mówi, że bardzo mu pomagają wizyty u terapeuty od uzależnień. A mój kolega chodził tam z żoną na terapię małżeńską i też im pomogli się dogadać. A podobno papiery rozwodowe już były w sądzie, ale wycofali. Gdybym ja miał jakiś problem, to też bym pewnie tam szedł, w końcu jak tylu osobom pomogli, to byłyby większe szanse, że pomogą też mi.
    onski
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 6 Listopad 2014, o 18:57
    Miasto: warszawa

    Psycholog Warszawa

    Postprzez klamka » 18 Grudzień 2014, o 14:08

    W Warszawie psychologów pewnie nie brakuje. A kojarzycie może kogoś dobrego na Śląsku?
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Psycholog Warszawa

    Postprzez piórko » 19 Grudzień 2014, o 10:17

    Moim zdaniem najlepiej najpierw udać się do specjalisty w poradni zdrowia ogólnego. Jeśli to nie pomoże, to można poszukać w internecie osoby z pozytywnymi opiniami.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Re: Psycholog Warszawa

    Postprzez fitania » 17 Sierpień 2022, o 08:39

    W Warszawie znajduje się również oddział Promitis. Tutaj: https://centrum-terapii.pl/ macie namiar na ich stronę internetową, na której możecie zapoznac się z ich pełną ofertą. Według mnie - warto się tym zainteresować.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Psycholog Warszawa

    Postprzez jurasekl22 » 26 Wrzesień 2022, o 16:23

    Jeśli ktoś doświadczył przemoc domowa psychiczna pomoc będzie konieczna. Najlepiej zgłosić się od razu do specjalisty, który powie co zrobić z tym problemem. Samemu lepiej się z tym nie męczyć. Na blogu też macie podpowiedzi i pomocne informacje co z tym zrobić. Sprawdźcie.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Psycholog Warszawa

    Postprzez Alicja » 4 Listopad 2022, o 12:40

    Dla osób z Krakowa polecam natomiast zajrzeć na stronę https://strefaterapii.pl/, gdzie można znaleźć kontakt do świetnych specjalistów zajmujących się zarówno psychoterapią dzieci jak i dorosłych.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Re: Psycholog Warszawa

    Postprzez Olaprima » 24 Listopad 2022, o 15:36

    A w jakim celu szukałeś psychologa? Bo jest to bardzo ważne. Ja na przykład szukam takiego specjalisty dla mojej siostry, która jest lekomanką. Z drugiej strony zaś się zastanawiam czy nie lepiej byłoby ją umieścić w ośrodku terapii Kryształowy Płomyk. Placówka specjalizuje się w różnych uzależnieniach.
    Olaprima
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 4 Maj 2018, o 15:16


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron