Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Promocja firmy

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Promocja firmy

    Postprzez kartion » 17 Styczeń 2018, o 19:04

    Prowadząc firmę muszę cały czas dbać o jej promocję związaną ze stroną internetową. Ostatnio natrafiłam na temat odnośnie narzędzi marketingowych, w których wyszczególnione były linki sponsorowane Google AdWords, które cieszą się dużą popularnością i błyskawicznym efektem. Ktoś z Was korzystał z tej opcji reklamy? Jak rezultaty?
    kartion
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 5 Styczeń 2018, o 16:49

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Promocja firmy

    Postprzez kartion » 23 Styczeń 2018, o 17:51

    kartion napisał:Prowadząc firmę muszę cały czas dbać o jej promocję związaną ze stroną internetową. Ostatnio natrafiłam na temat odnośnie narzędzi marketingowych, w których wyszczególnione były linki sponsorowane Google AdWords, które cieszą się dużą popularnością i błyskawicznym efektem. Ktoś z Was korzystał z tej opcji reklamy? Jak rezultaty?


    Bardzo przydatny okazał się tutaj artykuł na https://afterweb.pl/google-adwords/linki-sponsorowane/ .
    kartion
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 5 Styczeń 2018, o 16:49

    Promocja firmy

    Postprzez Alicja » 24 Luty 2020, o 07:27

    Obecnie jest sporo możliwości jeśli chodzi o reklamę. Ja polecam jednak firmę PRO-KOMP i ich reklamę zewnętrzną, którą są w stanie wykonać w wyjątkowy sposób. Łatwo z nimi dogadać wszelkie szczegóły, dzięki czemu efekt robi wrażenie.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Promocja firmy

    Postprzez Vita » 5 Czerwiec 2020, o 16:07

    Witam. A jaką usługę chcesz reklamować? Bo nie tylko internet jest ważny, ale też reklama tradycyjna. Może pomocne będą też stojaki reklamowe albo standy, są one uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej dziedzinie. Na stronie firmy https://www.berkano.pl/ można zobaczyć też inne ciekawe propozycje reklamy.
    Vita
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 23 Sierpień 2017, o 11:47

    Promocja firmy

    Postprzez GosikS » 9 Luty 2021, o 10:53

    W mojej opinii każdy biznes potrzebuje zupełnie innego spojrzenia na reklamę.. trzeba naprawdę skupić się na jej specjalnym dopasowaniu.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Promocja firmy

    Postprzez Devil93 » 20 Luty 2021, o 18:11

    Wiele zależy od tego, co robicie i jaki biznes prowadzicie, ale jeśli o mnie chodzi, to ja bym powiedziała, że najpierw trzeba rozeznać się w temacie. Na przykład dla sklepów w sieci dobra może okazać się strategia omnichannel ecommerce https://www.promoagency.pl/blog/strateg ... e-commerce .
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Promocja firmy

    Postprzez Niuniaaa » 28 Maj 2021, o 18:43

    Na pewno jak żyjemy zgodnie z naturą, jak prowadzimy bezpieczną firmę, to też świadczy o nas i w ten sposób kształtujemy swój wizerunek. Jak chcemy mieć pewność, że nasza firma jest ekologiczna, to warto wykonać sobie u nich poszczególne analizy. Wówczas będziecie mieć pewność, co do ochrony środowiska z waszej strony.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Promocja firmy

    Postprzez jurasekl22 » 11 Czerwiec 2021, o 14:36

    Bardzo często robie zakupy przez internet, ponieważ to pozwala oszczędzić mnóstwo wolnego czasu. Prowadzę własną firmę i dbam o dobre wyposażenie mojego biura. Dlatego regularnie korzystam ze sklepu MaxOnline, gdzie ostatnio zakupiłem ex libris w bardzo atrakcyjnej cenie.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Promocja firmy

    Postprzez Eizzy » 19 Wrzesień 2022, o 11:35

    GosikS napisał:W mojej opinii każdy biznes potrzebuje zupełnie innego spojrzenia na reklamę.. trzeba naprawdę skupić się na jej specjalnym dopasowaniu.

    Dokładnie! Dlatego ważna jest odpowiednia strategia marketingowa, w tym dobór narzędzi, które usprawnią działania i pozytywnie wpłyną na wizerunek firmy. Moim zdaniem skorzystanie z usług agencji PR jest kluczowe, szczególnie z uwagi na ich doświadczenie oraz obycie w branży. My współpracujemy z Exacto https://www.exacto.pl/ zarówno w kwestii marketingu, jak i komunikacji kryzysowej. Efekty mówią same za siebie ;)
    Eizzy
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 9 Sierpień 2013, o 13:16

    Promocja firmy

    Postprzez GosikS » 12 Czerwiec 2023, o 20:55

    Nawiązując do tego co pisałam wcześniej, każdy biznes musi się kierować swoimi kryteriami przy promowaniu firmy, popatrywać co robią inne firmy w branży. Na przykład, jeśli chodzi o gastronomię, to podstawowymi formami reklamy będą ulotki i banery na mieście, a także opinie w google. Warto też postarać się o zapisanie się na któryś z popularnych serwisów do zamawiania jedzenia, typu Uber Eats czy Glovo. To też forma reklamy sama w sobie. W sieci znajdziecie więcej informacji o tym, przykładowo tutaj https://www.restaumatic.com/blog/strony ... -w-polsce/
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron