Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Doradztwo biznesowe

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Doradztwo biznesowe

    Postprzez jurasekl22 » 17 Czerwiec 2021, o 11:04

    Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy zajmującej się doradztwem biznesowym dla firm, to zdecydowanie polecam Wam usługi Blue Oak Advisory. Wystarczy, że zrób fuzję firmy , dzięki czemu powstanie silniejszy podmiot gospodarczy.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Doradztwo biznesowe

    Postprzez Devil93 » 19 Czerwiec 2021, o 15:18

    W sumie ja to mocno zastanawiam się, czy się do tego nie zgłoszę. Nie wiem, czy mój pomysł na biznes się sprawdzi. Kolejna sprawa, że interesują mnie takie https://www.pol-vending.pl/automaty-sam ... maty_zimne automaty do napojów i mocno chcę się dowiedzieć, czy to warto mieć dla klientów, czy niekoniecznie.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Doradztwo biznesowe

    Postprzez jurasekl22 » 22 Czerwiec 2021, o 19:30

    Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy, która zajmuje sie audytami prawnymi to zdecydowanie polecam Wam przeczytać artykuł ze strony https://www.milekcorp.com/pl/biznesowo/ ... irmie.html . Dzięki ich pomocy wiedziałem co mam zrobić i gdzie szukać sprawdzonej oferty.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Doradztwo biznesowe

    Postprzez Niuniaaa » 22 Lipiec 2021, o 12:28

    Natomiast mnie jest potrzebna sklejka na wymiar. Potrzebuje wykonać pewien projekt, gdzie potrzebne są mi pewne kształty z takiej sklejki, zastanawiam się kto wykonuje usługi z zakresu wycinania oraz frezowania? Może znajcie kogoś odpowiedniego? W sieci znalazłam wytnij.com - wydaj się być całkiem ok... Kojarzycie ich?
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Doradztwo biznesowe

    Postprzez fitania » 4 Sierpień 2021, o 17:53

    My zawsze ze wspólnikiem podejmujemy decyzje i nie potrzebujemy nikogo z zewnątrz :) Ostatnio zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z https://loboslink.pl/ Jest to firma oferująca najwyższej jakości sprzęt , jak na przykład nacinarki. Generalnie to polecam wam sprawdzić ich ofertę, może i was zainteresuje.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Re: Doradztwo biznesowe

    Postprzez Eizzy » 31 Marzec 2022, o 09:21

    Devil93 napisał:W sumie ja to mocno zastanawiam się, czy się do tego nie zgłoszę. Nie wiem, czy mój pomysł na biznes się sprawdzi. Kolejna sprawa, że interesują mnie takie automaty do napojów i mocno chcę się dowiedzieć, czy to warto mieć dla klientów, czy niekoniecznie.

    Jeśli nie jesteś pewien pomysłu na biznes możesz też skorzystać z usług kancelarii patentowej. Pracują tam eksperci, którzy niejeden biznes już widzieli, i w kraju, i zapewne na świecie. Powinni Ci doradzić i pokierować w odpowiednią stronę, a w późniejszym okresie pomóc w zabezpieczeniu firmy. Rzecznik patentowy przyda się każdemu, niezależnie od branży ;)
    Eizzy
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 9 Sierpień 2013, o 13:16

    Doradztwo biznesowe

    Postprzez Niuniaaa » 26 Maj 2022, o 09:20

    Jakoś tak mam problem z tym, że w moim biznesie ciągle coś zawodzi, coś się źle dzieje. Dlatego pomyślałam o czymś takim jak nowa księgowa. Za sprawą znajomej weszłam w ten link i wiem już, kto może mi w tym pomóc. Na razie mam za dużo problemów, żeby się z nimi kontaktować, najpierw firmę trzeba poogarniać, ale potem już pomyślę, by z nimi właśnie odpowiednio działać.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Doradztwo biznesowe

    Postprzez GosikS » 27 Marzec 2023, o 12:51

    Nie wiem czy już poruszaliście ten wątek, ale jaką sieć komórkową wybraliście do obsługi telefonów służbowych? Na co zwracaliście uwagę? To oczywiście zależy od profilu firmy i tego ile pracownicy muszą wykonywać telefonów, ale z pewnością warto jest znaleźć sieć komórkową, która oferuje tani abonament. Teraz jest co najmniej kilkanaście operatorów na rynku, jedną z nich jest między innymi https://otvarta.pl/ , więc jest w czym wybierać.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.