Szybkie logowanie
 • Strona główna Inne StrongMan
 • Konkurencje "STRONGMAN"

  Ciężkie treningi, ogromne ciężary, niesamowita siła. W dziale poruszamy tematy związane z konkurencjami oraz zawodnikami strongman. Strongman czyli po prostu siłacz.

  Moderator: Michał Bodzioch


  Konkurencje "STRONGMAN"

  Postprzez kazik. » 14 Luty 2010, o 18:07

  Konkurencje "STRONGMAN"

  Spacer Farmera - walizki stoją na podłodze, podchodzę do walizek, podnoszę je za uchwyty bez pomocy pasków lub rękawic i na znak sędziego rozpoczynam ich przenoszenie.

  Szkocka Belka - na znak sędziego rozpoczynam wyciskanie belki leżąc lub stojąc od pełnego wyprostu ramion.

  Waga Płaczu - stoję pionowo przypięty do słupa, unoszę wyprostowane ramiona do poziomu. Dotykam poprzeczki dowolną stroną ręki i na znak sędziego rozpoczynam trzymanie ciężaru.

  Przewracanie Opony - na znak sędziego chwytam oponę i przewracając ją idę w kierunku mety.

  Spacer z Kowadłem - podchodzę do kowadła, które stoi na ziemi i na znak sędziego rozpoczynam spacer z ciężarem.

  Martwy Ciąg - podnoszę ciężar do pełnego wyprostu kręgosłupa.

  Trzymanie Beczek - stoję na podeście i trzymam w obu dłoniach uchwyty do których zamocowane są łańcuchy obciążone beczkami. Zadaniem moim jest podniesienie ciężaru i utrzymanie go na wysokości kilku centymetrów przy wyprostowanym kręgosłupie przez jak najdłuższy czas.

  Rzut Balem - podnoszę bal z ziemi i na znak sędziego rzucam go dowolną techniką przed lub za siebie.

  Ciągnięcie Samochodów - chwytam za linę do której przymocowane są samochody i muszę je przeciągnąć na wyznaczoną odległość w jak najkrótszym czasie

  Zegar - podnoszę belkę do której przymocowany jest ciężar i następnie idę z nią po obwodzie koła. W czasie przemarszu nie mogę dotknąć ciężarem ziemi.

  Wrzucanie na Podest - leżące w odległości 4 metrów kegi chwytma (dowolną ilość) i przenoszę je do podestu i je na niego ładuję.

  Załadunek Kul - trzy kule leżą w różnych odległościach od podestu. Ja muszę na znak sędziego załadować je na podest w dowolnej kolejności.

  Uchwyt Herkulesa - stoję z wyprostowanymi ramionami skierowanymi na boki, pomiędzy dwiema pochyłymi platformami, na których stoją samochody. Do samochodów na linie zaczepione są uchwyty. Chwytam je bez pomocy pasków i rękawic, a następnie rozpoczynam trzymanie samochodów.

  Bieg z Workiem - worek leży na podeście. Podchodzę i zakładam sobie go na barki. Następnie podchodzę do linii startu i na znak sędziego rozpoczynam bieg, którego zakończenie liczy się w momencie ponownego kontaktu worka z podestem.

  Toczenie Beczki - stoję na linii startu i na sygnał sędziego toczę beczkę po ziemi na wyznaczoną odległość.

  Wnoszenie na Schody - podchodzę do czterech walizek o różnej wadze i rozpoczynam wnoszenie dowolną techniką na ostatni stopień schodów. Kolejność wnoszenia dowolna.

  Ciągnięcie Kutra (Wagonu) - podchodzę do linii startu i chwytam linę do której przywiązany jest kuter (wagon). Następnie na znak sędziego rozpoczynam marsz i jednocześne przeciąganie kutra (wagonu) na wyznaczoną odległość.

  Spacer Buszmena - podchodzę do sztangi na której końcach znajdują się umocowane na łańcuchach dwie skrzynie. Na znak sędziego podnoszę sztangę i przenoszę ciężar na wyznaczoną odległość.

  Przenoszenie Łańcuchów - podchodzę do platformy na której znajdują się łańcuchy. Następnie w dowolny sposób przenoszę je do drugiej platformy.

  Zaczarowany Ołówek - podchodzę do drewnianego palika i mam za zadanie rzucić nim w dowolny sposób na jak najdłuższą odległość.

  Rzut Kulą - mam za zadanie przerzucić kamienną kulę na jak najdłuższą odległość.

  Ściana Płaczu - podchodzę do ściany z regulowaną wysokością poprzeczki. Następnie staram się przerzucić ciężar nad wyznaczoną przez siebie wysokość. Ilość prób jest ograniczona.

  Wciąganie Ciężaru - na wysokość 5 metrów. Ciężar przywiązany jest do sznura przewieszonego przez metalową konstrukcję, którego drugi koniec trzymam. Po sygnale dźwiękowym wciągam ją w jak najkrótszym czasie.

  Wypychanie z Koła - razem z innym zawodnikiem ustawiam się w kole o średnicy 5 metrów. W kole znajduje się belka na której końcach przywiązane są uchwyty. Oboje mamy za zadanie wypchnięcie się z koła za pomocą belki.


  Opis : Mariusz Pudzianowski
  Awatar użytkownika
  kazik.
  Major
   
  Posty: 2449
  Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
  Pochwały: 51

  Prezenty!

  Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

  Post przez Vito

  Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

  Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

  REGULAMIN:
  • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
  • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
  • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
  LISTA PREZENTÓW:
  • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
  • 3x Pas kulturystyczny
  • 3x Shaker
  • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
  Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
  Awatar użytkownika
  Vito
  Administrator

  Konkurencje "STRONGMAN"

  Postprzez wysportowani23 » 11 Maj 2017, o 11:52

  Każdemu kto ma problem z podniesieniem poziomu swojego testosteronu polecam PAKIET TESTOSTERON na stronie www.igortreneronline.pl czyli trening i dieta i suplementacja ułożona specjalnie przez najskuteczniejszego trenera w Internecie aby zwiększyć w naturalny sposób testosteron. Stosuję od kilku tygodni, a już zauważyłem, że czuje się dużo pewniejszy siebie a dziewczyny patrzą się na mnie jakby troszkę inaczej ;) no powodzenie mam większe zdecydowanie.
  wysportowani23
  Starszy szeregowy
   
  Posty: 40
  Rejestracja: 9 Maj 2017, o 19:37
  Miasto: łomza
  Data urodzenia: 29 08 1991

  Konkurencje "STRONGMAN"

  Postprzez fabian432 » 13 Czerwiec 2017, o 06:53

  zawsze musi być ta konkurencja

  ______________________________
  gryf-reklama.pl
  fabian432
  Szeregowy
   
  Posty: 5
  Rejestracja: 13 Czerwiec 2017, o 06:51

  Konkurencje "STRONGMAN"

  Postprzez tomek772 » 29 Czerwiec 2017, o 15:32

  Super konkurencja !
  ---
  www.asakredyt.pl
  tomek772
  Szeregowy
   
  Posty: 2
  Rejestracja: 7 Marzec 2017, o 09:42

  Konkurencje "STRONGMAN"

  Postprzez AnDi78 » 26 Sierpień 2017, o 09:45

  Hehe Opisy od samego króla strongmanów Pudziana, Szanuje :D

  Gotowe bazy danych
  http://blendberg.com/pl/oferta-bazy-danych-gotowe-bazy-danych-baza-firm-europejskich-wegry
  AnDi78
  Szeregowy
   
  Posty: 1
  Rejestracja: 26 Sierpień 2017, o 09:40


  Wróć do StrongMan

  Kto jest na forum

  Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
  Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
  Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

  cron