Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • COMBAT 56

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: COMBAT 56

    Postprzez X-Share » 4 Kwiecień 2010, o 22:44

    Według mnie KRAV MAGA jest zdecydowanie bardziej rozwinięta i dopracowana , chociaż Pan major Arkadiusz Kups wymyślił naprawdę bardzo skuteczny system..

    PS
    GIGNFR78 ,edytuj posty :PP
    Image
    X-Share
    Plutonowy
     
    Posty: 146
    Rejestracja: 28 Marzec 2010, o 12:47
    Miejscowość: Olsztyn
    Pochwały: 12
    Data urodzenia: 14 02 1991

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: COMBAT 56

    Postprzez GIGNFR78 » 4 Kwiecień 2010, o 22:45

    Oki.
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Re: COMBAT 56

    Postprzez KowalX » 4 Kwiecień 2010, o 23:51

    X-Share napisał:Według mnie KRAV MAGA jest zdecydowanie bardziej rozwinięta i dopracowana , chociaż Pan major Arkadiusz Kups wymyślił naprawdę bardzo skuteczny system..


    Pan major nie wymyślił systemu tylko go nazwał techniki stosowane były już wcześniej.
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: COMBAT 56

    Postprzez GIGNFR78 » 5 Kwiecień 2010, o 09:31

    Ulica weryfikuje a nie ring umiejetnosci. Ale ma też umiejetnosci plus umiał to ogarnąc.
    Zob sobie ten filmik;
    http://www.youtube.com/watch?v=fwB8govl ... re=related
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Re: COMBAT 56

    Postprzez KowalX » 5 Kwiecień 2010, o 14:05

    Co ma wojsko do walki wręcz?Nikt z takim gnatem po ulicy nie chodzi ,jeśli w ten sposób byś się bronił zwyczajnie poszedłbyś siedzieć.Poczytaj link ,który przesłałem Ci we wcześniejszym poście tam również jest walka nożem czy bronią i system jest oparty na mma ,a nie na nieskutecznych rzeczach.Zobacz jak na tej górce walczą to przecież porażka.Niby ring czemu nie jest dobrym miejscem ,bo co nikt z krawata czy innego badziewia nigdy tam sobie nie poradził?Przecież mógł robić praktycznie wszystko ze skakaniem na głowę włącznie.Chyba nie sądzisz ,że ten dziadek czy inni z tego grona na filmie poradzili by sobie np. z shogunem :lol: .Poza tym film jak wiele takich jest propagandowy jak im podobne na różne tematy.Pokazywanie przez dziadka obrony przed nożem jest żenujące i chyba nie miał styczności nigdy z prawdziwym nożownikiem.Jedno przechanie i na 1-1,5cm skóra się rozłazi ,poprzecinane ścięgna.Nóż nigdy nie idzie po zaplanowanej drodze i jestem w 100%pewien ,że jak bym go miał dziadek nie dałby mi rady i skończył cały pocięty.Jak mam opierać się na instynktach to po grzyba uczą się kombinacji :lol: .poziom tych adeptów jest hmm hehe

    W stanach się walczy ,a nie teoretyzuję:
    http://www.youtube.com/watch?v=oZTpEL6v ... re=related

    http://www.youtube.com/watch?v=PWk-xesF ... re=related
    I ma to na celu głównie utrzymanie sprawności,bo nikt inteligentny nie zakłada ,że żołnierz znajdzie się bez broni no chyba,że się naoglądał rambo.
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: COMBAT 56

    Postprzez KowalX » 5 Kwiecień 2010, o 19:14

    Ostrzeżenie na temat "dziadka" nie należy mi się ponieważ był to zwyczajny przykład sugerujący ,że sobie nie poradzi i co może zrobić osoba z nożem.Nikomu nie groziłem,nikogo nie obrażałem ,nie łamałem regulaminu forum więc trochę to nad wyraz dziwne.
    Odnośnie tego ,że nie mam pojęcia to proszę mnie nie obrażać trenuję niecałe 20lat,spotkałem wielu instruktorów jak i doświadczyłem wielu sportów walki.Prowadziłem kursy,dawałem pokazy więc proszę się nie wypowiadać na temat mojej osoby ,a co najwyżej tematu.Ok. skoro uważasz ,że instynkt jest ważniejszy i ów instynktem poradzisz sobie z wytrenowanym przeciwnikiem to ok.Ja również nie wypowiadam się w tym temacie ,bo poza zaprzeczeniami i tak nie usłyszę żadnych faktów.Dzięki za wymianę poglądów.
    Pzdr.
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: COMBAT 56

    Postprzez X-Share » 5 Kwiecień 2010, o 19:26

    to kto wygrał ?
    KowalX czy GIGNFR78 ?
    o_O
    Image
    X-Share
    Plutonowy
     
    Posty: 146
    Rejestracja: 28 Marzec 2010, o 12:47
    Miejscowość: Olsztyn
    Pochwały: 12
    Data urodzenia: 14 02 1991

    Re: COMBAT 56

    Postprzez GIGNFR78 » 5 Kwiecień 2010, o 21:28

    KowalX napisał:Co ma wojsko do walki wręcz?Nikt z takim gnatem po ulicy nie chodzi ,jeśli w ten sposób byś się bronił zwyczajnie poszedłbyś siedzieć.Poczytaj link ,który przesłałem Ci we wcześniejszym poście tam również jest walka nożem czy bronią i system jest oparty na mma ,a nie na nieskutecznych rzeczach.Zobacz jak na tej górce walczą to przecież porażka.Niby ring czemu nie jest dobrym miejscem ,bo co nikt z krawata czy innego badziewia nigdy tam sobie nie poradził?Przecież mógł robić praktycznie wszystko ze skakaniem na głowę włącznie.Chyba nie sądzisz ,że ten dziadek czy inni z tego grona na filmie poradzili by sobie np. z shogunem :lol: .Poza tym film jak wiele takich jest propagandowy jak im podobne na różne tematy.Pokazywanie przez dziadka obrony przed nożem jest żenujące i chyba nie miał styczności nigdy z prawdziwym nożownikiem.Jedno przechanie i na 1-1,5cm skóra się rozłazi ,poprzecinane ścięgna.Nóż nigdy nie idzie po zaplanowanej drodze i jestem w 100%pewien ,że jak bym go miał dziadek nie dałby mi rady i skończył cały pocięty.Jak mam opierać się na instynktach to po grzyba uczą się kombinacji :lol: .poziom tych adeptów jest hmm hehe

    W stanach się walczy ,a nie teoretyzuję:
    http://www.youtube.com/watch?v=oZTpEL6v ... re=related

    http://www.youtube.com/watch?v=PWk-xesF ... re=related
    I ma to na celu głównie utrzymanie sprawności,bo nikt inteligentny nie zakłada ,że żołnierz znajdzie się bez broni no chyba,że się naoglądał rambo.

    Ten chwyt rangerów znam i jest róznica miedzy uliczna wojskowa krav.
    Nie obrażaj kogoś jak nieznasz on byłym zołnierzem sił specjalnych.
    Widze ze nie dojdziemy do pozumienia zykam temat.
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Poprzednia

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.