Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Szkolenia firmowe

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Szkolenia firmowe

    Postprzez kibbic » 27 Październik 2016, o 22:59

    Szukacie bardzo dobrych sposobów jak można w obecnych czasach skutecznie reklamować swoją działalność ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na bardzo znaną firmę Conversion i ich nowoczesną metodę conversion rate którą stosują największe korporacje na całym świecie, może dać ogromne zyski, poczytajcie jak działa i jakie korzyści ze sobą niesie..
    kibbic
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 27 Październik 2016, o 22:54
    Data urodzenia: 17 04 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Szkolenia firmowe

    Postprzez mimoooo » 15 Luty 2017, o 16:16

    Ostatnio mój mąż był na szkoleniu z pracy - http://liniaszkolenia.pl/szkolenia/szko ... -okresowe/ - ale troche innym :)
    mimoooo
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 6 Maj 2016, o 14:39

    Re: Szkolenia firmowe

    Postprzez antolin » 6 Marzec 2017, o 15:02

    Dobrze sprawdzają się szkolenia firmowe na systemie StrenthsFinder . Temat jest dość obszerny, a bardzo dokładnie został tutaj wyjaśniony http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-opar ... ne-strony/ . Głównym jego atutem jest budowa synergii w firmie
    antolin
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 44
    Rejestracja: 9 Wrzesień 2011, o 07:54

    Szkolenia firmowe

    Postprzez marika90 » 23 Marzec 2017, o 20:41

    Jeśli chodzi o szkolenia to ja polecam przejrzeć ofertę szkoły STER http://www.szkolatrenerow-ster.pl/. Moja znajoma z pracy u nich skończyła kilka kursów, podniosła swoje kwalifikacje i niedawno awansowała. Wyszkolona kadra, bogata oferta szkoleniowa, ogólnie miejsce warte odwiedzenia.
    marika90
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 23 Lipiec 2016, o 08:52
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 13 05 1990

    Szkolenia firmowe

    Postprzez hopek » 1 Wrzesień 2017, o 09:24

    Jeżeli szukasz dobrego szkolenia eksperckiego to polecam ofertę firmy szkoleniowej http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista ... enia-prawo. Szeroki zakres szkoleń,trenerzy z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą. Teoria i warsztaty.
    hopek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 27 Lipiec 2017, o 09:31

    Szkolenia firmowe

    Postprzez mondek32 » 15 Październik 2017, o 17:10

    Ja bardzo lubię, kiedy w mojej firmie są organizowane jakieś szkolenia. Czuję, że się wtedy rozwijam, idę do przodu. Ostatnio tylko miałam mały problem z pieskiem, bo nie miałam go z kim zostawić, a szkolenie było wyjazdowe, 200 km od miejsca pracy, aż na 4 dni. Na szczęście szybko znalazłam hotel dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie za naprawdę niewielkie pieniądze mogłam zostawić psiaka ;) Jeśli też znaleźlibyście się w takiej sytuacji, to polecam ;)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Szkolenia firmowe

    Postprzez viki99 » 9 Listopad 2017, o 20:13

    Jeśli macie za zadanie zorganizować szkolenie firmowe czy konferencję, a zupełnie nie wiecie jak się za to zabrać, polecam zapoznać się z kilkoma prostymi zasadami, które pomogą w organizacji takiego przedsięwzięcia. Cały artykuł na ten temat znajdziecie pod linkiem http://www.machinaedukacyjna.pl/jak-zorganizowac-najlepsza-konferencje/.
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Szkolenia firmowe

    Postprzez Garburi » 10 Listopad 2017, o 11:45

    Właśnie zostałem zobowiązany do zorganizowania transportu dla pracowników mojej firmy na takie szkolenie i szukam jakiejś sprawdzonej firmy takiej jak wypożyczalnia busów. Może macie namiary na taką firmę z Warszawy? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc ponieważ sam nie bardzo mogę cokolwiek znaleźć.
    Garburi
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 11 Sierpień 2017, o 22:33

    Szkolenia firmowe

    Postprzez Adamila021 » 14 Listopad 2017, o 12:08

    Dobrze jak firma sama się takimi szkoleniami zainteresuje i organizuje je swoim pracownikom za darmo. U mnie tak jest jednak sama tez staram sie wyszukiwać dla siebie poza programowo :) Myślę, teraz żeby zapisać się na szkolenie leadership żeby w końcu zawalczyć o upragniony awans w firmie, ale to jeszcze musze dokładnie przemyśleć
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Szkolenia firmowe

    Postprzez Vanja » 24 Listopad 2017, o 09:23

    A co myślicie o tym? http://ahiro.pl/wyslanie-pracownika-kurs-jezyka-obcego-oplacalne/ czy Waszym zdaniem warto decydować się na takie coś?
    Awatar użytkownika
    Vanja
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 13 Listopad 2017, o 13:14
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 01 04 1996

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.