Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Fitness jako sposób na otyłość

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Fitness jako sposób na otyłość

    Postprzez ernst21 » 6 Wrzesień 2016, o 16:51

    Zdrowe żywienie swoją drogą i ćwiczenia także. Ale jeżeli to nie pomaga to należałoby zwrócić się także do lekarza o badania, szczególnie pod kątem chorób tarczycy.
    ernst21
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 6 Wrzesień 2016, o 16:32

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Fitness jako sposób na otyłość

    Postprzez robbo44 » 2 Listopad 2016, o 19:27

    Rzeczywiście występuje wiele schorzeń, które przeszkadzają w schudnięciu. Ale wracając do tematu, to tak fitness i zdrowe odżywianie do tego potrafią zdziałać cuda.
    robbo44
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 2 Listopad 2016, o 17:14

    Fitness jako sposób na otyłość

    Postprzez kulturka » 22 Listopad 2016, o 22:27

    Zdecydowanie ruch w każdej postaci jest mile widziany na otyłość plus dieta. :]
    kulturka
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 8 Sierpień 2016, o 21:43

    Fitness jako sposób na otyłość

    Postprzez Fitmaniacy.pl » 25 Styczeń 2017, o 09:54

    Zgadzam się, ruch w każdej postaci to bardzo dobry pomysł i sposób na to aby pozbyć się zbędnych kg, więc fitness czy regularne wizyty na siłowni lub basenie będą po prostu wskazane aby stopniowo czynić postępy, wiele ciekawych porad i wskazówek na ten temat znajdziecie również na Fitmaniacy.pl
    Fitmaniacy.pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 19 Grudzień 2016, o 14:57

    Re: Fitness jako sposób na otyłość

    Postprzez ZielArthur » 21 Marzec 2017, o 12:44

    mnie się wydaje, że jest tyle rodzajów aktywności fizycznej, że naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie. Chociażby hula hop, szczególnie dla babeczek. wydaje mi się, ze takie ćwiczenia to chyba więcej frajdy, niż wysiłku...

    http://brzuchwdomu.pl/uncategorized/hul ... -sylwetki/
    ZielArthur
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 9 Luty 2017, o 14:28
    Miasto: Kraków

    Fitness jako sposób na otyłość

    Postprzez marika90 » 27 Marzec 2017, o 17:50

    Moim zdaniem odpowiednio dobrana dieta oraz regularny wysiłek fizyczny przyniosą zadowalające efekty. Ja jestem z Krakowa i ostatnio w mieście został otwarty interesujący butik fitness http://www.vitalityboutique.pl/. Został otwarty pod koniec stycznia tego roku, podoba mi się bo nie ma tam tłumów a cenie sobie kameralną atmosferę. Oni zapewniają, że w ciągu 90 dni można wiele zmienić w swoim wyglądzie a przede wszystkim podejściu do ćwiczeń.
    marika90
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 23 Lipiec 2016, o 08:52
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 13 05 1990

    Re: Fitness jako sposób na otyłość

    Postprzez viki99 » 10 Listopad 2017, o 17:22

    Zastanawialiście się kiedyś nad ćwiczeniem podczas pracy? Może to być sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów. Wystarczy, że zastosujecie kilka prostych porad i zaczniecie się ruszać. Zachęcam do przeczytania artykułu na ten temat na stronie http://www.machinaedukacyjna.pl/jak-cwiczyc-podczas-pracy/. Może i Was zmotywuje :)
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Fitness jako sposób na otyłość

    Postprzez Vanja » 13 Listopad 2017, o 13:18

    Wiesz, jeśli o mnie chodzi, to ja nie mam nic przeciwko ćwiczeniu w pracy. Mogłabym nawet robić je co godzinę przez 10,15 minut. Wydaje mi się, że mniej pozytywnie nastawiony do tego pomysłu będzie zdecydowanie mój szef. Generalnie on zawsze krzywo patrzy, jeśli ktoś idzie na Aą ustawową przerwę a co dopiero, gdyby ktoś nie skupiał się w 100% na wykonywanych zadaniach, a na przykład wykonywałby jedynie ćwiczenia opisane w powyższym artykule
    Awatar użytkownika
    Vanja
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 13 Listopad 2017, o 13:14
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 01 04 1996

    Re: Fitness jako sposób na otyłość

    Postprzez viki99 » 9 Luty 2018, o 14:09

    Wiadomo że bez diety i ćwiczeń , waga sama cudem nie zniknie. Warto jest rozejrzeć się za odpowiednim treningiem i wybrać najlepszy dla siebie. Poczytaj sobie o treningu HIIT na https://tanie-odzywki.pl/blog/57_trening-hiit-czy-tabata-jak-szybko-spalic-kal, może będzie idealny dla ciebie.
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Fitness jako sposób na otyłość

    Postprzez mario556 » 14 Luty 2018, o 10:01

    fitness jest dla kobiet którzy szukają miłości i podrywają instruktorów zazwyczaj
    _______________________________________________
    Polski Lekarz Londyn
    mario556
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Luty 2018, o 09:58

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron