Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez annttonii56 » 27 Październik 2016, o 20:56

    Szukacie świetnej jakości samochodu, najlepiej używanego żeby nie przepłacać ? Ostatnio też byłem na kupnie i wpadłem na wyśmienitą ofertę komisu samochodowego w Warszawie, samochody poleasingowe warszawa warszawa mają niesamowity wybór używanych samochodów które są jak nowe. Na każde auto dają pełną gwarancję, zapewniają pomoc w wyborze samochodu, jeden z najlepszych komisów samochodowych z jakimi się spotkałem !
    annttonii56
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 26 Październik 2016, o 12:16

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez jar3k » 7 Marzec 2017, o 19:23

    Rowniez przymierzam sie do zakupu samochodu rodzinnego. Niestety ale nasza stara Skoda nie daje juz rady, zaraz stuknie jej 15 lat wiec juz dawno temu powinna zostac wymieniona. Dlugo debatowalem z zona czy kupic samochod nowy czy uzywany i doszlismy wspolnie do wniosku, ze lepiej bedzie postawic na nowy. Glownym argumentem przeciw samochodom uzywanym jest fakt krecenia licznikow oraz sprzedawania spawanych pojazdow z dwoch roznych. Przegladalem kilka ofert jesli chodzi o finansowanie i najbardziej korzystnie wypada tutaj Dacia. Jakie modele tego producenta byscie polecili jako samochod rodzinny? Interesuje nas spora przestrzen w bagazniku, niskie koszta eksploatacji oraz niska awaryjnosc. Z gory dzieki za porady.
    Image
    jar3k
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 23
    Rejestracja: 13 Czerwiec 2016, o 00:17

    Re: Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez łapka » 5 Czerwiec 2017, o 16:01

    Myślę że wcale nie musisz się ograniczać przynajmniej spalaniem bo prawie w każdym aucie możesz założyć zestaw Optima i na paliwo wydasz nieraz i ponad połowę mniej http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci , ważne żeby to było duże autko, może ford c max?
    łapka
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 22 Luty 2017, o 16:51

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez mondek32 » 22 Lipiec 2017, o 07:52

    Jeśli mamy dużą rodzinę, warto przemyśleć dobrze wybór auta. My niestety kupiliśmy auto, które owszem, na co dzień się sprawdza, ale na wyjazd na wakacje okazało się zbyt małe i niewygodne. Na szczęście poratowała nas Wypożyczalnia Samochodów FatCar z Poznania - mają w swojej ofercie różne rodzaje, marki i wielkości aut - wybraliśmy takie, w którym było nam wygodnie i ze spokojem mogliśmy zapakować bagaże. Wcale dużo za to nie zapłaciliśmy, więc pewnie jeszcze nie raz skorzystamy ;)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez patrycjusz » 24 Lipiec 2017, o 12:33

    Myślę że najlepiej wersja kombi, dużo można zmieścić do bagażnika no i więcej miesjca ogólnie w samochodzie, ja przeglądam oferty po komisach np tutaj http://noweuzywane.eu/salon-aut-poleasingowych/ mają fajne auta poleasingowe - krajowe.
    patrycjusz
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 28 Listopad 2013, o 11:21
    Miasto: Kielce
    Data urodzenia: 01 04 1981

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez Adamila021 » 29 Sierpień 2017, o 14:57

    Wiadomo że takie auto nie może być za małe i przede wszystkim musi być pieciodrzwiowe. Mam znajomych co nie mają takiego auta i to jest dla nich wielka meka szczegolnie z malym dzieckiem. Mysle ze warto rowniez kupowac samochody posiadajace hak. Nam sie bardzo przydał bo postanowilismy zamiast busa dokupić przyczepke ze stronki https://unitrailer.pl/
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez Garburi » 14 Grudzień 2017, o 13:16

    Ja własnie zastanawiam się jaki samochód kupić i chyba wybiorę mazdę. Z tego co się orientowałem chociażby tutaj http://carspeed.pl/ . W mojej okolicy w miarę łatwo jest dostać do nich części i wcale nie są takie drogie. Wam też polecam tą ścieżkę podczas wyboru samochodu :)
    Garburi
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 11 Sierpień 2017, o 22:33

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez FrankieeFran » 15 Grudzień 2017, o 09:15

    Ja postawiłabym na jakieś kombii a najlepiej to minivana. To są typowo rodzinne auta. Myślę, że ford Galaxy będzie fajną opcja, kiedyś mieliśmy takiego, już troszkę starszy ale bardzo dobrze się spisywał. Ostatnio byłam w salonie forda http://www.ursyncar.pl i oglądała nowe fordy, teraz to już całkiem inne autka są :)
    FrankieeFran
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 5 Październik 2017, o 09:14
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 03 1999

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez jar3k » 17 Grudzień 2017, o 14:50

    Dzieki za dodatkowe propozycje.
    jar3k
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 23
    Rejestracja: 13 Czerwiec 2016, o 00:17

    Jaki samochód dla rodziny najlepszy ?

    Postprzez mygeneration » 24 Maj 2018, o 08:32

    Witam wszystkich,

    Kupując samochód używany musisz zadbać o wszelkie formalności, w tym prawidłowo wypełnić umowę kupna sprzedaży samochodu. Gdy kupowałem samochód dla siebie to wcześniej pobrałem taką umowę ze strony http://www.umowakupnaauta.pl/ i bardzo sprawnie mogłem ją wypełnić. Pamiętaj, żeby data na umowie faktycznie zgadzała się z dniem nabycia pojazdu. Podobnie ma się kwestia podpisów współwłaścicieli. Nawet jeden drobny błąd na umowie sprzedaży samochodu i możesz mieć spore kłopoty.

    Pozdrawiam!
    mygeneration
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 24 Maj 2018, o 07:55
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 18 04 1935

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron