Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • W co inwestować

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    W co inwestować

    Postprzez Macys » 12 Luty 2015, o 18:01

    Ja ma teraz sporo pieniędzy, bo udało mi się dużo oszczędzić. Mój kumpel namawia mnie żebym zainwestował w jego stacja diagnostyczna warszawa ale nie wiem czy się na to zdecyduję, bo zastanawiam się czy warto czy nie...
    Macys
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Luty 2015, o 18:00

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    W co inwestować

    Postprzez barbieb » 13 Luty 2015, o 10:08

    Wynajmowanie mieszkania to faktycznie całkiem dobry pomysł na biznes, ale trzeba pamiętać o tym, że jest to inwestycja długoterminowa - tzn. prędko się nie zwróci.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Re: W co inwestować

    Postprzez Aneto » 17 Luty 2015, o 09:34

    Ja kupiłem kilka drukarek i teraz daję je do dzierżawa kserokopiarek katowice. Na razie jest z tego jakiś zysk, ale marny. Jednak mam ogromną nadzieję że moja firma się rozwinie i będą z tego większe zyski
    Aneto
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 17 Luty 2015, o 09:33

    W co inwestować

    Postprzez klamka » 28 Luty 2015, o 11:51

    Ciekawa sprawa. Nie wiedziałam, że jest taka opcja.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    W co inwestować

    Postprzez Tadi » 5 Marzec 2015, o 19:57

    Ja zastanawiam się czy zainwestować w skup aut pomorskie. Mój bliski znajomy prowadzi taki skup i namawia mnie żebym w to zainwestował. Sam nie wiem czy się zgodzić, czy nie
    Tadi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 5 Marzec 2015, o 19:56

    W co inwestować

    Postprzez JCVD » 13 Marzec 2015, o 14:36

    Mnie znajomy namówił na wynajem sprzętu do fitness. Dobre to jest jako dodatkowa praca, narazie kokosów nie ma. Mam nadzieję, że się ruszy jak Grupa Tense zrobi dla nas witrynę i nas wypozycjonuje, wtedy więcej osób dowie się o naszym istnieniu.
    JCVD
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 18 Marzec 2014, o 15:53

    W co inwestować

    Postprzez sarcalem » 15 Marzec 2015, o 21:42

    ja tam inwestuje w złoto na giełdzie ;D
    _______________________
    http://www.denerpolska.pl/maszyny-do-obrobki-skrawaniem/frezarki
    sarcalem
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 15 Marzec 2015, o 21:41

    W co inwestować

    Postprzez Przypinka89 » 31 Lipiec 2017, o 08:52

    Dobrym pomysłem jest inwestowanie na rynku walutowym. Dobrą metodą na sprawdzenie wiarygodności doniesień o stanie wybranego rynku inwestycyjnego jest porównanie informacji z wielu godnych zaufania źródeł. Od siebie mógłbym polecić blogi.bossa.pl, gdzie zawsze znajduję rzeczowe informacje w tym temacie.
    Przypinka89
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 29 Marzec 2017, o 11:13

    W co inwestować

    Postprzez Garburi » 19 Grudzień 2017, o 12:07

    Najlepiej inwestować w siebie lub swoją firmę jeśli taka prowadzicie. Jedną z form inwestycji w firmę moga być dodatkowe usługi jakie będzie ona oferować. Na przykład kurierskie https://www.e-speedpak.net/otworz-punkt-kurierski . Taki punkt kurierski może podnieś widoczność firmy oraz na pewno jej zarobki!
    Garburi
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 11 Sierpień 2017, o 22:33

    W co inwestować

    Postprzez ukalala » 12 Styczeń 2018, o 11:37

    Dobrą inwestycją może być przejęcie istniejącej spółki. Takie możliwości są na przykład na stronie http://spolka.org/. Jeżeli mamy żyłkę do interesu i interesuje nas realne pomnażanie oszczędności to warto zainwestować w coś swojego. Jednocześnie mamy kontrolę nad tym co się dzieje z naszymi pieniędzmi i możemy wprowadzać innowacje. Myślę, że to dobry pomysł dla ludzi samodzielnych i pewnych swego.
    ukalala
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 23 Grudzień 2017, o 11:13
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 02 03 1990

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron