Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • oświetlenie do mieszkania

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    oświetlenie do mieszkania

    Postprzez Petrus » 26 Listopad 2016, o 10:04

    Mam dosyć nietypowe pytanie, urządzam mieszkanie i szukam odpowiedniego oświetlenia do korytarza. Zdecydowanie w tych miejscach śiatło jak dla mnie powinno być mocne i jasne i na myśl przychodzi mi oświetlenie jakie moża spotkać w firmach na openspeace'ach. Oczywiście, nie chodzi mi o lampy typu świetlówki, ale sam odcień światła. Znalazłem stronę, dokładnie http://greenie-world.com/rodzaj/oswietlenie-liniowe-led/ która oferuje kilka rodzajów taikich lamp. Mnie najbardziej podobają się prostokątne, które można wmontować w podwieszony sufit.Chciałem się jednak jeszcze trochę poradzić, bo mimo iż wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem (żeby montować tego typu lampy), to jednak chętnie też posłucham rad innych, czy na pewno jest to dobre rozwiązanie.
    Petrus
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2016, o 21:23
    Miasto: Wólka Mała
    Data urodzenia: 02 03 1982

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    oświetlenie do mieszkania

    Postprzez fanatos » 1 Grudzień 2016, o 13:34

    Ja jestem fanką łagodnego oświetlenia, ale może rzeczywiście akurat w przedpokoju powinno być mocne i jasne, co innego na przykład w sypialni :) Niestety w temacie oświetlenia nie jestem ekspertem, ale jeśli podczas urządzania poszukiwałbyś mebli to mogę polecić fajne sofy poznań , sama tam ostatnio kupiła wypoczynek w atrakcyjnej cenie, a widziałam, że gama mebli jest dużo szersza.
    fanatos
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 24 Sierpień 2016, o 12:05
    Miasto: Ełk
    Data urodzenia: 11 10 1991

    oświetlenie do mieszkania

    Postprzez lidka800 » 4 Grudzień 2016, o 09:57

    Do oświetlenia możesz kupić takie fajne bajery: http://www.idealform.eu/pl/c/OSWIETLENIE/60.
    lidka800
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 3 Grudzień 2016, o 08:30
    Miasto: Rzeszów
    Data urodzenia: 13 08 1988

    oświetlenie do mieszkania

    Postprzez jotek » 20 Grudzień 2016, o 10:33

    Sofy a oświetlenie - temat rzeka... :Cenzura:
    jotek
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2014, o 11:05
    Miejscowość: Lublin

    oświetlenie do mieszkania

    Postprzez hopek » 31 Sierpień 2017, o 14:40

    Jeśli szukasz dobrych jakościowo żarówek LED, to polecam te modele . W zależności od przeznaczenia oświetlenia oraz montażu – możesz wybrać żarówkę okrągłą (tzw. bulb), kulkową, w kształcie świeczki, czy z płaską powierzchnią, z kloszem mlecznym lub przezroczystym. Każdy powinien zainwestować, bo to ekologiczny i oszczędny wariant światła.
    hopek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 27 Lipiec 2017, o 09:31

    Re: oświetlenie do mieszkania

    Postprzez zabol » 1 Styczeń 2018, o 15:58

    no ja też chce na ledy wszystko zamienić. Czytałem nieco o tym i chyba lumenmax https://www.ultra-elektro.pl/3_lumenmax ma najlepsze żarówki czy taśmy ledowe. Nawet bloger chwalił te żarówki w dość solidnym porównaniu https://jakoszczedzacpieniadze.pl/oswie ... wdy-i-mity także zastanawia mnie tylko czy takie oświetlenie lepiej się prezentuje w barwie zimnej czy ciepłej.
    zabol
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 23 Wrzesień 2017, o 22:00

    Re: oświetlenie do mieszkania

    Postprzez viki99 » 7 Styczeń 2018, o 20:16

    Do pokoju synów znalazłam oryginalne lampy dla dzieci, które od razu im przypadły do gustu. Poza ciekawym modelem i wysoką jakością wykonania dużym plusem jest to, że idealnie doświetlają wnętrze. To był dobry zakup.
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Re: oświetlenie do mieszkania

    Postprzez majeranek7 » 22 Styczeń 2018, o 21:40

    Może zerknij sobie na ten link , ja akurat tam kupowałam rury giętkie, ale z tego co wiem mają również oświetlenie led, żarówki etc. ja osobiście uważam, że właśnie takie oświetlenie jest najlepsze. Co prawda koszt inwestycji jest większy niż przy innych rodzajach żarówek, natomiast ten koszt szybko się zwraca w rachunku za energię elektryczną,
    majeranek7
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 24
    Rejestracja: 15 Czerwiec 2016, o 07:05
    Miasto: Mysłowice

    oświetlenie do mieszkania

    Postprzez ramzesnysa » 22 Styczeń 2018, o 23:14

    Ciekawe propozycje...
    ramzesnysa
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 19 Grudzień 2017, o 13:40

    oświetlenie do mieszkania

    Postprzez jurasekl22 » 24 Kwiecień 2019, o 08:50

    Różnych bardzo ciekawych i przydatnych wiadomości można dowiedzieć się czytając blogi. Ja znam bardzo fajny http://www.powerbalancepolska.pl/jak-wy ... do-salonu/ tutaj macie artykuł na temat aranżacji swojego wnętrza. Znajdziecie również wpisy o zdrowiu modzie i urodzie. Polecam serdecznie.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron