Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Braveran co o tym myślicie?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Braveran co o tym myślicie?

    Postprzez masszzynka » 30 Marzec 2015, o 17:18

    Warto używać braveran, korzystał ktoś z was kiedyś z tego środka na potencje? Dużo czytałem o nim na http://www.braveranopinie.pl/ niesamowicie się sprawdza według nich, co myslicie o nim?
    masszzynka
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:23

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Braveran co o tym myślicie?

    Postprzez klamka » 31 Marzec 2015, o 21:11

    Ja nie korzystałam, mój mężczyzna też nie ;)
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Re: Braveran co o tym myślicie?

    Postprzez barekzyk » 26 Luty 2018, o 20:29

    Odgrzewany kotlet ale jak taki skład ma dobrze dizałać?!
    Image
    barekzyk
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 26 Luty 2018, o 20:27

    Braveran co o tym myślicie?

    Postprzez presto » 27 Maj 2019, o 13:26

    Patrząc na skład to raczej miernie spisuje się w podniesieniu potencji. Już lepiej kupić l-argininę + tribulus, wychodzi korzystniej cenowo i można by stosować w większych dawkach. Zresztą to tylko suplementy i raczej mało skuteczne w większych problemach. Poza tabletkami można pomyśleć o pompce próżniowej, skuteczność wg. badań 83%, źródło: https://www.halogorlice.info/wiadomosci/10041,dbaj-o-potencje-zapobieganie-i-leczenie-zaburzen-e
    Nie wiem jak z dostępnością, czy można kupić gdzieś w aptece czy jedynie zamawiając online, ale poczytałem trochę o nich i całkiem kolorowo to wygląda.
    presto
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 5 Listopad 2016, o 13:02
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 07 10 1983


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron