Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Co chcecie dostać w prezencie na święta?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Co chcecie dostać w prezencie na święta?

    Postprzez Garburi » 19 Grudzień 2017, o 10:49

    Jakie macie marzenia odnośnie tegorocznych prezentów na święta? Ja chciałbym chyba dostać nowe Buty halowe :). Stare już są trochę podniszczone, a do piłki raczej lepiej mieć dobre buty :). Chwalcie się swoimi marzeniami tutaj :)
    Garburi
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 11 Sierpień 2017, o 22:33

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Co chcecie dostać w prezencie na święta?

    Postprzez justisx » 19 Grudzień 2017, o 17:01

    Ja chciałabym dostać któreś z tych szpilek https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-110.html. A jeżeli ich nie dostanę, to je sama zamówię. Bo są prześliczne.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Co chcecie dostać w prezencie na święta?

    Postprzez kon454 » 19 Grudzień 2017, o 20:40

    ale czy to się opłaca

    __________________
    aasadlabiznesu.pl
    kon454
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 19 Grudzień 2017, o 20:39

    Co chcecie dostać w prezencie na święta?

    Postprzez ramzesnysa » 27 Grudzień 2017, o 11:50

    Szczerze to nie wiem jak odpowiedziec na to pytanie. Przydaloby mi sie naprawde kilka potrzebnych rzeczy. Niestety juz jestem za stary aby pisac listy do Sw. Mikolaja wiec nie wiem ile czy cos da moje myslenie zyczeniowe ;) Ogolnie rzecz biorac to zainteresowalem sie mocno fotografia .. zakupilem nawet odpowiednia lustrzanke oraz pare ciekawych ksiazek o tej tematyce. Do dalszego rozwoju bede potrzebowal m.in. lampy reporterskiej ( zdjecie pogladowe do zobaczenia tutaj https://fripers.pl/c/lampy-reporterskie/ ) W przyszlosci chcialbym sie zajmowac tym profesjonalnie .. chociaz to daleka i zmudna droga. Dodatkowo moze jakby dostal jakis voucher na zakupy to tez pewnie bym sie ucieszyl :)
    ramzesnysa
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 19 Grudzień 2017, o 13:40

    Co chcecie dostać w prezencie na święta?

    Postprzez sueno » 11 Styczeń 2018, o 14:07

    Wprawdzie już po świętach, prezenty rozdane teraz chyba wypada się pochwalić tym, co było pod choinką. A u mnie tym razem było baaaardzo okazale wręcz po królewsku, bo dostałam biżuterię z klejnotów, które uwielbiały monarchinie. Są to perły, prawdziwe, najprawdziwsze perły kupione w sklepie https://gemlord.pl/ Pierwszy raz mam możliwość zobaczyć jak wyglądają naturalne perły, jak nieziemsko lśnią, i jaką nieskazitelną gładkość posiadają. Powiem szczerze, że spodziewałam się od męża wyjątkowego prezentu, ale nie aż tak wyjątkowego :)
    sueno
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 23 Sierpień 2017, o 09:43

    Re: Co chcecie dostać w prezencie na święta?

    Postprzez Matik » 28 Styczeń 2018, o 16:35

    Ja na święta chciałem kupić kilka rzeczy na amazonie. W końcu się nie zdecydowałem, ale teraz się zastanawiam. Jakiś użytkownik kiedyś kupował w tym sklepie? To serio wygląda tak jak przestawiają w tym tekście ??
    Matik
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 28 Styczeń 2018, o 09:56

    Co chcecie dostać w prezencie na święta?

    Postprzez misia144 » 29 Styczeń 2018, o 16:20

    Znów ten sam temat. Można powiedzieć, że poruszany już od lat.
    Mówią, że czas leczy rany, ale to nie oznacza, że znika przyczyna smutku. A u mnie rana jest codziennie świeższa.
    Awatar użytkownika
    misia144
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 25 Styczeń 2018, o 21:59

    Re: Co chcecie dostać w prezencie na święta?

    Postprzez viki99 » 28 Luty 2018, o 07:19

    ja dostałam upragniony prezent na gwiazdkę :) od dawna męczyłam męża o generator wody H2 https://wodah2.com/generator-aktywnego-wodoru/. Teraz regularnie pijemy tą wodę nasyconą wodorem. Widzę już pierwsze pozytywne skutki - mam więcej energii i dużo lepsze samopoczucie. Poprawił się też stan włosów i paznokci.
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron