Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wakacje last minute

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Wakacje last minute

    Postprzez nastiul » 31 Styczeń 2018, o 18:21

    Planuję na szybko jakiś wypad za granicę w lutym. Udało mi się znaleźć ofertę na teneryfa last minute dzięki światowemu touroperatorowi, który świadczy te usługi na destynacji hiszpańskiej. Oferuje on świetne apartamenty w lokalizacjach blisko centrum. Ktoś z Was był na Teneryfie? Jak wrażenia?
    nastiul
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 2 Styczeń 2018, o 17:26

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Wakacje last minute

    Postprzez nastiul » 7 Luty 2018, o 15:40

    nastiul napisał:Planuję na szybko jakiś wypad za granicę w lutym. Udało mi się znaleźć ofertę na teneryfa last minute dzięki światowemu touroperatorowi, który świadczy te usługi na destynacji hiszpańskiej. Oferuje on świetne apartamenty w lokalizacjach blisko centrum. Ktoś z Was był na Teneryfie? Jak wrażenia?


    Udało mi się wykupić wycieczkę teneryfa last minute i mam nadzieję,że się nie zawiodę.
    nastiul
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 2 Styczeń 2018, o 17:26

    Wakacje last minute

    Postprzez spisiu22 » 27 Luty 2018, o 17:25

    A co myślicie o nartach? Warto w ten sposób spędzać swój wolny czas? Całkiem fajne ubezpieczenie narciarskie warta z wakacyjnapolisa.pl jest tutaj i zastanawiam się, czy warto w to inwestować...
    Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
    Awatar użytkownika
    spisiu22
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 9 Luty 2018, o 13:55

    Wakacje last minute

    Postprzez mondek32 » 9 Marzec 2018, o 12:36

    Takie wakacje last minute są naprawdę fajne, można sporo dzięki temu zaoszczędzić. Warto jednak wcześniej już pomyśleć, co zrobimy, jeśli już jutro będzie trzeba wyjechać. My na przykład zawczasu poszukaliśmy sobie dobrego hotelu dla psów, ponieważ wiedzieliśmy, że nasz pupil nie będzie mógł z nami lecieć. Jak nadarzyła się okazja na wakacje last minute, nie musieliśmy już biegać i szukać miejsca, w którym moglibyśmy psiaka zostawić ;) Zapisaliśmy sobie namiary na Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, ponieważ wcześniej czytaliśmy sporo pozytywnych opinii o tym miejscu. Opieka naprawdę fachowa i na najwyższym poziomie, dobre warunki, czego chcieć więcej ;)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Wakacje last minute

    Postprzez Ailis » 18 Kwiecień 2018, o 19:37

    Co warto zobaczyć przebywając na Dominikanie. Wycieczek jest bardzo dużo, ale które są najciekawsze? Z kim się wybierać na wycieczki falkultatywne Dominikana żeby nie zbankrutować? Jaki miesiąc jest najlepszy na odpoczynek? Czytałam, że najlepsze miesiące to te zimowe, ale wiem że w tym okresie są droższe oferty, bo to pora sucha. W porze deszczowej są tańsze oferty, ale który miesiąc jest w tym czasie najlepszy na wypoczynek???
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Wakacje last minute

    Postprzez Niuniaaa » 17 Sierpień 2018, o 13:30

    Jest już kilka naprawdę fajnych hoteli, gdzie panuje znakomita atmosfera, a cały obiekt jest schludny. Oprócz, tego cenie sobie nowoczesne możliwości, takie jak system kontroli dostępu Illumioapp http://ilumioapp.pl/. Dzięki temu można korzystać z różnych multimediów w hotelu. Bez problemu rezerwuje sobie zabiegi SPA, a także zarządzam automatyką w pokoju.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Wakacje last minute

    Postprzez Olaprima » 27 Maj 2021, o 07:57

    Akurat tak się złożyło, że dostaliśmy z mężem niespodziewanie urlopy w tym samym czasie i chcemy wykorzystać go na odpoczynek. Słyszeliście może o tej ofercie noclegów rent an apartment poznan ? Bardzo mnie ciekawi jak jest na miejscu, bo pozytywnych opinii mają bardzo dużo od klientów. Nie dość, że oferują komfortowe warunki to jeszcze możliwość zamówienia voucherów do zaprzyjaźnionej restauracji. Co o tym myślicie?
    Olaprima
    Starszy kapral
     
    Posty: 78
    Rejestracja: 4 Maj 2018, o 15:16

    Re: Wakacje last minute

    Postprzez Devil93 » 27 Maj 2021, o 08:48

    Zwykle wybieramy ciepłe kraje, dlatego mam wrażenie, że warto poszukać odpowiedniego miejsca i dobrze się bawić. A skoro tak, to w dużej mierze chcę Wam powiedzieć, że takie https://www.olive.pl/na-plaze/kostiumy/bikini.html miejsca wam się przydadzą. Kupicie tu ładne stroje kąpielowe, ale i nie tylko. Sprawdźcie koniecznie.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Wakacje last minute

    Postprzez jurasekl22 » 4 Sierpień 2021, o 10:22

    Gdzie planujecie spędzić wakacje w tym roku?

    ogłoszenia towarzyskie
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Wakacje last minute

    Postprzez Alicja » 10 Sierpień 2021, o 13:18

    Jeśli tylko mamy możliwość skorzystania z takiego wyjazdu to wydaje mi się że warto. Jednak nie można zapominać o takich rzeczach jak dezynfekcja i odpowiedni dystans, a najlepiej by było jakbyśmy byli zaszczepieni jakiś czas przed wyjazdem.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron