Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Kredyt w banku

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kredyt w banku

    Postprzez jon » 30 Sierpień 2017, o 12:13

    Witam. Nie będę owijał w bawełnę. Dwa lata temu wyszła dziwna sytuacja w instytucji parabankowej z wielką reklamą pierwszej pożyczki 1200 za darmo. Wziąłem tam pożyczkę i popłynąłem, oddawałem w ratach, były ciągłe kłótnie, pisali dzwonili w końcu oddali sprawę do windykacji i rat nie skończyłem płacić tylko na końcu musiałem całość.

    Opóźnienie było olbrzymie. Można powiedzieć że rok :/ ...


    I teraz mam pytanie, czy to rzutuje na mnie i rzutować już zawsze będzie? Mam normalnie umowe o pracę 1,750 co miesiac, pracuje juz 8miesiecy i mam umowe na czas kolejnych 8miesięcy.
    Potrzebuje 2,700 na okres 6-7 miesięcy. Czy mam jakiekolwiek szanse? Chcę iść do banku gdzie jestem już klientem od 6 lat.(PKO)
    Awatar użytkownika
    jon
    Starszy kapral
     
    Posty: 77
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 06:14

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Kredyt w banku

    Postprzez zwar » 31 Sierpień 2017, o 09:26

    Proponuję sprawdzić bazy, do których firma chwilówkowa mogła Cię wpisać:
    krd
    bik
    BIG
    Z tego co wiem to jest mozliwośc pobrania informacji z ich oficjalnych stron.... Dobrze byłoby złożyc również zapytanie do kilku firm oferujących kredyty. PKO odradzam ponieważ mają dość wysokie koszta. Lepsze będą: T mobile czy Alior bank Możesz to sobie porównać tutaj: https://www.hiso.pl/kredyty/
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Kredyt w banku

    Postprzez Adamila021 » 15 Wrzesień 2017, o 08:56

    Kredyt w banku moze wydawac sie najlepsza opcja jednak czasami moze byc to problematyczne. Przewaznie trwa zalatwianie takiego kredytu wiecej czasu niz w innych przypadkach a i nie zawsze go dostaniecie. Dlatego moze czasami warto skorzystac z takich firm jak np. https://bosspozyczka.pl oferujaca pozyczki dla firm. Bardzo szybko i wygodnie, bo przez internet
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Kredyt w banku

    Postprzez Petrus » 24 Listopad 2017, o 01:04

    Przede wszystkim przeczytaj dokładnie warunki kredytu i nie patrz tylko i wyłącznie na marżę, ponieważ obecnie może być mnóstwo innych opłat, które sprawią, że taki kredyt, który pozornie miałby być tańszy, będzie w gruncie rzeczy, bo nie bierze się pod uwagę ukrytych opłat jak np. za zarządzanie kredytem, za dostępność, za wcześniejszą spłatę, dp tego dochodzą opłaty za niedotrzymanie innych warunków itp. Pamiętaj też, że nie zawsze kredyt w banku będzie tańszy niż taka typowa chwilówka, ponieważ jednak KNF trochę ukrócił ich samowolkę i nie mogą już naliczać opłat za wszystko, bo jest to już zaliczone do RRSO. Słyszałem, że dość korzystne warunki są tutaj https://www.euroloan.pl/pozyczki/ekspres-pozyczka sama nie korzystałam, ale też jeżeli nie jest to bank, to formalności podejrzewam, że też będą ograniczone w porównaniu do umów bankowych.
    Petrus
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2016, o 21:23
    Miasto: Wólka Mała
    Data urodzenia: 02 03 1982

    Kredyt w banku

    Postprzez fitania » 27 Luty 2018, o 18:09

    Niestety banki dość niechętnie udzielają kredytów. Dlatego lepiej odrazu korzystać z takich firm jak https://kredyt123.pl/ . Przejrzyjcie ich ofertę, jestem przekonana że spełnią wasze oczekiwania. Minimum formalności i wysoka przyznawalność.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    Kredyt w banku

    Postprzez nataXD » 15 Marzec 2018, o 20:59

    Zerknijcie sobie również na te oferty https://finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe Uważam, że jak najbardziej są one warte sprawdzenia :)
    Dżentelmen – to człowiek, który nie rani cudzych uczuć, chyba że umyślnie.
    Awatar użytkownika
    nataXD
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 25 Luty 2018, o 16:57

    Re: Kredyt w banku

    Postprzez jurasekl22 » 28 Lipiec 2019, o 14:43

    jeśli macie już jakieś pożyczki i szukacie dodatkowego źródła finansowanie zwiększonych wydatków, polecam wma przeczytać ten artykuł https://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-reg ... zie-szukac . Na pewno dowiecie się z niego jak znaleźć odpowiednią dla siebie chwilówkę
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Kredyt w banku

    Postprzez Devil93 » 25 Luty 2020, o 14:36

    Najlepiej jest korzystać z kredytów bankowych, jednak nie zawsze mamy stosowną zdolność, żeby je otrzymać. Dlatego też powstały różne instytucje finansowe, również dla osób, które mają długi. Zanim jednak się na jakąś zdecydujemy, tutaj https://silesiafinanse.pl/oferta/kredyt ... ice-slask/ powinniśmy zapytać o wsparcie i pomoc. Doradztwo jest rzetelne i uzasadnione.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Kredyt w banku

    Postprzez Niuniaaa » 26 Czerwiec 2021, o 14:47

    Kredyt jeden, potem drugi i kolejny - i gotowe, macie problemy finansowe. Co wtedy??? Warto udać się do kancelarii prawnej Eurolege.pl , która doskonale zna się na prawie finansowym i może wam doradzić co dalej robić. Może wam pomóc zmniejszyć długi lub nawet anulować.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Kredyt w banku

    Postprzez Devil93 » 19 Lipiec 2021, o 10:36

    Różnie z tym to bywa.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron