Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez mondek32 » 17 Styczeń 2018, o 15:41

    A ja chciałam Wam polecić sklep z polskimi korzeniami, HEVEN Made on Earth, w którym znajdziecie między innymi wysokiej jakości bluzy, topy oraz t=shirty, wszystko w popularnym i modnym ostatnio stylu streetwear :) Jeśli lubicie ubierać się na luzie, na pewno Wam się spodobają ;)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez ElaBart » 9 Luty 2018, o 10:41

    Ja mogę polecić sklep Pit Bull. Co prawda nie jest aż taki najtańszy, no ale jak na tak wysoką jakość produktów to ceny są i tak wysoko atrakcyjne. Na przykład ostatnio kupowałam bluzę z kapturem, którą mogę polecić każdemu :)
    ElaBart
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 9 Luty 2018, o 10:17

    Re: Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez zimno » 28 Luty 2018, o 12:24

    Ja już kilka razy kupowałam na nalinisklep.pl bardzo sobie ich chwalę ;)
    zimno
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 28 Luty 2018, o 12:23

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez MartynaMazurek » 2 Marzec 2018, o 13:14

    Ja polecam Pitbull. Sama kupowalam tam ostatnio spodenki do mma. Sklep nie jest tanią sieciówką. To miejsce, w którym zaopatrują się profesjonalni sportowcy.
    MartynaMazurek
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 16 Luty 2018, o 12:17

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez Ailis » 16 Marzec 2018, o 11:09

    Sklepów z odzieżą jest całą masa, ale nie zawsze trafimy idealnie. Dlatego ja wolę iść do krawcowej która uszyje mi ciuszki i jestem zadowolona, nawet te sportowe, wystarczy kupić odpowiedni materiał. Ja mam swoją ulubioną krawcową i zawsze jak coś potrzebuję idę do niej i uszyje mi na miarę ubranko, ale tkaninę już sama kupuję w sklepie http://www.stilex.pl/lezajsk.html wtedy wiem co sama wybierałam.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez agnieszka729 » 20 Wrzesień 2018, o 10:21

    To sprawdź sobie jeszcze ofertę sklepu Pitbull. Ja kocham ich bluzy. Outlet ma naprawdę niskie ceny, nawet o 50% :) www.pitbulloutlet.com/shop/bluzy
    agnieszka729
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 18
    Rejestracja: 23 Wrzesień 2014, o 12:02
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1988

    Re: Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez Devil93 » 26 Listopad 2018, o 14:07

    Ja znam świetne miejsce z odzieżą sportową porządnej jakości i niskiej cenie. Chcecie je poznać? To wpadajcie na stronę https://repinpeace.com/pl/ i zapoznajcie się z ofertą. Mają tam świetnej jakości legginsy do biegania, na siłownię czy crossfit, a do tego dają czasem świetne promocje na swoje produkty. Warto ten sklep znać.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez Aligru » 3 Lipiec 2019, o 13:18

    Sprawdź też sobie tutaj: https://www.menshealth.pl/zakupy/ mnóstwo fajnych okazji na markowe sportowe ciuchy. Właśnie ostatnio szukałem ubrań do biegania i wszystko wynalazłem właśnie tam.
    Aligru
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 23 Marzec 2018, o 10:47

    Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez Biernat33 » 5 Grudzień 2019, o 10:08

    jak już o sporcie mowa a mamy teraz zimę to moim zdaniem warto podszkolić się z jazdy na nartach . Ja polecam tą szkołę: https://smigajnanarty.pl/ fajni instruktorzy, super atmosfera w grupie, szybkie efekty noi nie drogie kursy!
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Re: Jaki dobry i tani sklep internetowy z odzieżą sportową.

    Postprzez jurasekl22 » 9 Maj 2022, o 15:04

    Każdy z nas ma inny styl ubioru. Nie dawno trafiłem na stronę https://facet.wp.pl/top-5-modnych-styli ... 613994592a , na której znajdziecie wiele inspiracji odnośnie modnego ubioru. Każdy znajdzie stylizację która będzie mu odpowiadać. Zapoznajcie się z artykułem dostępnym na stronie.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron