Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Reklama biznesu

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Reklama biznesu

    Postprzez ciocia » 26 Luty 2018, o 17:58

    Witajcie
    Zastanawiam sie w jaki sposób mogę rozreklamować swój biznes, chodzi o zwiększenie popularności mojje oferty przewozowej. Co mi podpowiecie?
    ciocia
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 20 Luty 2018, o 16:55
    Data urodzenia: 14-11- 0

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Reklama biznesu

    Postprzez bombka » 2 Marzec 2018, o 19:38

    Postanowiłam dodać swoją ofertę do tej floty https://flotea.pl/ ilość sprzedanych biletów zwiększyła sie dziesięcokrotnie, jestem bardzo zadowolona.
    bombka
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 13 Grudzień 2017, o 17:12
    Data urodzenia: 10 09 1985

    Reklama biznesu

    Postprzez Ailis » 24 Marzec 2018, o 07:30

    Reklama to nie wszystko, ale owszem też dużo to pomaga dla firmy bo jesteś bardziej rozpoznawalny. Też o tym myślałam ale bardziej zastanawiam się nad wdrożeniem u mnie w firmie systemu elektroniczny obieg dokumentów http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow . Wpływa ona na ogólną wydajność pracy w przedsiębiorstwie. Dzięki temu możliwe jest skrócenie czynności np. tworzenia oferty, bądź szybkie znalezienie danej dokumentacji projektowej.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Reklama biznesu

    Postprzez tetrus » 8 Styczeń 2019, o 10:56

    Sprawdzonym i skutecznym sposobem dotarcia do klienta są ulotki reklamowe. Zakup minimum kilkaset sztuk takich ulotek nie jest wielkim wydatkiem, a stopa zwrotu bardzo duża. Nie znam osoby, która zainwestowałaby w tę formę promocji i była niezadowolona.
    tetrus
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2014, o 17:52

    Reklama biznesu

    Postprzez Niuniaaa » 25 Październik 2019, o 15:37

    Również doskonałą opcją na zareklamowanie swojej są chociażby katalogi, które zawsze zawierają cenne informacje na temat produktów, czy usług. Można w nich umieści przykładowe gotowe rozwiązania etc. Drukarnia internetowa oferuje właśnie różne tradycyjne opcje reklamowe, które zawsze trafiają do dużej ilości osób.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Reklama biznesu

    Postprzez Devil93 » 1 Czerwiec 2020, o 10:53

    Duża część z nas promuje się teraz online, ale wiem, że głównie uderzamy w rynki reklam graficznych i dlatego wiem, że dobra drukarnia posiadająca świetne drukarki i maszyny drukujące to naprawdę produkt na wagę złota. Ja wiem od znajomej, że w Shark Design jest naprawdę nieźle pod względem bannerów. Czy korzystaliście?
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Reklama biznesu

    Postprzez Alicja » 17 Maj 2021, o 08:44

    Dobra agencja reklamowa to gwarancja udanej promocji firmy. Polecam zajrzeć na https://grupainfomax.com/, gdzie można znaleźć kontakt do specjalistów, z których usług my sami korzystamy.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Reklama biznesu

    Postprzez jurasekl22 » 16 Lipiec 2021, o 16:29

    Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić artykuł na stronie https://magazynfakty.pl/influencer-mark ... fenomenem/ . Media społecznościowe są genialnym miejscem do działań marketingowych, dlatego coraz więcej firm korzysta z takiej formy reklamy.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.