Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Dobra lokalizacja

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dobra lokalizacja

    Postprzez Niemirka » 18 Kwiecień 2018, o 18:13

    Cześć ;) Na co dzień dużo biegam i od czasu do czasu chodzę na tenis ziemny. Po wakacjach czeka mnie przeprowadzka do Łodzi. Czy w tym mieście są dogodne ścieżki do biegania lub korty tenisowe?
    Niemirka
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 13 Marzec 2018, o 07:20

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dobra lokalizacja

    Postprzez Anastazja43 » 25 Kwiecień 2018, o 06:52

    W łodzi jest Piotrkowska, w zasadzie tutaj mogę mój wpis skończyć :D
    Anastazja43
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 25 Kwiecień 2018, o 06:51

    Re: Dobra lokalizacja

    Postprzez Niemirka » 27 Kwiecień 2018, o 20:02

    Niemirka napisał:Cześć ;) Na co dzień dużo biegam i od czasu do czasu chodzę na tenis ziemny. Po wakacjach czeka mnie przeprowadzka do Łodzi. Czy w tym mieście są dogodne ścieżki do biegania lub korty tenisowe? Pytam, ponieważ interesuje mnie zakup mieszkania z oferty http://www.villaromanow.pl/mieszkania i może w okolicy jest możliwość wykonywania powyższych sportów. Orientuje się może ktoś w tym terenach?
    Niemirka
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 13 Marzec 2018, o 07:20

    Re: Dobra lokalizacja

    Postprzez Biernat33 » 7 Wrzesień 2020, o 05:38

    Niemirka napisał:Cześć ;) Na co dzień dużo biegam i od czasu do czasu chodzę na tenis ziemny. Po wakacjach czeka mnie przeprowadzka do Łodzi. Czy w tym mieście są dogodne ścieżki do biegania lub korty tenisowe?


    ja ci moge cos poradzic, ale to w kwestii przeprowadzki, ta firma https://www.warszawaprzeprowadzki.pl ma dobre ceny i szybkie , krótkie terminy realizacji zleceń. Zabezpieczą nawet duze gabaryty , raz dwa poradzą sobie z wymagającymi zleceniami, a ceny bardzo konkurencyjne
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Re: Dobra lokalizacja

    Postprzez Devil93 » 30 Styczeń 2021, o 14:18

    A na pewno, w każdym mieście prawie dba się o biegających, ale i jeżdżących rowerami. Ogólnie to ja wam powiem, że bym sobie gdzieś pojechała i nie wiem, czy Pałac Bogaczów to nie będzie dobry kierunek ja jeden dzień. Wiem na pewno, , że jest tam świetna Sala weselna Zielona góra . Moja koleżanka miała tu wesele, było na pewno ciekawie.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron