Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Designerskie meble

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Designerskie meble

    Postprzez kalver » 18 Kwiecień 2018, o 10:57

    Zdecydowałam się by na te lato odremontować moje mieszkanie. Póki co myślę o jego aranżacji i chcę postawić na klasyczny styl jeśli chodzi o kolor ścian, marzą mi się jednak designerskie meble, które na pewno nadadzą mieszkaniu nowy charakter. Co sądzicie o takiej zmianie?
    kalver
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 13:41

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Designerskie meble

    Postprzez kalver » 24 Kwiecień 2018, o 12:22

    Natrafiłam na piękne meble na https://malodesign.pl/ , które zamierzam wykorzystać w swoim mieszkaniu.
    kalver
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 13:41

    Designerskie meble

    Postprzez Ailis » 21 Maj 2018, o 11:58

    A myślałaś o meblach do salonu ? W jakim stylu chciałabyś mieć ? Bo ja też urządzam mieszkanie i bardzo ładne meble w stylu skandynawskim widziałam na stronie http://www.bdmeble.pl/poczuj-sie-jak-na ... kcja-voss/ kolekcja Voss. Jestem zauroczona tymi meblami, i teraz zastanawiam sie jak to wszystko połączyć by w salonie wszystko ładnie wyglądało. Muszę poszukac jeszcze ciekawych wskazówek w necie.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Designerskie meble

    Postprzez Niuniaaa » 13 Październik 2018, o 06:19

    A co powiecie o meblach firmy biuro-dom.pl ? Czy ktoś z was już tam kupował? Bardzo spodobały mi się tam foteliki do pokoju dziecięcego. W szczególności spodobał mi się model z Kubusiem Puchatkiem i Gol. Nie wiem na który model byłby lepszy do pokoju chłopca, może mi doradzicie?
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Designerskie meble

    Postprzez jurasekl22 » 26 Luty 2019, o 20:15

    Koniecznie zajrzyjcie tez na stronę https://meblehubertus.pl/produkt/stol-victoria-bialy/ zobacz tutaj tutaj znajdziecie nowoczesne meble piękne z połyskiem. Stoły ławy i całe zestawy mebli. Ja zamawiałam cały zestaw bo wychodzi taniej. Koniecznie zajrzyjcie. Polecam serdecznie.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Designerskie meble

    Postprzez Ailis » 13 Wrzesień 2019, o 08:58

    A komuś podobają się białe szafki stojące ? Bo znalazłam bardzo duży wybór, i do salonu, przedpokoju, łazienki. No jest w czym wybierać . Warto zobaczyć sobie Szafki stojące na Ceneo a przy okazji można też sobie porównać ceny, w którym sklepie są dostępne.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Re: Designerskie meble

    Postprzez Alicja » 20 Wrzesień 2019, o 07:51

    W zasadzie określanie mebli designerskimi nie jest jakimś dobrym pomysłem, bo tak naprawdę takie meble dla każdego z osobna powinny charakteryzować się czymś innym. Jeśli więc potrzebuje ktoś czegoś, co w domu prezentowało się będzie wyjątkowo dobrze, to powinien po prostu postawić na swój gust. Dla mnie całkiem fajne są hokery barowe - spokojnie stosować je można w domu. :)
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron