Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Firma/ cięcie metali

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Firma/ cięcie metali

    Postprzez lora395 » 30 Kwiecień 2018, o 15:00

    Wraz z moja siostrą od zawsze tworzyłyśmy swoje zabawki. Teraz myślimy by zrobić z tego interes i produkować je na większą skalę. Potrzebna jest nam firma jak ta http://www.laser.fabryka4x4.pl/obrobka- ... etali.html , która będzie odpowiedzialna za pocięcie nam blach i metali ja pewne elementy. Czy ktoś z Was korzystał z pomocy tej firmy?
    lora395
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Marzec 2018, o 12:06

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Firma/ cięcie metali

    Postprzez Ailis » 10 Styczeń 2019, o 12:56

    Hej, niestety nie znam tej firmy ale myślę że łatwiej poszukac w necie, popytać znajomych, ktoś kto może korzystał z takich usług.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Re: Firma/ cięcie metali

    Postprzez Devil93 » 10 Styczeń 2019, o 17:02

    No ja właśnie szukałam w sieci i natrafiłam na leszczyńską firmę Benders https://zaginamy.pl/ . Z tego co czytałam, ma pozytywne opinie, ale nie wiem , czy skorzystać, w końcu dzieli nas dużo kilometrów. Czy panowie pracujący tam wyjeżdżają w delegacje, są dostępni również poza miejscem pracy? Muszę mieć kogoś do stałej współpracy, odpowiedzialnego i kompetentnego.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Firma/ cięcie metali

    Postprzez jurasekl22 » 27 Luty 2019, o 19:02

    Gdybyś zastanawiał się nad reklamą dla firmy to ja polecam serdecznie firmę reklamową http://taniareklama.pl/pcv-twarde mają oni bardzo ciekawe oferty i do tego niskie ceny. Warto się zainteresować. Firma ta ma bardzo dobre oceny zawsze wykonują zlecenie na czas i starannie. Koniecznie zajrzyjcie bo reklama dla firmy to coś ważnego.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Firma/ cięcie metali

    Postprzez Devil93 » 23 Marzec 2021, o 19:22

    Muszę nawiązać współpracę z nową firmą, jednak się przenosiliśmy. Stąd moje pytanie, tym razem, kto wykonuje naprawdę dobrze cięcie laserem w Krakowie ? Chodzi mi o stałą współpracę, na razie bez rozliczania ceny. Nie chciałabym, żeby koszty grały rolę. Najpierw muszę pomyśleć o rozwiązaniach, a potem je wyceniać. To jak?
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Firma/ cięcie metali

    Postprzez ilona09 » 16 Luty 2022, o 21:27

    Profesjonalne cięcie laserem wykona firma https://ciecielaser.pl/ . Zapoznaj się z ofertą tej firmy na jej stronie internetowej. W razie czego możesz skontaktować się telefonicznie i zapytać o wszelkie szczegóły.
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Re: Firma/ cięcie metali

    Postprzez Alicja » 18 Luty 2022, o 11:34

    W niektórych branżach cięcie metalu jest absolutnie niezbędne. Na przykład taki skup katalizatorów musi wiedzieć jak ciąć metal aby wydobyć rdzeń z wnętrza obudowy katalizatora.
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron