Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prezent na dzień kobiet

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Herkulan34 » 17 Maj 2018, o 22:24

    Witam
    Zastanawiam się jaki prezent kupić swojej siostrze na dzień kobiet. Myślałem o kwiatach i biżuterii, ewentualnie czekoladkach. Co sądzicie o moim pomyśle?
    Herkulan34
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 08:36

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Weronika90 » 19 Maj 2018, o 17:07

    Pomysł znakomity, słodko, pachnąco i zachwycająco, no no też bym tak chciała:) A masz już coś wypatrzonego z biżuteri? Jeżeli nie, to mogę ci zaproponować wyjątkowy sklep z biżuterią perłową https://gemlord.pl/ Perły najprawdziwsze, zjawiskowo eleganckie jestem wprost pewna, że spodobają się twojej siostrze. Ach, żeby mnie tak ktoś podarował którąś z tych bransoletek z kolekcji tego sklepu.......no cóż, podobno warto marzyć:)
    Weronika90
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 23 Sierpień 2016, o 13:10

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez justisx » 20 Maj 2018, o 19:58

    Możesz jej kupić jakieś fajne buty. Np. takie http://czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damsk ... e-112.html. Powinny spodobać się siostrze.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Re: Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Ailis » 25 Maj 2018, o 09:23

    Ja ostatnio bardzo fajne gadżety na prezent widziałam na tej stronie https://www.prezencior.pl/72-dzien-kobiet . Jest spory wybór, ceny też atrakcyjne. W zależności na co byśmy się zdecydowali można spersonalizować prezent samemu, wgrać odpowiednie zdjęcie. Uważam że to fajna pamiątka na długo. Ja z pewnością będę coś zamawiać ale na urodziny mojego męża.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Niuniaaa » 9 Listopad 2018, o 18:22

    Na dzień kobiety czy inną okoliczność zawsze sprawdzą się idealnie na prezent kosmetyki. Ja najczęściej stawiam na tego typu produkty i każdy jest zadowolony. Teraz planuję bratowej kupić trwały lakier do paznokci 61 – Rich Color Nail Lacquer Golden Rose http://malahit.pl/?s=golden+rose&post_type=product , bo zajmuje się robienie manicure i wiem, że ucieszyłaby się z tak dobrego produktu. Myślę, żeby też zamówić coś sobie, bo dodając teraz do koszyka produkt Golden Rose i przykładowo Maskarę od Como Milano, Pomadkę od Como Milano, Puder od Como Milano, Krem Floslek Anti Acne, pozostałe marki zostaną przecenione o 50%.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Devil93 » 28 Marzec 2019, o 08:49

    A czemu nie spróbować z produktami od marki Calluna Medica? Kobiety uwielbiają ich naturalne kremy przeciwzmarszczkowe, przeciwtrądzikowe, na przebarwienia, czy odżywcze. A do pakietu możesz zawsze dokupić którąś z maseczek, bogatych w składniki odżywcze i działających cuda na skórze.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez ilona09 » 15 Maj 2019, o 20:17

    Ładne modne buty, np takie https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-142.html to dobry prezent dla każdej kobiety na każdą okazję.
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Re: Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Biernat33 » 23 Czerwiec 2019, o 12:15

    A może by tak jakiś praktyczny prezent? Takie są najlepsze. Trzeba sprawdzić czym dana osoba się interesuje, albo po prostu zapytać. Ja na przykład kupiłam koleżance która prowadzi gabinet kosmetyczny fajne urządzenie rf lift do liftingu twarzy i ciała stosowane do zabiegów medycyny estetycznej. Funkcja ta świetnie sprawdza się dla osób, które boją się igieł, jednocześnie oczekując zadowalających rezultatów bez nadmiernej ingerencji w skórę.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Devil93 » 29 Czerwiec 2019, o 09:15

    Ja to bym chciała ładne buty od męża dostać, a nie wciąż ta biżuteria i biżuteria.. Mówię poważnie, ostatnio coś nie mam weny na zakupy, a on wie, jakie czółenka https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html na przykład mi się podobają i mógłby mi je fundnąć, tak jak ja mu wiele innych rzeczy. No, ale znając życie, nic się takiego nie zdarzy.. ;) .
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Prezent na dzień kobiet

    Postprzez Biernat33 » 30 Wrzesień 2019, o 17:37

    Jakiś fajny kosmetyk bedzie miłym prezentem np takie wejdz https://naturalsecrets.pl/20-masla-i-balsamy-do-ciala na pewno powinny sie spodobac. Polecam tą markę, bo to kosmetyki wolne od parabenow i konswerantów. Sama natura!
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron