Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Fitness - coś dla mięśni ?

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Fitness - coś dla mięśni ?

    Postprzez GIGNFR78 » 29 Marzec 2010, o 20:03

    marromano warto iść czasem na siłownie i zapytać się o rade instruktora. Chociaż instruktor instruktorowi nierówny.
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Fitness - coś dla mięśni ?

    Postprzez GIGNFR78 » 29 Marzec 2010, o 20:18

    Tak. A czego Jesteś?
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Re: Fitness - coś dla mięśni ?

    Postprzez GIGNFR78 » 30 Marzec 2010, o 05:39

    Wg mnie każdy wysiłek jest dobry ale z głową. Teraz nie zasmiecamy watku;-). Rozmawiamy na temat.
    Forma i treść ważniejsza niż liczby.
    youtube.com/watch?v=N4txinHPCn0&feature=related tandem 93 hardcord
    youtube.com/watch?v=g4H5gRATnOA 113feat-vitry-allstar na zielonym motorze to ja.
    GIGNFR78
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 514
    Rejestracja: 31 Styczeń 2010, o 19:00
    Pochwały: 9
    Miasto: chorzów
    Data urodzenia: 28 11 1978

    Re: Fitness - coś dla mięśni ?

    Postprzez Night_Wolf » 7 Maj 2010, o 14:47

    Ja aukrat jestem byłym instruktorem fitnessu między innymi i musze zauważyć hym nazwijmy to roboczo ''głupoty'' na zajęciach fitness.Tzn co mam na myśłi?
    Np przychodzi kobieta która jest pierwszy raz,nie ma pojęcia co jest pięć a wraz z nią 40 innych kobiet które chodzą regularnie na zajęcia instruktor widząć że ów kobieta ma problemy z krokami,tępem itp powinien pomuc i tu jest zonk,nie może całej uwagi skupić na jednej osobie bo ma wkońcu całą grupe.Powiny być moim skromnym zdaniem zajęcia typu ''pierwszy raz''Gdzie poznawało by się podstawowe kroki zanim uda się na zajęcia.Czemu piszę o tym bo nie raz klientki mi się skarżyły że nie ndążają i że za mało im czasu się poświęca itp a konsekwencja taka nie przyszły kolejny raz,strata dla klubu.
    Po drugie,często dosyć nie naturalnie ruchy na zajęciach.Np u mnie w klubie było wymaganie żeby robić brzuszki wedle sztywnej zasady które było kontuzjogene,tzn sztywne patrzenie w sufit podczsz wykonywania podnieśienia tułowia,cofnięta prosta szyja.Owocowało to u nie jednego (czasem i u mnie) bólem karku,ale taka była zasada a że były kamery na sali treningowej to chcąc czy nie chcąc musiało się to robić,a jak nie to bura od szefa i często zwolnienie za co zresztą i ja poleciałem bo miałem za dużo do powiedzeniea.
    Pozdrawiam i liczę że nie zaśmiecam tematu.
    Awatar użytkownika
    Night_Wolf
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 13 Kwiecień 2010, o 09:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 24 02 1985

    Poprzednia

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.