Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Perfumy

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Perfumy

    Postprzez Kalistenia » 18 Sierpień 2018, o 14:11

    Czy perfumy są dla Was ważne? Jakie są Wasze ulubione? macie swoje ulubione kolekcję albo ulubione perfumerie?

    Ja od razu odpowiem za siebie, że moje ulubione są głownie z kolekcji Paris Avenue są to odpowiedniki znanych perfum:) a lubię przykładowo Channel 5 to wybieram Channel Champs czy Mademoisselle to wybieram Cocoe Marybelle. Lubię Calvina Kleina Eternity to wybieram Efeinity. Tak samo Chloe czyli Chelio. A kupuję zazwyczaj na http://edp24.pl/
    Kalistenia
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 8 Lipiec 2017, o 18:49

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Perfumy

    Postprzez Ailis » 25 Luty 2019, o 15:05

    Hejka, niedługo mój znajomy z pracy ma urodziny, i w zasadzie zaprosił nas na kawę i torta. I tak głupio iść bez prezentu. Wiem że inne osoby kupią jakiś skromny upominek, a ja nie wiem co mogła bym kupić. Jedyna rzecz jaka przyszła mi do głowy to perfumy. Sama nie wiem czy to dobre rozwiązanie ale jesli już mam wybierać to Prada perfumy męskie , nie znam się na zapachach, więc liczę na waszą pomoc.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Perfumy

    Postprzez Niuniaaa » 16 Kwiecień 2020, o 22:09

    No i super pomysł na prezent. Perfumy zawsze są pożądane, jeżeli chodzi o prezenty. Każdy praktycznie chciałby dostać oryginalny flakonik perfum. A wszystko jest możliwe na stronie https://www.perfumesco.pl/perfumy-meskie możecie przykładowo spotkać się z ogromną gamą perfum dla kobiet, jak i panów.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Perfumy

    Postprzez GosikS » 13 Listopad 2020, o 12:43

    A zastanawialiście się kiedyś nad tym które perfumy damskie uwodzą mężczyzn? Ja trafiłam ostatnio na rewelacyjny artykuł poruszający tą tematykę i naprawdę mnie to zainteresowało. Jeśli macie chwilkę to polecam przeczytać: https://www.akademiapiekna.com.pl/perfu ... -mezczyzn/ Fajnie, ciekawie wszystko opisane.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Re: Perfumy

    Postprzez Eizzy » 16 Grudzień 2022, o 12:05

    Zapachy którymi się otaczamy odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego wszelkie zapachowe prezenty są z jednej strony rewelacyjnym, ale i czasami ryzykownym pomysłem. Można bowiem dokonać nieudanego wyboru, kupując zapach, który może się komuś niekoniecznie dobrze kojarzyć. Chyba, że wystarczająco dobrze znamy obdarowywanego. Niekiedy zamiast od perfum, bezpieczniej zacząć od zakupu świec zapachowych https://www.sklep.bispol.pl/shop/swiece-zapachowe których wybór na powyższej stronie jest bardzo duży i łatwiej podpytać kogoś, jakie aromaty go odprężają, pobudzają do działania itp.
    Eizzy
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 9 Sierpień 2013, o 13:16

    Perfumy

    Postprzez jurasekl22 » 24 Luty 2023, o 16:59

    Czy według Was perfumy są dobrym pomysłem na prezent?

    tuleje poliuretanowe
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron