Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wieczór kawalerski

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Wieczór kawalerski

    Postprzez jon » 31 Sierpień 2017, o 09:11

    Mój nalepszy kumpel się hajta! Kiedyś ten dzień przyjść musiał... niestety... chociaż może dla niego stety :) Mam zorganiować najbardziej wypasiony jak się tylko da wieczór kawalerski. Oczywiście może mieć kilka części i zająć nawet kawałek dnia a potem party wieczorem z posiadówą. Zajrzałem na to forum, bo pomysł musi być dobry i kompletnie bez udziału płci przeciwnej. Macie jakieś pomysły? Albo chociaż historie jak to było u Was i co się sprawidziło a co na pewno się nie sprawdza?
    Awatar użytkownika
    jon
    Starszy kapral
     
    Posty: 77
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 06:14

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Wieczór kawalerski

    Postprzez zwar » 1 Wrzesień 2017, o 09:27

    To , że bedz udziału płci przeciwnej to rzecz jasna. Przecież jest to wieczór kawalerski. Ewentualnie jeśli będziecie chcieli nieco urozmaicić impreze możecie wynająć na nią jakąś fajną panienkę, która zrobi tego dnia taniec:
    http://adultarea.pl/
    Kilka ogłoszeń lasek jest tutaj.

    Jeśli nie chcecie czegoś takiego,ewentualnie jeśli panna młoda sie nie zgodzi to mozęcie wybrać się na paintball jeśli pogoda pozwoli. Ewentualnie jakaś biba w klubie.
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Re: Wieczór kawalerski

    Postprzez Ailis » 18 Wrzesień 2018, o 07:27

    Mojemu kuzynowi przypadł udział w organizowaniu wieczoru kawalerskiego. Ma być to już w przyszły weekend, więc musi się dobrze sprężyć. Pomysł jest taki że zaczynają w sobotę jakimiś quadami/strzelnicą w Warszawie, a później na wieczór chcą się wybrać do klubu. I pomyślał o New Orleans Club ja mu nie doradzę nie znam klubu może ktoś z was tam był i czy warto zorganizować tam wieczór kawalerski.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Re: Wieczór kawalerski

    Postprzez Pablo23 » 19 Wrzesień 2018, o 13:44

    Nie zapomnijcie o prezencie, kupcie mu jajcarską koszulkę z ciekawym napisem, na przykład jak te z niezleziolko.net :)
    Pablo23
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 7 Sierpień 2017, o 11:09

    Wieczór kawalerski

    Postprzez Devil93 » 18 Marzec 2021, o 08:56

    Pewnie, o kawalerskim to napiszecie, a co z panieńskim? Owszem, zwykle Panie bawią się grzeczniej, ale jednak też się bawią przecież, prawda? A mi się wydaje, że niewiele osób o tym pamięta. Dlatego chcę wam przypomnieć, że jednak można zrobić szaloną imprezę. Tutaj https://www.godstoys.pl/gadzety-na-wieczor-panienski macie na przykład gadżety na taką imprezę ;) .
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron