Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Kulturystyka Projekty graficzne na koszulki, bluzy, spodenki

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kulturystyka Projekty graficzne na koszulki, bluzy, spodenki

    Postprzez pjotr91 » 6 Wrzesień 2016, o 13:53

    Wykonam projekty graficzne na koszulki, bluzy, czapki, nerki, plecaki i wiele innych. Dla pierwszych 100 osób, które polubią mój fanpage i udostępnią przynajmniej jedno zdjęcie zrobię projekty za darmo.
    https://www.facebook.com/Droga-do-Sukce ... 866650881/
    Zapraszam również do mojego sklepu, gdzie za niewielkie pieniądze kupicie gotowe produkty z wykonanymi przeze mnie grafikami:
    http://drogadosukcesu.cupsell.pl/

    *Pliki .PSD udostępniam za drobną opłatą

    Zapraszam do przetestowania moich usług. Nie tracicie nic, a możecie zyskać niepowtarzalną odzież z własną grafiką. :)
    pjotr91
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 6 Wrzesień 2016, o 13:42
    Data urodzenia: 10 06 1991

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Kulturystyka Projekty graficzne na koszulki, bluzy, spodenki

    Postprzez MartynaMazurek » 2 Marzec 2018, o 13:16

    Ciekawe pomysły, ale ja jednak wolę markową odzież sportową, taką jak chociażby marka Pitbull. Ostatnio kupiłam u nich spodenki do mma i jestem bardzo zadowolona z jakości.
    MartynaMazurek
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 16 Luty 2018, o 12:17

    Kulturystyka Projekty graficzne na koszulki, bluzy, spodenki

    Postprzez agnieszka729 » 20 Wrzesień 2018, o 10:23

    Ja uwielbiam ich sklep, bo mają świetne bluzy. Outlet ma co prawda rzeczy z poprzednich kolekcji, ale nie jest to dla mnie problem, jak są takie ceny :) www.pitbulloutlet.com/shop/bluzy
    agnieszka729
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 18
    Rejestracja: 23 Wrzesień 2014, o 12:02
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1988


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.