Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • fotelik samochodowy jaki wybrać ?

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    fotelik samochodowy jaki wybrać ?

    Postprzez marika90 » 19 Styczeń 2018, o 14:00

    Witam! Poradxcie mi jaki fotelik dla dziecka najlepiej kupić? Macie jakies ulubione firmy ? czytałam że cybex pallas m-fix jest bardzo dobry jakościowo i wiele osób sobie chwali tą firmę i ten model . Ktoś z Was ma taki ?
    marika90
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 23 Lipiec 2016, o 08:52
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 13 05 1990

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: fotelik samochodowy jaki wybrać ?

    Postprzez Ailis » 7 Marzec 2018, o 18:39

    Dziecko podróżujące autem powinno siedzieć w specjalnym foteliku – to wie niemal każdy. Jak jednak wybrać fotelik, aby był bezpieczny dla malucha?Przede wszystkim sprawdź, jaki certyfikat bezpieczeństwa posiada wybrany przez ciebie produkt. Przed takim dylematem jest coraz więcej rodziców. Ja zdecydowałam się na ten fotelik https://e-foteliki.pl/recaro-young-sport.html uważam że jest bezpieczny i wygodny dla dziecka.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    fotelik samochodowy jaki wybrać ?

    Postprzez nataXD » 8 Marzec 2018, o 09:37

    Ciekawy temat. Jednak należy go co oczywiste odpowiednio rozwinąć.
    Dżentelmen – to człowiek, który nie rani cudzych uczuć, chyba że umyślnie.
    Awatar użytkownika
    nataXD
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 25 Luty 2018, o 16:57

    fotelik samochodowy jaki wybrać ?

    Postprzez Dragonfly » 10 Marzec 2018, o 11:32

    NAjlepiej taki tyłem do kierunku jazdy - są najbezpieczniejsze.
    Dragonfly
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 7 Marzec 2018, o 21:24

    fotelik samochodowy jaki wybrać ?

    Postprzez Niuniaaa » 18 Październik 2018, o 19:10

    Cześć, ponieważ mój maluszek wyrasta już z nosidełka najwyższa pora kupić fotelik samochodowy. Myślałam o takim modelu do 25 kilogramów. W sieci jest wiele różnych ofert takich fotelików, natomiast zaciekawiła mnie jedna oferta https://www.sklep-smile.pl/joie-stages i bardzo chętnie wysłucham waszego zdania na temat tego sklepu. Czy kupowaliście już tam? Czy mają solidne foteliki?
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    fotelik samochodowy jaki wybrać ?

    Postprzez jurasekl22 » 4 Sierpień 2021, o 16:07

    Myślę że warto wybrać Fotelik samochodowy Britax Romer produkty tej firmy gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Ja kupiłam ten fotelik bo posiada certyfikat i polecany jest przez najlepszych ekspertów. Teraz ja też go szczerze polecam.
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 866
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: fotelik samochodowy jaki wybrać ?

    Postprzez fitania » 26 Styczeń 2022, o 07:56

    Też stoję przed zakupem fotelika dziecięcego do samochodu. Słyszałam również opinie, że warto pomyśleć o zakupie wkładki - w szczególności tej bambusowej. Takie wkładki udało mi się znaleźć w sklepie https://qbanamama.pl/do-podrozy w bardzo dobrej cenie. Czy ktoś z was, korzystał z usług tego sklepu?
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52

    fotelik samochodowy jaki wybrać ?

    Postprzez Niuniaaa » 30 Czerwiec 2022, o 14:39

    No to moja siostra teraz kupiła świetny fotelik MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... GreyMax.01 - jest naprawdę świetny, ponieważ nie tylko ładnie wygląda, ale spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Takie foteliki wręcz trzeba kupić, bo w nich dziecko będzie bezpieczne.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    fotelik samochodowy jaki wybrać ?

    Postprzez fitania » 27 Czerwiec 2023, o 04:59

    Zgadza się, wybór fotelika dla dziecka to nie takie proste zadanie, jakby mogło się wydawać. Natomiast widziałam, że na stronie https://pampersowo.pl/a,enrj pojawił się wpis na ten temat. Warto sprawdzić go w wolnej chwili.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52


    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron