Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wymarzone mieszkanie

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Dusky » 25 Luty 2018, o 17:11

    Myślę, że te propozycje na pewno mogą się komuś przydać. Dzięki za namiary.
    Nie macie poczucia odpowiedzialności
    Awatar użytkownika
    Dusky
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 11 Luty 2018, o 18:52

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Dusky » 1 Marzec 2018, o 14:10

    Warto też zadbać o odpowiednie ubezpieczenie mieszkania. Ciekawe ubezpieczenie nieruchomości w ubezpieczeniaonline.pl jest choćby tu :)
    Nie macie poczucia odpowiedzialności
    Awatar użytkownika
    Dusky
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 11 Luty 2018, o 18:52

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Niuniaaa » 7 Listopad 2018, o 11:18

    A dla porównania zobaczcie sobie jeszcze jakie domy w biblicach można zakupić tutaj http://jurajskie-wzgorze5.pl . Myślę, że taka oferta wam przypadnie do gustu, bo domy są naprawdę nowoczesne, charakteryzuje ich piękna architektura i urocza lokalizacja. Do rynku krakowskiego mielibyście zaledwie 8 km, także całkiem blisko.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Niuniaaa » 19 Listopad 2018, o 16:30

    Myślę, że teraz najlepiej byłoby mieszkać w smart mieście. Jak interesujecie się budowom tego typu miast to możecie się dowiedzieć z nowymi wiadomościami w tym kierunku w artykule https://dariuszstasik.com/rozwiazania-s ... struktury/ . Jest on bardzo ciekawy. Także warto go przeczytać.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Ailis » 13 Grudzień 2018, o 13:59

    Dywan w pokoju dziecięcym jest bardzo istotny, ponieważ nie tylko ma służyć jako element ozdobny, ale również miejsce do zabawy. Ja ostatnio widziałam interesujące wzory dywanów na stronie https://www.kochamydywany.pl/dywany-dla-dzieci . Z tego co zauważyłam mają dobre ceny i sklep wydaje się naprawdę rzetelny.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez jurasekl22 » 31 Styczeń 2019, o 14:48

    Świetne mieszkania znajdziecie w ofercie http://orion.lublin.pl/inwestycje - firma działa na rynku od długiego czasu .
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Devil93 » 21 Maj 2019, o 07:57

    Ja też myślałam o zakupie wymarzonego mieszkania z mężem. Staramy się nawet o kredyt, ale wcześniej zastanawiamy się, czy nie warto wziąć takiej firmy www.lakus.com.pl wynająć, co by nam stan mieszkania przed naszym odbiorem sprawdziła. Zawsze człowiek byłby pewniejszy, a nie, że samemu nie sprawdzi, a potem będziemy się mieć...
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Biernat33 » 17 Grudzień 2019, o 18:47

    piórko napisał:W moim wymarzonym mieszkaniu powinien się znaleźć salon z kominkiem i otwartą kuchnią. Widziałam wiele takich aranżacji na Homebook.pl i bardzo mi się podobają. Do tego oczywiście pokój dla każdego domownika, przestronna łazienka i taras albo balkon.


    Ja mam balkon na ostatnim piętrze i zrobiłem sobie kącik grillowy. Mam ten model Grill Royal 320 Fajnie to urządziłem i teraz większość czasu spędzam właśnie tam. Polecam każdemu taką formę relaksowania się na świeżym powietrzu.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Devil93 » 10 Kwiecień 2020, o 11:15

    W moim wymarzonym mieszkaniu musi być miejsce na kominek. Napisałam źle, chcemy z mężem mieć dom i to nas właśnie tylko interesuje. Niemniej jednak mamy dostać coś od mamy, jakiś stary budynek do remontu. Już wiem, że będzie potrzebne poszerzanie, to znaczy frezowanie kominów ,bo inaczej na kominek nie będzie szans.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Wymarzone mieszkanie

    Postprzez Jedrek_S » 24 Kwiecień 2020, o 10:28

    Ja swoje wymarzone mieszkanie urządzałam z Malodesign - np ostatnio udało mi się kupić - https://malodesign.pl/pl/hokery-nowocze ... -tworzywa/ Bardzo polecam ich za kreatywność i unikatowość asortymentu.
    Jedrek_S
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 26 Luty 2018, o 19:47

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron